Jump to content
GIGN Forum

Acc @ war3


Recommended Posts

  • Vecums; 18
  • Nodarbošanās; Skolnieks
  • Pieredze CS/CSS/TF2; 5-6 gadi
  • Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Admins, kas visai bieži online, kas nozīmētu pastāvīgu uzraudzīšanu.
  • Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros; pēcpusdiena, vakars, šad tad pa naktīm.
  • Linki uz spēlētaju statos; http://stats.gign.lv/war3ps/player.php?id=15246
  • http://stats.gign.lv...er.php?id=15114
  • 2 niki, jo pierēgoju citu.
  • Ir jau laiki, kad online ir kādi 2 - 3 admini, bet nu tas ir retums.
  • Par flagiem - drošvien Xkick, xgag, xslay. xban arī būtu labi uzreiz.

Puukjeens^^

Edited by Puukjeenss
Link to comment
Share on other sites

atbalstu, zināms cilvēks, apgrozās GIGN war3 jau labu laiku, ar galvu uz pleciem. Tu aizmirsi pierakstīt flagus, kādu gribi iegūt savā īpašumā. Domāju, ka Pūķēnam ir nepieciešams xb, vairākas reizes ir nodevis čīterus man, ne reizi nav kļūdījies. Votemap laikam tā kā par agru būtu. Tas laikam arī viss, liels REC, tiešām

Link to comment
Share on other sites

Амм, ну скажу так, игрок он вроде не плохой, часов у него наиграно тоже достаточно, читеров вроде как различает, проблем замечено за ним не было. Но хочу напомнить что за последний месяц вы приняли двух Админов, на сервере не будет их больше чем игроков когда все вернутся в игру? Я считаю сейчас пока что достаточно Админов.

P.S Но если вам все равно какая численность Админов на сервере, то от меня REC.

Edited by daN-
Link to comment
Share on other sites

Nu daN- mne kazetsja na war3 , +1 admin ne pomewaet :-) tembolee kak piwut, parniwka s golovoj. Da i na war3 ne tak uz 4asta admine online

P.s. Teddy kk. Nu ja skoro vernusj,kuda ja bez vas. :)

Edited by lmz
Link to comment
Share on other sites

Neēsmu kādu mēnesi spēlējis, bet pēc iepriekš cik redzējis viņu esmu, tomēr neatbalstu. Varbūt ir mainījies, bet iepriekšējā pieredze redzot viņu saka, ka nedodu rec. Cik atceros, bieži spamoja, lai bano tādus, kas galīgi nav čīteri.

Link to comment
Share on other sites

Neēsmu kādu mēnesi spēlējis, bet pēc iepriekš cik redzējis viņu esmu, tomēr neatbalstu. Varbūt ir mainījies, bet iepriekšējā pieredze redzot viņu saka, ka nedodu rec. Cik atceros, bieži spamoja, lai bano tādus, kas galīgi nav čīteri.

Nu es īsti tādus momentus neatceros, neesmu spēlētājus saucis par čīteriem aiz neko darīt. Tādi momenti, kad spamojis par kādu, tiešām nav bijuši. Esmu vairāk klusais variants un pats skatos un izvērtēju, nevis bļaustos pa visu pasauli.

Bet protams, katrs izsaka savu viedokli, ta kā, paldies par to pašu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...