Jump to content
GIGN Forum

Nepamatots bans


Jaanis
 Share

Recommended Posts

Labdien dārgie admini!

Tikko war3 serverī man uzlika nepamatotu perm banu. CS spēlēju jau no vecā apollo laikiem, kā arī ilgus gadus adminēju uz vecajiem netgames serveriem un čītus neesmu lietojis un nelietoju. Lūdzu noņemt banu!

* [WAR3FT] You will reincarnate all of your weapons next round

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 135243

| ADMINS: CrEaTivE

| NOBANOTAIS NIKS: Jan

| NOBANOTAA IP: 213.180.96.39

| IEMESLS: WH

| UZLIKTS: 22.02.2013 14:08

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/

demo - http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2013-02-22/weekly-war3.gign.lv-1302221357-de_prodigy.zip

Edited by Jaanis
Link to comment
Share on other sites

Tas , kur esi adminējis un cik ilgi spēlē, man neko neizsaka, no tā skills nemainās. 2 kartes ļoti aizdomīgi spēlēji, un protams, admins var specot abas komandas, kad ir miris, ko dariju specojot tevi. Iegāju spectators, uzreiz savādāk spēlēt sāki. Kā ienācu spectate ar citu niku, tā atkal praktiski visu zināji. Kad tikšu pie normāla kompja, paskatīšos demo. Pagaidām, lai citi izsaka savus viedokļus.

P.S. Kas ar to netgames pieminēšanu visu laiku, man liekas gign un baltgames vienmēr ir bijuši labāki, un pat ir senāki.

Link to comment
Share on other sites

Vispar jau ja LIEKAS tad sasitas !

Aizdomigi spelet un chitot ir 2 dazadas lietas btw

Sāku specot 3. kartē, kur protams, kā iegāju spectators, tas arī mani pārliecināja uz wh, jo čalis vairs vispār neko nezināja, bet tūlīt noskatīšos demo, jo esmu atkal mājās.

EDIT: Tev tur tiešām pēc hakiem izskatās, vai arī tu kaut kā mistiski labāk pēc sound spēlē nekā liela daļa progeimeru.

Edited by Cr3at1vE
Link to comment
Share on other sites

EDIT: Tev tur tiešām pēc hakiem izskatās, vai arī tu kaut kā mistiski labāk pēc sound spēlē nekā liela daļa progeimeru.

Cbble daudz momentu, + viņš tupa skatās sienās, diez ko to var ieraudzīt, ja nespēlē ar wh? Ir, protams, raundi, kur viņš lohojas, bet tas vai nu ir speciāli, vai arī kubi tiek norubīti.

Link to comment
Share on other sites

Tās minūtes ir cbble vai prodigy domātas? Mājās apskatīšos.

Tās ir domātas prodigy.

Te es Tev iedošu pārīti no cbble:

06:15 it kā nekas traks, bet lai šitais moments paliek prātā;

07:30 nepatīk, tas, ka jāskatās grīdā, varbūt nopētīji radaru, bet par neveiksmi vēl Tur pārīts čaļu patrāpijās;

10:40 aizskrien uz B un saproti, ka šoriez tur nebūs ņēmiena (ķeksīša pēc, lai šits moments te paliek);

19:20 no kastes pārlec uz stūri jeb uz T;

21:10 te viss raunds ir sulīgs, sākas ar to, ka atkal aizdeso uz B, paskatās uz maģisko T izeju un saprot, ka šitajā raundā te galīgi nekā nebūs, nebija ar`;

24:10 šiten galīgi nepatīk tas, ka mērķis ir precīzi T, atsaucoties uz demo kopā, Tev praktiski visur kā Tu izžurko ārā, tā mērķis ir nolikts jau tieši kur vajag;

24:30 Tavam skilam neraksturīgi, ja jau esat 1v1, tad skaņa te spēlē lielā mērā, bet tu pirms planta kaut ko dīdies, lēkā, staigā, kas humanu tikai nodod. Teleportējies ar, protams, uz aklo, neko nepārbaudot, lai jau būtu.

