Jump to content
GIGN Forum

Akcija par acc off


Mustangs
 Share

Recommended Posts

Nak3d,kā bija tā akcija par adminu paretināšanu??

| BAN ID: 125255

| ADMIN: *KaPcCoNiJ

| BANNED NAME: Fck U n00b

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:1:53642823 (nosteam generated ID)

| REASON: atputies gudriniek

| TIME SET: 2012-10-17 20:41:17 (less than a minute ago)

| EXPIRE: 2012-10-18 01:41:17 (in 5 hours 0 minutes)

| More info: http://www.gign.lv/ban/125255

+-------------------------------------------------------------

Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: atputies gudriniek! Ban will expire in 5 hours 0 minutes. More info in console..

Disconnect: Kicked by Console : BANNED! Reason: atputies gudriniek! Ban will expire in 5 hours 0 minutes. More info in console..

Chalis mani italy mapē bloķē speciāli,tad viņam pasaku nah bloķēt,viņš teica : netīšām,bet demo varēs redzēt,ka tas bija speciāli un pēc bloķēšanas uzreiz kad mani novāca no viņa puses sekoja---> :). un tad viņš mani noslayoja bez iemesla,nja tad viņš laikam domāja speciālu iemeslu lai izbanotu ko lai saka vajadzētu patīrīt adminu vietas.

tad iespējams viņš tiks sodīts,bet man nelika ne gag,ne sielence,bet uzreiz banu uz 5h,itkā pēc noteikumiem vispirms jāliek gags or sielence,un no manis nesekoja aizvainojoši teksti par viņu.

Karsonij :hang:

Edited by Mustangs
Link to comment
Share on other sites

Pec tevis visa uzraxtītā, tu viņu vnk esi provocējis,lai tik tevi izbano...

Kur skaitās tekstā provecēšna,ja es viņam skaidri un gaiši pasaku,ka ja izbanos bez iemesla būs sūdi,jo es hvz es viņam laikam nepatīku,jo spēlēju labāk par viņu,tāpēc bano...

Link to comment
Share on other sites

Good Men ta ari ir, ko tur daudz, kārtējais reports no Mustanga :D Blokeju, bet ne speciali.

Vienkārši negribeju ielaizties diskusijas ar tevi un par cik visiem serveri kapi uz nerva izšķīros par BAN

Fck U n00b : karsonij la6ara?

(Counter-Terrorist) *KaPcCoNiJ @ CT Spawn : muti :)

Fck U n00b : ko bloķe

Fck U n00b : tizlenis

*KaPcCoNiJ : netisham

eye : rtv

Fck U n00b : reports bus

Link to comment
Share on other sites

Good Men ta ari ir, ko tur daudz, kārtējais reports no Mustanga :D  Blokeju, bet ne speciali.

Vienkārši negribeju ielaizties diskusijas ar tevi un par cik visiem serveri kapi uz nerva izšķīros par BAN

Fck U n00b :  karsonij la6ara?

(Counter-Terrorist) *KaPcCoNiJ @ CT Spawn :  muti :)

Fck U n00b :  ko bloķe

Fck U n00b :  tizlenis

*KaPcCoNiJ :  netisham

eye :  rtv

Fck U n00b :  reports bus

Karsonij man patīk kā tu centies attaisnoties,bet neesmu jau pirmais,kuram tu nepatīc,ka tev ir acc un,ka tu ar to nemāki darboties,tāpēc vari nebombīt krievu sētas prikolus un,kas tas pa reasonu atpūties gudriniek,reāli stūlbākais bana iemesls par ko nobanot,par to,ka esmu gudrs un tu nē? vai tev vnk nepadodas sarkasms veci,un tas ir patiešām sūdigi

Un KAS TAS PAR TIK TIZLU TEICIENU : kārtējais reports no Mustanga :D [Es pat nespēju iedomāties,kāds tu esi reālā dzīvē,jo pēc cs:s var spriest kārtējais atmārs.]

gags jau ir, ja chata raksta ko rupju vai vnk spamo suudu, seit jau ir admin abuse, kas pec standarta bija(agrak bija, kad vel speleju) 3 dienu bans.

