Jump to content
GIGN Forum

Linux OpenSuse


l1nk1n
 Share

Recommended Posts

Sveiki,

Tatad man ir radusies problema.

Iegadajos datoru, nepiefikseju, ka ir Linux virsu. Sakuma domaju, ka parieshu uz WIN7, bet ne ne ne. Linux patiesiba labi ierullee.

http://www.playonlinux.com/ itkaa ir visa info kaa uzinstalet sho progu, bet man kaut kaa nesanak. Varbut kads ir saskaries ar sho problemu un mace man nedaudz nuugjuugaaka valoda izskaidrot soli pa solim kaa uzinstalet to prodzinju.

Paldies.

P.S. ludzu visus PAREJ un VISS IR RAKSTITS nerakstit !

Link to comment
Share on other sites

http://rpm.playonlinux.com/

rpm -i PlayOnLinux_yum-3.3.rpm

p.s. Reekjinies ka viss tikuntaa iet caur wine tipa emulatoru liidz ar to var buut gliches + ne visu speelju supports

p.s.s. Atcerējos veelvienu lietu, iespējams ka uz PC vareetu truukt kaada cita paka, un kameer vinju neuzinstalee tikmeer playonlien neuzlikt. bet shajaa gadiijuma apie instaleeshanas vinjsh visu pasaka priekshaa kas tev truukst. Shis ir viens no iemesliem kaapeec neadvanceetiem lietotaajiem labaak lietot Ubuntu vai debian desktop, jo vinjsh truukstoshaas pakas pakjer liidz ja instalee no repo.

Edited by BOT^a
Link to comment
Share on other sites

Esmu nocinijies ar sho operetajsistemu.

Novilku WIn7 un likshu virsu lai ari cik man patiktu Linux izskats un darbiba :(

Cerams, ka man viss sanaks :D

EDITED:

Es laikam esmu 2paks ! Man kaut kaa nesanak iebuutot WIn7 DVD uz Linux. C`mon ?

Esmu izlasijies visur, bet man kaut kaa nestimmee ! Bljin kas par lietu ?

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

iecep iso diskā un aidā tur nekā sarežģīta nav, vai arī meklē kā to izdarīt no flaškas, pilna google ar labiem tutiem...

ja gribēsi beigās safixēt susi no bagiem saistibā ar playonlinux, tad /var/log ir logu folderis, izpēti to un ganjau atradīsi kuras pakas trūkst, iegooglē kā tās pielikt un kas vēl būtu vajadzīgs un tad jau praktiski viss izdarīts ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...