Jump to content
GIGN Forum

Hello!


Hruuw
 Share

Recommended Posts

raxta Hruuw jo tas dzeks nevar postot !

Paliidzi citiem, tad arii liidzees tev...

Speeleeju "Counter-Strike" no 1.3 versijas un esmu izpratis taa failus, iespeejas. Sevi6jki labi es nespeeleeju, bet cie6ami. Katru dienu, kad atnaaku no darba speeleeju CS. Es zinu kaa riikoties ar amx_mod un zinu ko tas dod...

Man ir veelee6anaas luugt jums 2 privaleegijas- un taas buutu:

*1.Admina tiesiibas - level: izveelaties juus, kam man taas? - Esmu pietiekami daudzas reizes redzeejis kaa admini pilda savus pienaakumus, bet biezi vien aizmirst vajadziigaas siikaas lietinjas kaa piem. arr.(sv_restartround)

*2.Free Slot - Kam man tas? - Dienas kad straadaaju pie sava teeva, vina darbavietaa ir CS kuru pusdienslaikaa veelos iisu briitinju paspeeleet

taapeec, lai buutu vieglaaka taa dariishana man ir nepiecieshams Free-Slot...

Man ir biju6as situaacijas, kad konsolee ilgu laiku spiezhu "f12"

(bind "f12" "connect cs.gign.lv; clear"), tas patieshaam nav patiikami un kad beigaas esi ticis, tad laika nav daudz ko speeleet =) Nu taa tas ir ...

Ar cienju Lo' (Lo'masTer)

-------------------------

CS nick: Lo'

mirc nick: Lo`masTer

Link to comment
Share on other sites

nez admin tiesiibas vareetu, veel kaadu iedot, bet par slotiem... , tas jau buus gruutaak smile.gif

Un starp citu tas nav atkariigs no maniim rolleyes.gif

Link to comment
Share on other sites

shausmas.. man liekas kaut kads BUMS ar tiem tiesiibu luugumiem... nez ko vinji ar taam pravaam dariis visi... viens otru metiis laukaa.... iespejams admin tiesiibu arguments bija sameraa normals.. tachu FREE SLOT luugums manuprat bija vienkarsi smiliez.de_2428.gif ...

*2.Free Slot - Kam man tas? - Dienas kad straadaaju pie sava teeva, vina darbavietaa ir CS kuru pusdienslaikaa veelos iisu briitinju paspeeleet
... cilveki pa freeslot kaujaas un mirst a vinjs pusdienlaikaa grib cs paspelet... PUSDIENLAIKAA PUSDIENAS JAAEED ...

ups laikam sakliedzu...

tongue.gif

Link to comment
Share on other sites

looool, free slot gan nedabuut peec manaam domaam.... un kam gan nav tagad gruuti tikt gignaa?

anfisa tu to raxti, vai tavs braalis smile.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...