Jump to content
GIGN Forum

Eurorabbits


SuperRembo
 Share

Recommended Posts

Atbildēšu tev uz šiem jautājumiem.

1)Ar 2 būriem, pats varēsi vest trušus uz LT kautuvi.

2)20-25 tas ir minimums, lai šie paši savu pakaļu no LT ņemtu un pie tevis savāktu.

3)Būrus vari kādus gribi izmantot, bet attiecīgi vairāk darba un chakara un papildus bonusi, parastie būri kaimiņam priekš sevis ir, redzu rezultātu. Respektīvi tev ir puslidz automatizēts viss process, takā esmu finieri strādājis, no analoģiska materiāla savām rociņam visu ideali sataisīt sanāktu uz 200 eur lētāk, nu bet piedo 20 gab.

4)Uz ko viņi uzvārās, viņi iepērk dzīvus trušus, viņiem nav jādomā par apsardzi, strādniekiem utt. Spiež uz eko trusi. Paši to trusi nokauj + adas pārstrādā.

5)Esmu analoģiskā biznesā strādājis, bet 2 posmā, kur no izejvielām tiek ražots gala produkts patērētājam, un varu secināt ka pašam to pašu visu audzēt bišķin neatmaksājas, es labāk no bāzes gatavo nopērku, bet lētāk un tālāk izmantoju ražošana.

Īsumā:

1)Viņi iepērk lētāk trušus, bet ar garantiju, ka visus pārdosi, nekā ja es tos vietējā kādā kautuvē atdotu.

2)Lielu platību zemes, ja viņiem ir kaudze $$$, vini uz tās zemes labāk ko lietderīgāku uzcels ienesīgāku.

3)Ar 2 būriem katru dienu man braukt 30km, lai šos barot šaubos, jo problēma būs, ko man iesākt ar 28gab, kur viņus realizēt, savā reģionā.

Beidzot:

Surr, tu esi biznesa nozare, saistīta ar ražotni darbojies ? Ir kāda pieredze?

Varbūt uz sitienu ko esmu palaidis garām :) Vienīgais, par tām pašizmaksām cik viņš apēd, to es vēl padomāšu kā notestēt. Varbūt 2 būrus nopirkšu un pilsētā uzstādīšu, privātmāju sektora pie drauga. Lai patestēt cik 1-3 lopiņi reali apēd pa 4 mēnešiem.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu pateikt, ka Latvija cik zinu ir 1 kautuve trušu. Tapec priekš LV robežam man šķiet vina jau ir nodarbināta pietiekoši. Respektīvi labi ka ir LT brāļi.

Un Surr, aizbrauc pats apskati vasara, kādu Eurorabbits trušu audzētavu LV :) un dzīvaja + - varēsi aprēķināt.

Link to comment
Share on other sites

Sorry, bet jo vairāk roku jo vairāk šis izskatās pēc tāda paša biznesa kā voiloka pēdiņu griešanas ar šķērēm :)

1) Kompānija pozicionē sevi kā ārkārtīgi nopietnu kompāniju, kas ar to nodarbojas no 1988 gada. Tajā pašā laikā nav atrodama NEKĀDA oficiāla info par kompāniju - tikai dīleru kontakti.

2) Viss pasākums ir bāzēts Lietuvā, līdz ar to stāsts par 1988. gadā dibionātu kompāniju tā īsti neiet kopā.

Mana prognoze - MLM/piramīda, šoreiz maskēta zem trušu audzēšanas :)

Ja tiešām iesaistīsies - būšu pateicīgs, ja uzzināsim šeit arī par rezultātiem.

Link to comment
Share on other sites

Varēji jau uzreiz iemest linku uz bootu - http://www.boot.lv/f...orabbits-legit/

Es tikai nesaprotu, ja tu tik ļoti tam citi, ka apstrīdi citu loģiskos viedokļus un "pēc taviem aprēķiniem" to visu var ātri atpelnīt un sākt pelnīt cashu, tad ko tu vēl gaidi?

Tevi ar 100 iemesliem jāatur no iekāpšanas sūdā, jo tu tur redzi kaut kādu potenciālu??

Link to comment
Share on other sites

Aizmirsu iedot pasu svarigako infoi.

