Jump to content
GIGN Forum

Gign Peintball in da ''Busas'' 03.11.12


bencik
 Share

Recommended Posts

Saakums 12:00,

Uz doto bridi izskatas, ka pie mums masina varetu buut viena briiva vieta, precizi zinashu riitdien. Ar sabiedrsiko butu stulbi tev braukt, ja pietiekoshi daudz masinas brauc, sazvanishu wormu, varbut vins vares kadu no manejiem pakert savaksim tad tevi, katra zina bez auto neatstasim.

Rit pa dienu zinashu, varbut pie manim tev ari vieta atradisies !

Link to comment
Share on other sites

Gludekli, ideāli - Čaka un ģertrūdes stūris... Tur abus ar boti savācu un maucam pakaļ tedijam. Man vnk negribās līdz centram mīties jo tur nav kur stāvēt, bet aiziet 2 kvartālus nav tik sarežģīti.

Link to comment
Share on other sites

Ja kāds man uzsauc spēli, varu provēt ierasties :D ato ~35ls prieks pāris stundu izklaides nevelk maksāt :D

bet takā neviens neuzsauks, varu mierīgi gulēt tālāk.. :P

Kaa Lisaks teiktu pii*&$zda miizeejs :D

Ja tu ar dalibu doma 6ls, esmu gatavs uzsaukt, ja tu atvilksi savu pakalu lidz mums, mes taa jau tev pretim pabrauksim :)

Taaks Tiksim gala ar braucejiem :

1)Mums izskatas, ka masina bus pilna startejam 11:00 no Stirnu ielas Rim4ika.

2)B0ring starte no centra un paker Botu, Tediju un Gludekli.

3)Krish brauc pa savam

4) Worm brauc pa savam un bliezh no pardaugavas, Vincister tu parmeties pie worma, vins tevi varetu savakt no centra kaut kur un mes panemam Negeri ?

Tads ir mans piedavajums !

Link to comment
Share on other sites

kur tu tagad atrodies?

Dirsaa :xd3:

Neger, karoch ar beigas izskatas, ka tev jatiek lidz pur4ikam no turienes tevi kaut kaa savaksim, Stirnu ielas Rimi plkst. 11:00, ja mums masina buus pilna sabidism no rita tad kaut ko ar Wormu vai Krishu

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...