Jump to content
GIGN Forum

Natijs smērē


rhrds
 Share

Recommended Posts

You have been banned from this server.

Viss ko izmet.

Storijs.

Visi normāli spēlē hoodo final, pēkšņi seko random vote uz 3 mapēm no izcilā natija puses, nu ok, mape nomainās uz goldrush, lēnām sāk pazust cilvēki ,nu ok, ko padarīsi. Natija IQ draugs degs (lasīt čatu, ar 1. lapu pietiek) http://stats.gign.lv...ory&player=1310 uzliek niku lesija, es pasaku ka 'suņi arī klāt' (un pasakat vēl ka lesija nav suns :slap: ), dabūju gag, jautāju pa admin chat par ko, dabūju 5 min ban. Nu neko, ieeju atpakaļ, prasu vai viņš var nosaukt kaut vienu loģisku iemeslu par ko tieši, seko šis. (1. rindiņa)

karoč vienalga, tiem 2 dau... tikuntā nekas netiks padarīts, vienkārši pasakat uz cik ilgu laiku man ir bans, jo normāli likt banu ir pārāk mainstream ( kur nu vēl likt par kaut ko pelnītu )

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

tu māki jautāt, dauni. gags tika jums abiem, bet tev banu vēl pa īsu uzliku.

(TO ADMINS) ㅤ ㅤ$$$ TRAP J3N0T5 $$$: dauni jobanais

(TO ADMINS) ㅤ ㅤ$$$ TRAP J3N0T5 $$$: par ko gag

(TO ADMINS) ㅤ ㅤ$$$ TRAP J3N0T5 $$$: moralais invalids

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

tu māki jautāt, dauni. gags tika jums abiem, bet tev banu vēl pa īsu uzliku.

(TO ADMINS) ㅤ ㅤ$$$ TRAP J3N0T5 $$$: dauni jobanais

(TO ADMINS) ㅤ ㅤ$$$ TRAP J3N0T5 $$$: par ko gag

(TO ADMINS) ㅤ ㅤ$$$ TRAP J3N0T5 $$$: moralais invalids

es to pateicu admin chat, bet šitas skaitas ok = http://stats.gign.lv...ory&player=1310 , zaebis

a un es nestridos par to ka lamajos, gribeju uzzinat vnk cik ilgs bans, bet ok ok

aaaa un vēl tu varetu pateikt, par ko 1. gag?

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

You have been banned from this server.

Viss ko izmet.

Storijs.

Visi normāli spēlē hoodo final, pēkšņi seko random vote uz 3 mapēm no izcilā natija puses, nu ok, mape nomainās uz goldrush, lēnām sāk pazust cilvēki ,nu ok, ko padarīsi. Natija IQ draugs degs (lasīt čatu, ar 1. lapu pietiek) http://stats.gign.lv...ory&player=1310 uzliek niku lesija, es pasaku ka 'suņi arī klāt' (un pasakat vēl ka lesija nav suns :slap: ), dabūju gag, jautāju pa admin chat par ko, dabūju 5 min ban. Nu neko, ieeju atpakaļ, prasu vai viņš var nosaukt kaut vienu loģisku iemeslu par ko tieši, seko šis. (1. rindiņa)

karoč vienalga, tiem 2 dau... tikuntā nekas netiks padarīts, vienkārši pasakat uz cik ilgu laiku man ir bans, jo normāli likt banu ir pārāk mainstream ( kur nu vēl likt par kaut ko pelnītu )

Tikai jautājumi tev tādi labi, draugs. Sākumā baigi nevainīgais un tad tomēr jautā cik ilgi bans. Vārbūt aizej banos paskaties?

Link to comment
Share on other sites

Tikai jautājumi tev tādi labi, draugs. Sākumā baigi nevainīgais un tad tomēr jautā cik ilgi bans. Vārbūt aizej banos paskaties?

Laikam tādēļ, ka viss ko man uzrāda ir

Disconnect: rupjsh_puika.

Disconnect: rupjsh_puika.

ja tu mācētu lasīt, tad saprastu ka man pa ļevo uzlika, ka nerāda pilno izrakstu

Starp citu Natij, katrs, protams, atbild par sevi, bet bitch please

sendzha beidz lagot vai pisies nahuj.

tu neko nemaki urod.

(Team) tocna po zhizn urods.

DODAT SNAIPERI DALBAJOBI.

meesls es itu dauni.

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Es smejos un raudu. Tikai vienu lietu vēl līdz galam nesapratu, tas čats, ko linkins ielika, ir Natija vai tam, kuru nobanoja? Par tādiem tekstiem es personīgi uzmest permbanu, bez iespējām apelēt like EVER!

tas ir +Demetrius(forumā) aka DEGS aka Natija draudziņš aka tas ko es pieminēju 1. postā aka tas par ko Teddy teica ka viņš ir imūns un ka viņam nekas netiks darīts

Edited by rhrds
Link to comment
Share on other sites

Nejau tikai no dega nāk tie smukie teksti , bet no "GADA ADMINA" Natija arī..

Tā kā ingeimā man pings ir apmēram 120-150, bet sajūta tāda, ka būtu visi 250-300, tad es tik bieži tur nespēlēju. Nevaru īsti izsekot jūsu virtuālajām drāmām. Bet ja man nāktos dzirdēt vismaz vienu līdzīgu tekstu kā degam par māti vai tēva dzimumlocekli, man "admins adminu nesoda" punktu nāktos pārkāpt.

Link to comment
Share on other sites

Tā kā ingeimā man pings ir apmēram 120-150, bet sajūta tāda, ka būtu visi 250-300, tad es tik bieži tur nespēlēju. Nevaru īsti izsekot jūsu virtuālajām drāmām. Bet ja man nāktos dzirdēt vismaz vienu līdzīgu tekstu kā degam par māti vai tēva dzimumlocekli, man "admins adminu nesoda" punktu nāktos pārkāpt.

Natijs jau ir ticis likvidēts, bet Teddy piesolīja ka labi uzvedīsies un dabūja visu atpakaļ, tagad iet pa apli atkal. Natija tekstus 1. lapā iemetu.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...