Jump to content
GIGN Forum

Softs draiveriem


NeoX
 Share

Recommended Posts

Chau visiem. Lieta tada, ka sadomaju parinstalet stacionaro PC, sakara ar to, ka palicis galigs bremze, bet problema rodas ar draiveriem. Caur evertest atrast nesanak, jo vairakas support lapas nepastav, vai saturs ir dzests.

Sakara ar to, ka PC neesmu instalejis es un iegadajos vinu ar visiem draiveriem un svaigu win, tatad man nav nekadas sajegas, kuri varetu but istie draiveri un kuri ne, jo pieredze ar vecakiem dzelziem un to draiveriem ir negativa, sakara ar to, ka citreiz draiveru meklesana parversas par elli...

Tatad interese, maybe ir kads softs, ar kuru noskenejot varetu konkretizet draiverus un varbut iegut linkus uz lejupieladem?

Principa zinu, ka kkam tadam japastav, bet cik agrak esmu skatijies, tie visi ir maksas softi etc.. Ka ari katram atrastajam isti neticas ...

Tatad:

Network Adapter - Realtek RTL8139 Family PCI Fast Ethernet NIC - teoretiski atradu, bet testejis neesmu!

Motherboard - Chipset ATI Radeon Xpress 200, AMD Hammer - Ar sito ir problemas. Procis ir AMD, bet google rada Intel. Ka ari nesaprotu, kada sakara ieks Everesta rada, ka Motherboard name - Unknown.

Audio Adapter - Realtek HD Audio output- Ar sito sen senos laikos bijusi lielaka saskarsme, jo vecajam PC ari bija sitads draiveris nepieciesams un baigais cakars sanaca, jo nezinu kadel, bet 90% no novilktajiem nevareju ieinstalet, bet vel 9% vienkarsi nestradaja,

Anyway, busu loti pateicigs par palidzibu.

Vienkarsi gribas pirms parinstalacijas saladet visus nepieciesamos draiverus, lai pec jauna os uzliksanas nebutu jacakarejas.

Atvainojos, garumzimju MAN NAV :P:coffee:

Link to comment
Share on other sites

Atrauj vaļā korpusu, uz plates būs rakstīts modelis, pēc tā atradīsi stūrētājus.

Piemirsu pierakstit, ka so jau skatijos, plate tuksa, nevienas uzlimes.

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Parasti uz plates nosaukums ir virs PCI-E slota vai Pie RAMiem, noteikti ir jābūt.

Atrodot to kodu ieej ražotāja mājaslapā, atrod savu plati, izvēlies savu operētājsistēmu un tad tik kačā driverus ;)

Vēl vari pačekot iekš dxdiaga savu plates nosaukumu. Nospied Start, searchā ieraksti Run, atver, ieraksti dxdiag un tur jābūt.

Kāda Tev OS?

Edited by ep1dem1c
Link to comment
Share on other sites

Izmēģināji http://download1.msi.../LiveUpdate.zip ? Post screenu skatījies (kompi boot'ojot parasti rāda dēļa modeli)?

EDIT: Paga. Tev nav HP likts kompis?

EDIT2: Ar savu stikla bumbu izzilēju, ka tev ir šis kompis, tur attiecīgi ir visi draiveri - http://h20000.www2.h...cc=us&y=14&x=12 Un ja arī nav tas kompis, plate ir no viņa, tā kā draiveriem vajadzētu derēt.

Edited by kRi
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...