Jump to content
GIGN Forum

maximizēt datora jaudu


raivisdotcom
 Share

Recommended Posts

Principā situlācija ir tāda, ka man ir nedaudz iesūnojis kompītis. Šobrīd grozos ap jautājumu vai ir iespējams uzlabot viņa performance, bez jauna pirkšanas (dzelžu piepirkšana ir apsverama).

Laptopa dzelži:

Intel Celeron CPU 900 @ 2.2GHz

2 GB Rams

Mobile Intel® 4 Series Express Chipset Family (256MB karte)

Cik es nojaušu, tad mani sāk pievilt tieši procesors, vai ir iespējams kādā veidā uzboostot jaudu? Anti-viruss bloķētāji u.c lietas, esmu gatavs pamēģināt visu.

Principā, kompīts tiek izmantots tikai spēlēm/filmām, bet spēles negraizu tik daudz, lai iegādātos atsevišķu kompīti spēlēm, principā CSS,TF2, PES un FIFA arī neko daudz vairāk neprasa, bet gribētos tomēr drusku plūstošāku spēlēšanu. Tākā pats neesmu ņēmies ar daļu uzlabošanu laptopiem, tad nezinu cik tas ir dārgi, ātri un labi. Pieļauju, ka te ir zinošāki cilvēki par mani. Idejas?

Aizmirsu piebilst, ka sēžu uz winXP, kas notiku ar win7? Varbūt ir iespējams dabūt kaut kur normālu, atkrakotu driveru updeiteri (kā driver magician)

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Varbūt gribi pa lēto paņemt šādu kasti?

Intel Core 2 Quad Q8400 (2.66 GHz)

2048MB DDR2 800MHz SDRAM

320GB SATA II, 7200 RPM, 16 MB

Video: integrēts, ir DVI;

DVD-ROM 16x;

Gigabit ethernet;

Dell smartcard klaviatūra, pele

Windows Vista OEM

Link to comment
Share on other sites

Tad nu gan maximizētā datora jauda :) :) :)

Offtopiks, Vai RAMS maximizēs kautko, man piemēram ir 4 GB RAMS/ varu vēlvienu 4GB ielikt, kādu lomu īsti spēlēs tas RAM atmiņa???

P.S. Es novilku Intel turbo boost tehnology, no 2.5 Ghz viņš itkā pielika līdz 3.1 Ghz, bet spēlē izmaiņas nekādas nejutu, kas tad tas par turbo boost???

Principā situlācija ir tāda, ka man ir nedaudz iesūnojis kompītis.

Nu tad pērc manējo

Edited by Semorka
Link to comment
Share on other sites

OMFG, kur tādas muļķibas var rakstīt. :D

Ja tev visu ramu aizdirš, tad, lai ieliktu kaut ko citu, vajag kaut ko izdzēst ārā. Un šitā var bezgalīgi maukt, bet ārā dzēšana/iekša likšana paildzina laiku, kad kaut kas kļūst pieejams.

Iedod man arī linku, kur turbo būstu var nokačāt.

Link to comment
Share on other sites

Tas ir iespējams, jā. Bet par to FPS es neesmu īsti pārliecināts, klusums gan garantēts. :)

Tas ir iespējams, jā. Bet par to FPS es neesmu īsti pārliecināts, klusums gan garantēts. :)

Manuprāt fizikas plikumi šai lietai stagā pāri un smejās. SO PC inda akvaarijums būtu nodedzis, nemaz nerunaajot par lietotaaju kas bez normaala batiskafa vienkārši aizietu guleeti. OK. personiigi es uzskatu, ka iisti nav iespeejams seedeet akvarijaa un lietot PC, bet ja seetnieks kas pelna real money IRL tad es atkaapjos no sava steitmenta,,,

Goodmena treshaa pakaape....

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...