Jump to content
GIGN Forum

karrsonam sakāpis galvā


xZbits
 Share

Recommended Posts

[sM] *KaPcCoNiJ: Kicked BattlemaN FOR KING (Reason: pasedi)

+-[Access denied]----------------------------------------------

| ADMIN: *KaPcCoNiJ

| REASON: pasedi

| EXPIRE in 4 minutes

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : KICKED! Reason: pasedi! Temporary anti-reconnect ban will expire in 4 minutes..

Disconnect: Kicked by Console : KICKED! Reason: pasedi! Temporary anti-reconnect ban will expire in 4 minutes..

Tātad spēlejam mapi office un pēc pirmā rounda kkāds chubaks novāc karsoniju,un protams esmu pretinieku komanda,mani tas priecē,jo vinnējam roundā un pēc ši killa seko teksts nomanis jeb smaidiņš : ;) / Mani par to nogago un jā,tad es prasu admin chatā,kāpēc nogagoja sāk draudēt ar banu - forši ne?

Labi spēlēju tālāk pēkšni tur seko teksts no

*DEAD* *RX89 : pistais kreesls nah / viņš par šo nesaņem ne gag ne ko, ok spēlējam tālāk ienāk Admins : Slinkais es šim prasu vai var uzlikt ungag,paskaidroju viņam,ka karsonis mani nogagoja tikai par šo smaidiņu ----> ;) Un pēc tā man sekoja šis kicks no karsonija tikai par to,ka slinkajam prasiju ungag un viņš bija gatavs ungagot, Iesaku vecim veikt nervu pārbaudes---> karsonim vai kāds viņam tur niks! Domāju,ka augstāk esošajiem adminiem vajadzētu lemt vai šāds nervozs cilvēks,varētu turpmāk adminēt.

Link to comment
Share on other sites

Tev vienkārši ir tādas spējas, ka tu māki krist cilvēkiem uz nerva.

Pirms tava smadiņa bij ne rupji bet ar sarkasmu teksti, kas bij raidīti manā virzienā, tāka iedevu gag.

Un par to banu, teicu tapēc ,ka adminchata rakstiji ka nepatik gag un ar rupjibām. Neierubīji manu ieteikumu dabuji kick.

Un šī nu noteikti, nav tava pirmā un pēdējā čīkstēšana, par to, ka tu serverī esi uzvedies ka enģelis un redz admins tevi ir neizsakāmi aizskāris ar gag, kick vai vel kko.

Es domāju, ka lai šis te neizvēršas vēl lielākā glupībā, veram ciet.

P.S. *KaPcCoNiJ

Link to comment
Share on other sites

Ticesim tev uz varda, veram ciet, bet atceries, ka gagot par to, ka cilveks ar sarkasmu par tevi ieksh speles ir meginajis pasmieties, vieta, kur tev ir visas iespejas lodi piere ielikt varbut nav labakais risinajums. Nervi ir jasaudze jo nervu suunas neatjaunojas :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...