Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Wtf es nevar editot.!! Kādam ir iekodis skaudību bitīte. Lieki pieminēt,ka lielāko daļu adminu apm 80 % arī ir bijuši tādi paši mirstīgie cilvēki kā es,un tad kad viņi bija tādi,es tāpat ļoti labi sapratos ar viņiem un nebija nekādu problemu..

Jā tai demkā mani banoja laikam uz viņa izdomātiem pieņemtiem komentāriem.. Par šo tekstu es vispār pārsmējo līdz asaram tiešām ''Viņs telo ka uz saund spēlē'' (kā to vsp var notēlot :D :D )kā vispār ko tādu var izdomāt, Un cik zemu adminam ir jānolaižas lai klausītu kam tādam,kas viņam nav savs es,kas viņam nav savs daikts,kas viņam nav savs subjektīvais viedoklis,negribu šeit aizvainot kādu,bet man liekas ka tas ir nožēlojami+vēl izlasot šeit viņa nožēlojamos postus par tusiem.

Tātad kas vēl man intresants likās,nu tā saldajā var palasīt. Skatījos demku,smējos,skatos es atrauju banu :D ,bet nu uzreiz es nemetu demku pie malas,ņēmu vērā savas aizdomas par šo mazo piņulli independent,un pēc bana turpināju vērot viņu spēli, Un ticiet vai nē 5min laikā es saskaiīju trīs cienīgus wh momentus tad nu lūk pirmais 1.) skrien pa purvu,uzskrien augšā uz A,met HE lejā,tieši tur kur ct žurko jau kādu brīdi (labs labs jā jā :D :D ) 2.) Travolta kkur kempo lejā pa tām šahtam,bet tu,protams, viņu vnk ideāli atrodi,kkāda neticamā veidā,un ar awp tieši tā smuki uzzoomo viņam virsū. vnk šis vispār bija nereāli labs.:* 3.) tu ts,skrien uz b,ielien stuurī kko raksta,izlien ārā uzreiz zoomo uz c atpakļ ct novāc,tas ar bija vnk labi tev izdevies,nereāli vecīt,tev laikam ir kkādas spējas kas citiem nav. hmmm manas aizdomas apstiprinājās. tur pēc tam sekoja vel momenti,aizmirsu jau..

Tātad ja kādam šeit adminam nav slinkums noskatīties demku,tad lūdzu izdariet to,pēc mana bana sekojiet līdzi independent neticamai spēlēt prasmei,viņš parādīs kā jāspēlē ar wh. :D

Par manu skillu,hmm es arī pirms statu reseta labi spēlēju,kad tik tikko sāku css graizīt,jā tad biju mazliet botīgs. Bet nu ar laiku cik visiem zināms skills aug,šaut prasme aug,un tā ir tikai pieredze un tu to uzkraj un lieto spēlejot.un,protams,ir arī visvisādi konfigi ko tu vari kruķīt kā vēlies,ar visiem interpiem un tādā garā. Ā un Niknais jau čīto tas jau nav skills :xd3: :xd3: :xd3:

Edited by IgorsTINGERE
Link to comment
Share on other sites

Es jau sākšu ar to, ka 25 gados, tev gramatika ir 0. Mani komentāri ir pilnīgi patiesi, lai cik viņi tev liktos smieklīgi, vai arī cik tev viņi liktos uzbudinoši. Tēlo ka spēlē uz soundu - tev vienkārši ir wh, un tu vienkārši gaidi, jo redzi ka tur ir. Cik zemu adminam ir jānolaižas ? Es nezinu cik zemam jābūt lai spēlētu ar wh. pikasomons nekļūdijās tevi banojot, un es domāju, ka mēs esam tie 2 kas domā, ka tu esi netīrs, un skatās ka vēlāk augstie spēki neapraujas. Viņam ir gan savs daikts, gan savs es, kurš saprot daudz reižu vairāk nekā tu.

Tas ka tev te ir pāri sotakam fanu, kas mani tagad nodirsīs, man galīgi nepis, jo tu vari līst pakaļā adminiem cik uziet. Es zinu, ka tas ko es daru ir pareizi, un es zinu, ka tu čīto, zinu jau to sen, vienkārši man tas nekasa, jo es tevi tāpat kā botu varu nošaut. Piņņulis es neesmu, es esmu tas, kas cenšas šeit gigna adminiem ieskaidrot patieso. Admina čatā visiem lieku banot/nosūdzu/saku kuriem likt gagu/silence, un spēlēju aktīvi gignā pa 3-6 stundām dienā, bet admini ir reti..un visi admini kam esmu nodevis čīterus ir bijuši patiesi. Tu neesi izņēmums. Ahhh, tomēr atradi kur man piekasīties. Man jau liekas tevi tagad gaida VERYGAMES ar atplestām kājām.