26:30 te mans priekštats par Tavu skaņas nolasīšanu grandiozi tiek zemē samīts, es pilnībā ticu, ka Tu pēc skaņas + radara nenolasīji, ka tas, kas Tev skaraida garām ir T. Raunda pēdējais kils ar labs;

27:50 tur viens T palika dzīvs, viņu Tu galīgi noignorē, ejot prom no slaktiņa vietas, Tu tai vietai velti nicinošu skatienu un vairs neliecies ne zinis, ka viņš varētu atnākt un Tevi noņemt no statistikas, bet atkal Tev veicās, jo viņš tak no turienes aizgāja prom, ko kārtējo reizi Tu uzminēji.

100% wh nekur neparādas, tas ir loģiski, jo ja parādītos, diez vai kāds te kaut ko izsaktītu.

Link to comment
Share on other sites

Principā cbblaa man nenormāli aizgāja spēle, jo tādu rezultātu (beigās bija kautkas ap 50:8 ), kopš atsāku spēlēt cs, vēl nebiju uztaisījis :), parasti ir ap 2:1, ja paveicas 3:1.

Protams pie rezultāta 50:8 visi pārējie domās ka ir wh, it īpaši tie kuri ir vairākas reizes nošauti un dusmīgi, tas ir tikai cilvēcīgi. Bet nu tu pats saki, ka 100% wh tu tur neredzi.

Link to comment
Share on other sites

Tās ir domātas prodigy.

Te es Tev iedošu pārīti no cbble:

06:15 it kā nekas traks, bet lai šitais moments paliek prātā;

07:30 nepatīk, tas, ka jāskatās grīdā, varbūt nopētīji radaru, bet par neveiksmi vēl Tur pārīts čaļu patrāpijās;

10:40 aizskrien uz B un saproti, ka šoriez tur nebūs ņēmiena (ķeksīša pēc, lai šits moments te paliek);

19:20 no kastes pārlec uz stūri jeb uz T;

21:10 te viss raunds ir sulīgs, sākas ar to, ka atkal aizdeso uz B, paskatās uz maģisko T izeju un saprot, ka šitajā raundā te galīgi nekā nebūs, nebija ar`;

24:10 šiten galīgi nepatīk tas, ka mērķis ir precīzi T, atsaucoties uz demo kopā, Tev praktiski visur kā Tu izžurko ārā, tā mērķis ir nolikts jau tieši kur vajag;

24:30 Tavam skilam neraksturīgi, ja jau esat 1v1, tad skaņa te spēlē lielā mērā, bet tu pirms planta kaut ko dīdies, lēkā, staigā, kas humanu tikai nodod. Teleportējies ar, protams, uz aklo, neko nepārbaudot, lai jau būtu.

26:30 te mans priekštats par Tavu skaņas nolasīšanu grandiozi tiek zemē samīts, es pilnībā ticu, ka Tu pēc skaņas + radara nenolasīji, ka tas, kas Tev skaraida garām ir T. Raunda pēdējais kils ar labs;

27:50 tur viens T palika dzīvs, viņu Tu galīgi noignorē, ejot prom no slaktiņa vietas, Tu tai vietai velti nicinošu skatienu un vairs neliecies ne zinis, ka viņš varētu atnākt un Tevi noņemt no statistikas, bet atkal Tev veicās, jo viņš tak no turienes aizgāja prom, ko kārtējo reizi Tu uzminēji.

100% wh nekur neparādas, tas ir loģiski, jo ja parādītos, diez vai kāds te kaut ko izsaktītu.

cbble

6:15 - really? nez no kurienes vēl nošāva manu komandasbiedru uz kuru es skatījos

7:30 - nedrīkst skatīties grīdā un vēlams arī strafe neizmantot, savādāk padomās ka wh - pilnīgi nepamatots apvainojums manuprāt, jo tur var dzirdēt kā T lec lejā un sasitas:D ik pa laikam.

10:40 - protams, ka tur nebūs ņēmiena, jo tur jau aizskrēja kādi 3-4 ct

19:20 - man vajadzēja vienā un tajā pašā vietā tupēt ja? :D

21:10 - tas pats, kas 10:40

24:10 - kapēc lai nebūtu mērķis tieši tur kur vajag?

24:30 - es gribēju uzlekt uz tās maliņas, bet nesanāca :D. Kāda jēga tur kautko pārbaudīt pie vārtiem, ja ir 1v1 un t visticamāk ka būs kautkur tuvāk pie c4, un ja arī t tusē pie vārtiem, tad tāpatās man ir izdevīgāk uzreizi teleportēties pie c4.

