Jump to content
GIGN Forum

Wireless problema laptopam


NeoX
 Share

Recommended Posts

Chiv visiem. Tas konktreti nav man, bet pazina jautaja, vai nezinu, kas varetu but par vainu, repsktivi nolemu uzjautat te.

Tiek lietots jaunais Lattelecom modems, kurs satur modemu un ruteri viena!

Pie modema darbojas divi datori, stacionarais no vada, portativais wireless.

Uz stacionara internets nezud, bet pie portativa gan. Dazreiz vairakas dienas viss ok, citreiz ik pec 5cam minutem.

Draiverus vins noteikti nav meiginajis parinstalet, bet teica, ka dators nesen tika parinstalets no nullites.

Signala problema manuprat ta nevartu but. Varbut ir kads pavienkarsaks softs, kuru uzinstalejot varetu saprast kura gala ta vaina ir? Ruteri or?

Ak ja, lai pec ta atpakal dabutu inet, vnk ieks Network Connections diseiblo un eneiblo un aiziet.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Man šķiet, ka vaina pašā laptopā. Vai ir problēmas ar rūteri var pārbaudīt pamēģinot kādu citu lapsi vai telefonu. Pašam ir līdzīga problēma, tikai man lapsim lokot ekrānu kaut kur vadi citreiz iespiežas līdz ar to pazūd wirlesam signāls.

Link to comment
Share on other sites

NU karoč ja portiks uztver wireless tad nekāda problēma viņā nav.. Man ir tā pat kā tev tikai (modems un ruteris).. sākumā arī chakarējos nevarēju saprast kas ir un kas nav... tpc sāku slēgat visādos veidos un skatīties, kur vaina.. Protams ka pie vainas bija Modēms ar Rūteri... viņi bija nepareizi saslēgti http://www.homeserve...-and-Router.png

Bet ja pats neko nemāki salikt, zvani uz Lattelecom :coffee:

Edited by Umad
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...