Admin abuse tiešām?? Lašara - Tirliņš, Tizlenis - vispār nav jāuztver kā aizvainojums,kr4 vnk atsakies no acc,tu vismaz varēsi brīvo laiku pavadīt skatoties vai pečkā nevajag malku iemest.

Edited by Mustangs
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

trīs dienas.

lielākā daļa nesaprot, ka šeit iet runa par GIGN spicajiem zēniem, kas principā ar to vien nodarbojas kā administrātoru provucēšanu un hujņas malšānu, aizmirsu pieminēt žēlabainus topikus, kuros savus tekstus neliek tikai parāda slikto administrātora darbu, tobiš nepasaka stāstu līdz galam.

p.s. ņemot vērā ka tas ir miljonais gadījums, var vairāk. te viņš kārtējo reizi gāja pēc bana, viņš zin ka karsonijam ir access, bet nosauc viņu par lašaru un tizleni, prieškam?

p.s.s. tā nav akcija par administrātoru rindu retināšanu, bet gan par tautas audzināšanu un viens no lielākajiem un primārajiem kandidātiem esi tieši tu.

[/center][/center]

nevarēju editot postu, hz kāpēc.

[/center]

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, ka lienu "ne savā nišā", bet vai tiešām jums šitas bērnudārzs jau nav apriebies? Nē, nopietni! Admins uzskatīja, ka 40. banu varētu iemest arī bez gaga, jo īpašiem gadījumiem - īpaši risinājumi. Kur ir problēma? Kādu perm nobanoja?

Ko jūs varat auklēties ar cilvēku, kam "nepatīk, ka kāds ir admins"? Ja reiz adminam ir dotas tiesības, tātad galvai uz pleciem arī ir jābūt, lai noteiktu pie kāda pārkāpuma kādu sodamēru uzlikt. Neviens tak nav perm nobanots! Ja cilvēks apzināti uzvedas serverī kā auns un gaida, ka adminam tagad būs pēc grāmatas viss jādara, tad lai iet dirst. Un ziniet ko? Ja nākošreiz vēl nesaprastu - es personīgi dotu banu vēl lielāku.

Edited by DominiX
  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Es atvainojos, ka lienu "ne savā nišā", bet vai tiešām jums šitas bērnudārzs jau nav apriebies? Nē, nopietni! Admins uzskatīja, ka 40. banu varētu iemest arī bez gaga, jo īpašiem gadījumiem - īpaši risinājumi. Kur ir problēma? Kādu perm nobanoja?

Ko jūs varat auklēties ar cilvēku, kam "nepatīk, ka kāds ir admins"? Ja reiz adminam ir dotas tiesības, tātad galvai uz pleciem arī ir jābūt, lai noteiktu pie kāda pārkāpuma kādu sodamēru uzlikt. Neviens tak nav perm nobanots! Ja cilvēks apzināti uzvedas serverī kā auns un gaida, ka adminam tagad būs pēc grāmatas viss jādara, tad lai iet dirst. Un ziniet ko? Ja nākošreiz vēl nesaprastu - es personīgi dotu banu vēl lielāku.

Njā un tagad viņš varēs pa katru sīkumu banot un tas ataisnos viņa rīcību? Būtu labāk vispār neko nerakstījis,tak spēlē savu mario 1.6 un tur rausti aukliņas ar spēlētājiem.

trīs dienas.

lielākā daļa nesaprot, ka šeit iet runa par GIGN spicajiem zēniem, kas principā ar to vien nodarbojas kā administrātoru provucēšanu un hujņas malšānu, aizmirsu pieminēt žēlabainus topikus, kuros savus tekstus neliek tikai parāda slikto administrātora darbu, tobiš nepasaka stāstu līdz galam.

p.s. ņemot vērā ka tas ir miljonais gadījums, var vairāk. te viņš kārtējo reizi gāja pēc bana, viņš zin ka karsonijam ir access, bet nosauc viņu par lašaru un tizleni, prieškam?

p.s.s. tā nav akcija par administrātoru rindu retināšanu, bet gan par tautas audzināšanu un viens no lielākajiem un primārajiem kandidātiem esi tieši tu.