26:30 - protams, ka es zināju ka tas ir T, bet sākumā es gribēju novātk to čali bedrē

27:50 - nafig man viņam skriet pakaļ?

prodigy

4 minūte - apskatīties kas notiek no t bāzes puses skaitās wh? vai arī tev likās aizdomīgi, ka es ar walk pārbaudīju stūrus? camon

10 minūte - afigeķ, Jan ieskrien un pārbauda jumtu, laikam wh. c1kos! tajā vietā sēdēja jau otro reizi, pirmo reizi novācu.

Principā tavas nosauktās epizodes ir ļoti vājas un es nesaprotu, kā tu vari vispār kādu banot, ja tu pēc tādām epizodēm spried par wh.

Lūdzu beidziet šo teātri un noņemiet man banu!

Link to comment
Share on other sites

Tev liekas, ka ar wh tikai ber caur sienām un dara tā, lai visiem nebūtu šaubas par wh esamību?

Tās vājās epizodes rada kopainu par spēli.

06:15 kaut kur no ārpuses, jo tavējais šauj ārā nevis sienā.

07:30 loģiskāk nav gaidīt skatoties pa caurumu?

10:40 nē, tu aizskrien prom, tad kad tur tiešām nekā nav, jo ja tur notiek šaudīšanās, tad tu tur esi, neatkarīgi cik CT tev apkārt.

19:20 Tu šāvi pa kasti un vienā brīdī sāki šaut pa sienu, kur izskrēja T.

21:10 tas pats

24:10 šits moments tikai tāds pieturas punkts.

24:30 a kā tu zini, kur ir c4?

27:50 a kā Tu zini, ka viņš skrien prom? Tu vnk aizgriezies prom pēc brīža paskatījies vēlreiz un aizmirsi par viņu. Es demo paskatījos ko tas čalis darīja, viņš izdomāja iet apkārt.

Šauj jau tu labi, daži momenti ir tīri iespaidīgi, bet lielum gadījumos tu pārāk labi visu zini.

Link to comment
Share on other sites

Ko jus te runajat, vsp priekskam uzdodas tadi jautajumi ja jus pasi zinat atbildes, tas vnk ir murgs lai vins paskaidro momentus :P . Ir sudziba, noskatijaties un pateicat savu viedokli,ir wh vai nav,veidojat te spamu,cilveks noteikti gaida lemumu. :)

P.s Tomas ja ne hotel ne kogo ogor4itj , demo ja sam posmatrel ,tam ne4ego objasnjatj nu eto mojo mnenie. :)

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Zinot Jan'u no nG, biju pārliecināts, ka nav čītu. Intereses pēc noskatījos demo un nebija nekas interesants. Man, protams, grūti izsekot visām war3 moda dotajām burvībām, tāpēc 100% objektīvs nevaru būt. Lai nu kā.. kad skrien a 50 fragiem, tad daudz kas sanāk. Sanāk pat tā, ka pats esi pārsteigts. Ņemam nost!

Noeejot no tēmas. lmz, kādreiz var iztikt bez tava jēgpilnā posta. :)

Link to comment
Share on other sites

Tas, ka viņš ir sens spēlētājs, neko nenozīmē, ka nav čīteris, kā zin, ka tas pats spēlētājs u.t.t. ? Reiz bija arī progeimeru vidū wallhakeri, kas gadiem ilgi online turnīros ir wallhakojuši.

Izskaidro vienu, kādēļ visu laiku tā stulbā skatīšanās sienā? Un visu laiku tu lūri sienās.

Te vnk daži jau mazliet neadekvāti sāk vērtēt spēlētājus, O pazīstams, demo neskatīšos. Ja neesat spēlējuši lanā kopā, tad nevar nekad spriest par spēlētāju, jo tiešām daudzi ļoti prasmīgi slēpj wallhaku, varbūt tepat gignā atceraties auglīti, kas vairāk kā gadu rank 1 nospēlēja, un izrādījās, ka ar wh spēlē.

Link to comment
Share on other sites

Izskaidro vienu, kādēļ visu laiku tā stulbā skatīšanās sienā? Un visu laiku tu lūri sienās.

Tad Tu man uzliki banu par skatīšanos sienās? Pārsvarā skatos sienās, ja kādu otrā pusē var sadzirdēt - tādējādi mēģinu iecentrēt skaņu, lai labāk saprastu atrašanās vietu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...