SIA “ELBIG GROUP” , reģ.Nr. LT 204972219

Nu - tas ir dīleris. Mani neinteresē dīleris - bet tieši jebkādi dati par pašu vareno eurorabbits korporāciju, kura strādā kopš 1988. gada :)

Uzņēmums “Eurorabbits-Group” ir dibināts 1988. gadā un ir pirmais un vienīgais Eiropā, kas piedāvā ekoloģisko trušu audzēšanas metodi kā alternatīvu un veiksmīgu biznesu jau 8 gadus. Pateicoties tam, ka projekta tapšanā piedalijās konstruktori, izgudrotāji, marketinga speciālisti, juristi un citi pieredzējuši speciālisti dod iespēju strauji attīstīties mūsu uzņēmumam pasaules tirgū, kas saistās ar ekoloģiski tīru tehnoloģiju izgudrošanu un ieviešanu dabā

Update. Nu tā, paldies par uzmanību. Lieliskā eurorabbits korporācija Lietuvā ir radusies tikai pagājušā gada beigā. pirms tam tā ir bijusi pazīstama kā Ekotriusis.lt. Uzmetiena būtība ir pat vēl primitīvāka - vienā brīdī tiek paņemts depozīts par būriem, kuri netiek piegādāti. Ja nu tiešām interesē - sīkāk roc pats, bet ja nemaldos, tad Ekotriusis.lt ir tikai pavisam nesen likvidēta, atstājot neapmierinātos kreditorus un tagad būri tiek tirgoti jau zem eurabbits brenda.

Paldies.

Kaut gan tas ir bezjēdzīgi - tu ļoti veiksmīgi atrodi visa veida lohotronus. Vēl taču ir tāda lieta kā "zelta galdi", maksas aptaujas, par kurām tev maksā, bet pašam nez kāpēc viņas jāpērk, un, galu galā MMM :)

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs
Uzņēmums “Eurorabbits-Group” ir dibināts 1988. gadā un ir pirmais un vienīgais Eiropā, kas piedāvā ekoloģisko trušu audzēšanas metodi kā alternatīvu un veiksmīgu biznesu jau 8 gadus. Pateicoties tam, ka projekta tapšanā piedalijās konstruktori, izgudrotāji, marketinga speciālisti, juristi un citi pieredzējuši speciālisti dod iespēju strauji attīstīties mūsu uzņēmumam pasaules tirgū, kas saistās ar ekoloģiski tīru tehnoloģiju izgudrošanu un ieviešanu dabā

palabojiet, ja kļūdos, bet vai tad šeit nav pateikts, ka viņi tīri iziet uz būriem (šajā gadijumā!) nevis uz trušiem? :D

Link to comment
Share on other sites

Nu tad vajdzēs vasarā vai si gada beigās palurēt. Kā veicas tam ipasniekam ar saviem 300 buriem :)

Jo kreditu sis nema 200 gab 100 pats panema no saviem iekrajumiem.

Ja tas ir kaa augstak rakstits, tad bus neforsi.

Es tik vienu nesaprotu kaa bankas, tad siem seminariem iziet cauri un savu svetibu banka dod ? Lai kreditu iedot, vai vini neskatas kadiem projektiem dot vispaar,.

Link to comment
Share on other sites

Saproti, trušu audzēšana jau pēc būtības var būt protams ienesīga. Vienkārši - uz to, ka pasākums ir lohatrons, norāda, ka būru ražotāji piedāvā atpirkt atpakaļ produkciju - kā jau teicu, nekad neviens nepiedāvās tādu figņu, kā neierobežots noieta tirgus :).

Ja eurorabbits piedāvātu tikai "eko" būrus, pārtiku un šķirnes trušus - es nevienu vārdu šajā topikā nerakstītu :) - par to cik viņu produkti ir atbilstošī piedāvātajam tad jau lai spriež speciālisti.

Bet fakts, ka viņi piedāvā augstāk minēto - un uzņemas uzpikrt saražoto produkciju par noteiktu cenu - tātad ir tikai 2 varianti - vai nu jau minētais neierobežotais tirgus ( un kā jau teicu - tādā situācijā ir vienkārši muļķīgi publiski meklēt partnerus, nevis pašiem darboties šajā jomā) - vai arī tas ir lohotrons, tikai jautājums kā tas izpaudīsies - nekorekta trušu audzēšanas pašizmaksa, pārcenoti būri, vai primitīvs uzmetiens ar saistību nepildīšanu.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Man liekas es kur rakstiju ka oktobrī vai novembrī doma apciemot.

Pašlaik aizdomājos nedaudz par 2 būriem pats priekš savas lietošanas, tad vismaz nebūs jādomā kur kā realizēt, vienīgā sāpe būs kas pagatavos cepeti :D

Protams jā kāds tur tuvumā dzīvo un var apciemot un pafilmēt būtu baigi forši.

Link to comment
Share on other sites

Man liekas es kur rakstiju ka oktobrī vai novembrī doma apciemot.

Pašlaik aizdomājos nedaudz par 2 būriem pats priekš savas lietošanas, tad vismaz nebūs jādomā kur kā realizēt, vienīgā sāpe būs kas pagatavos cepeti :D

Protams jā kāds tur tuvumā dzīvo un var apciemot un pafilmēt būtu baigi forši.

Ja būšu rēzeknes apkaimē - došu ziņu :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...