[/center]

nevarēju editot postu, hz kāpēc.

[/center]

Maddn,tu esi "īpašs'' tāpēc garāk neatbildēšu uz tavu postu,jo tam vnk nav jēgas,jo tā bilde,kas tev foruma atspoguļo tevi kā personu un tas visu izskaidro un pat liek smieties.

katrs liekais komentārs,kas centīsies pierādīt,ka viņš ir vēl lielāks trollis nekā jau viņš ir, tas vnk pierādīs tavu atpalicību,tāpēc vai nu pa tēmu,vai ej d***********************************t

Edited by Mustangs
Link to comment
Share on other sites

Tu kaut uz pašu mazāko brīdi esi padomājis kāds circenis tu te esi bijis un cik ilgi jau esi kāpis uz nerva cilvēkiem, lai tevi tagad neviens negribētu pat acu galā redzēt? Jo visi ir tik nenormāli tizli, bet tu esi supervaronis, ar nimbu uz galvas, kas dabūn ciest, jo ir stilīgāks un skillotāks par pārējiem, vai ne? Ja tu tik skrupulozi nepiepistos katram sīkumam, spēlētu savu spēli un savas emocijas paturētu pie sevis - neviens tevi nebakstītu.

Tu pat te turpini savu labo slavu celt. Palasījis savus tekstus esi? Es moderu vietā tevi jau uz pāris dienām atbrīvotu no rakstīšanas šeit.

Link to comment
Share on other sites

Taisam ciet, šito tukšo baaru.

Tukšo baaru,njā latviešu valoda,dārgā Latvju valoda...

Interesanti palasīt, cik ļoti Cilvēks cenšas pierādīt Savu taisnību, kaut arī gandrīz vienmēr adminam būs taisnība.. ^.^

Nu,kur tad bez tevis tu tak nomirsi,ja neparādisies pasaulē,ka tāds gejelis kā tu eksistē.

Link to comment
Share on other sites

Tukšo baaru,njā latviešu valoda,dārgā Latvju valoda...

Nu,kur tad bez tevis tu tak nomirsi,ja neparādisies pasaulē,ka tāds gejelis kā tu eksistē.

Mustang, ej paārstējies, cik noprotu Tev uzmanības trūkums laikam ir, skolā sit, apbižo, mājās vecāki strīdas, un Tu priecājies ka vismaz dators Tev nav atņemts, kur Tu vari izpausties, žēl tādu bērneļu kā Tu!

Link to comment
Share on other sites

Mustang, ej paārstējies, cik noprotu Tev uzmanības trūkums laikam ir, skolā sit, apbižo, mājās vecāki strīdas, un Tu priecājies ka vismaz dators Tev nav atņemts, kur Tu vari izpausties, žēl tādu bērneļu kā Tu!

Lūk tā paskatoties uz slāpekli cilvēki iet un nolec no vanša tilta,lai neredzētu tādu atmāru kā tevi uz šis zemes.kā jau Mcā teica,tu esi pilnīgs dibils,kurš krāj postus izrādot savu faggotismu.un to visi,cik noprotu tu pēc savas ikdienas uzrakstīji,lai mēs redzētu,ka tev iet smagi.. ( Slāpekli,ja tā man žēl tevis,iegoglē palīdzības tālruni un izkrati sirdi ;)) )

Link to comment
Share on other sites

Mustang, ej paārstējies, cik noprotu Tev uzmanības trūkums laikam ir, skolā sit, apbižo, mājās vecāki strīdas, un Tu priecājies ka vismaz dators Tev nav atņemts, kur Tu vari izpausties, žēl tādu bērneļu kā Tu!

Piiliite teica,ka mustangu ar akmenjiem apmeetaaja,un veel visaadi citaadi abizho. :giggle:

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...