Jump to content
GIGN Forum

Lo4wis BMW - Mute bez iemesla


lvSHoKoLaTKa
 Share

Recommended Posts

Lo4wis BMW - Iedeva muti Jo Itka Trauceejot vinam speeli (Jo runaaju Angliski Un peec vina vardiem serveri angliski runaat ir aizliekts) Vai taa ir taisniiba vai vienkaarshi Bernishkiiga administratora tiesiibu izmantoshana.

Ir lieta kaa players list kur var nomutot cilveekus kas "trauce" runeaajot.

*DEAD* LvSHoKoLaTKa-NINJA : Slapekli serveri aizliekts angliski runaat?

-

*DEAD* Lo4wis BMW : jaa , ir aizliekt , jo Tu man trauce

Link to comment
Share on other sites

Nezinu, ko Jūs tur lokat, bet runāt angliski nav aizliegts, protams, runāt muļķības arī nevajadzētu. Kā arī priekš kam adminam jāiet jāmeklē kaut kur player listā konkrēts spēlētājs, ja viņš vienkārši viņu var nogagot kā dotajā situācijā?

Link to comment
Share on other sites

Smiekli nāk , pa Tevi ! Runā Angļu mēlē , kādus 2-3roundus sākumā pievēru aci , bet baigās mani nervi neizturēja tavu , beztolka vārīšanos , tāpēc arī uzliku !

Un vēl , ja Tu būtu runājis angļu valodā , pa CS:S spēli vai taktiku viss būtu labi , bet runāt pa zalītes pīpāšanu un , kā vakar kluci liki , man tiesam nevajag zināt un pārējiem netik !

Un ar šo sūdzību , ko gribi panākt ? Vienu Tu panāci , kā runāsi sūdu , muti Tev uzreiz aizvēršu garantēju ! :*

Domāju šo tematu var klapēt ciet , jo neredzu savu vainu šeit un kurš pa tādiem sīkumiem raksta sūdzību ?

Edited by Lo4wis BMW
Link to comment
Share on other sites

manuprāt smieklīgi ir tas ka pašam lo4wim mikrafons ir reali miskaste (labojat mani, ja kļūdos), domāju ka cilvēkam nevaidzētu aizliegt runāt tikai tāpēc ka viņš to nedara valsts valodā, bet nu tas ir mans subjektīvas viedoklis.

Tu vienmēr izcelies :D Mikrofins nav miskaste , mana mute lamājas , neviss mikrafons , tas tā ja.

MUTE nav uzlika pa to ka runā angliski , mani pēc viņš var pa fracuski runāt , bet vai ir pa tēmu , neviss stāstīt savu dzīvi , man viņa dzīvi nevajag zināt un stūlbības , lekšanos pretī arī nē.

Edited by Lo4wis BMW
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...