Jump to content
GIGN Forum

as mapes un restriced weaponi.


raivisdotcom
 Share

Recommended Posts

pēdējā laikā panesušās vecās as mapes, viss jau butu labi, bet man drusku nogurdina šaušana tikai ar ak47. Terroriem nav pat iespēja nopirkt pumpi (b21), principā es neredzu problēmu arī ar awp, parcik awp hits ir ~115 dmg, bet vipam hp ir 150. Principā noraut 30 minūtes jau var ar ak47, bet pēc kāda laika apnīk - gribas paskraidīt ar pumpi, bet nevar - lai gan īsti nekādu lielu nodarījumu jau ar pumpi nevar izdarīt :)

Viela pārdomām, kā jūs uztvertu ja as mapēs nebūtu restriced weaponi, vai tikai awp aizliegts? un no abām pusēm?

Principā, variantu kādus es redzu:

1. Nevajag neko mainīt.

2. Atļaut visus weaponus izņemot awp/botgunus.

3. Atļaut visus weaponus izņemot awp/botgunus Terroristiem.

4. Atļaut visus weaponus.

Link to comment
Share on other sites

Vārētu atļaut visus ieročus. Vip kartēs ir jau apnicis šaut tikai ar ak47 vai ar emku. Tas varētu tikai uzlabot spēli iekš vip kartēm.

edit. Awp gan vajadzētu atstāt aizliegtu, jo ar to ct vipam būtu gandrīz neiespējami aizbēgt.

Edited by Slinkjis
Link to comment
Share on other sites

es teiktu 4. Atļaut visus weaponus. kautgan man personiigi loti nepatiik pro playeri ar awp kad vel kempo.

probleema ir un nav - atkariibaa no cilveeka, kura rokaas ir tas bot guns sedees tur Igors , visiem buus dirsaa, bet kautkaads lietuvietis, kaut ar lazer bisi lai seezh , ar pistoli novaakshu un iekaapshu heliitii.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Nu tā, tiko ar džekiem izmaucām italy ar vipu variantu un radās pārdomas par awp, nu lūk, kāpēc mēs nevarētu atļaut tikai CTS iehavot awp, jo CTS loģiski ar savu vipu uzbrūk,un viņiem pēc idejas ir daudz grūtāk, kā T, jo T smuki var kempot pa stūriem! Un lūk, lai CTS arī būtu kādi variantu vinēt biežak, tad ļausim viņiem awp pirkt, lai šamie var atlasīt kemperus :)

Nesitiet tikai, es tikai izteicu savas pārdomas tiko izspēlējot VIP karti! Domāju neko ar to nesačakarētu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...