Jump to content
GIGN Forum

Atkal Bans


TeRoR
 Share

Recommended Posts

| BANA ID: 127318

| ADMINS: burq`

| NOBANOTAIS NIKS: ProSounD

| NOBANOTAA IP: 2.223.45.72

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 11.11.2012 14:16

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/127318

+-------------------------------------------------------------------

burq nu cik jau var nu tas tacu nav smiekligi.ko tu ka nezinu kas ienac serveri un uzreis bano pat neskaties neko panem paskaties demo tad liec... Nav man tur neka nu nav ka tev to gruti saprast :( UNBAN!!!!

burq ja nevari normali saskatit es tev pateikshu bet neabizoies tev laikam vajag nopirkt brilles. :( tiesham

Link to comment
Share on other sites

demo vel nav tulit ielikshu... da kur wh ja tu spelet nemaki tad sedi un spela ta ka maki ja citi spele labak neka tu tas nenozime ka uzreis cilveks wh! omg :|

Sēdi un gaidi, ko citi teiks. Šeit momentus aprakstīt nevajag, jo gandrīz katrs moments ir wh moments.

Link to comment
Share on other sites

weekly-war3.gign.lv-1211111350-de_dust.zip5.7 MB2012.11.11 13:50

CIk ja sedit un gaidit var to reizi ari ta teici sedi un gaidi. Cilveki kam jus dodat acc es nesaprotu ja pat nevar saskatīt normali demo un saprast ka man neka NAVVVVVVVVVVVVV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ko tu te tagad visu laiku atmazgas lej? Pietiek ar vienu reizi. Šitas uzreiz Tevi nodod, kad raudi visu laiku, sakot, ka nekā tev nēesot. Es uzskatu, ka tev wh ir un būs, jo kad es biju serverī, spēlēji kā bots, nomainīju niku un specoju tevi, pēkšņi lielais pro atradies.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...