Loģika tev ir 0, skills tev ir 0, šaut tu nemāki, un uz radaru tu nesakties. Vienīgais kur tu skaties, ir kā tev rokas trīc spēlējot, un uz enemy caur sienu.

Lai taču admini mani bano ja viņi ir tādi tavi fani. Vienīgi šaubos, vai te kāds spēlējis ir tik daudz kā es.

Uz v34 ucp cw / steamā ar Latvijas labākajiem playeriem komandā, un awp/deagle cupos, bet tu tālāk par css gigna v34 neesi aizgājis, te čītot ir tik pat viegli kā pakasīt dirsu, tapēc tu spēlē. Droši admini skataties manu demku, skataties kā es čītoju, un ar smaidu banojat mani. /ar jančiku smejamies/

Tu savu skilu ne par matu pat neesi uzlabojis, viss ko tu esi uzlabojis ir wh slēpšana, un tu būsi ex keeks ar rozīnēm. Es aktīvi vākšu tavas demkas, skatīšos, un arī pieķeršu tevi tici man, ja nu tu nebūsi izslēdzis kubus un palicis pa botu, jo man bust movie nav grūti uztaisīt.

Tagad esmu sveicināts 10+ heiteru klubiņā, un es protams būšu tas, kurš domā nepareizi n stuff. Welcome to score board kiddo Igor.

Edited by IndependentM
Link to comment
Share on other sites

Es mācu ? Es vienkārši cenšos palīdzēt adminiem, ar to, ko viņi paši nedara.

Admins ir pats pietiekami ļoģiski domājoš indivīds kā parējie citi, kas sapratīs, kad savas tiesības pielietot un kad nē. Pietiek veidot te čatu! :offtopic:

Edited by Slinkjis
Link to comment
Share on other sites

Admins ir pats pietiekami ļoģiski domājoš indivīds kā parējie citi, kas sapratīs, kad savas tiesības pielietot un kad nē. Pietiek veidot te čatu! :offtopic:

Kad 5 roundus skatās uz aimeri ? uhhh, seems legit. Čaļi ar 160 pingu skraida ? ok.

Esmu ofc The M, pikasomonam nodevis aptuveni katram pa 3 čīteriem, kuri ir patiesi, un tas ir slikti ka palīdzu ? Nu tad piedod man, kapēc tev admina tiesības ?

EDIT - Turklāt vispār 8.septembrī nospēlēju 16 stundas. WTF ? es pa to laiku redzēju n-tos čīterus, un spēles pisējus, kaut vai 1 admins būtu tik aktīvs...

Edited by IndependentM
Link to comment
Share on other sites

Jā es smejos lasot visu tavu sadzejoto. Es vēl joprojām nesaprotu,kā var tēlot,ka spēlēju uz saund,ja reāli dzirdu,ka tur ir,ko man bļeģ tēlot,ka tur nav neviena. :D wtf ko tu te gribi izspiest.! pikaso banoja mani uz taviem,nepareizi pieņemtiem viedokļiem,un tas man lika aizdomāties,ka viņam nav mugurkaula.,līdz šim to viņš tikai tgd ir pierādījis.Man ir daudz fanu,hmm,nezināju,lienu dirsā,kuram.!,viņi vēl nebija admini,kad mēs kopā graizījām css,man nevienam nav jālien,atšķirībā no tevis(nu spriežot pēc demkas).Nu jā iegāju italy mapē,skills jau tev bija,skors ar bija,bet ta pekšņi tālāk pa savu dirsu nemācēji aizšaut,un tas ir tavs skills,šaut botus ar wh tas ir tavs skills un ne sūda par mata vairāk,tpc aizpis ciet savu rīkli,sēdi biksēs un smejoties vari arī atsūkat savam jaņčikam,viņš ir tāds pats sūdains netīrs čīters,kā tu.Adminiem nav jābūt maniem faniem lai banotu tevi par wh,kas ir reāli acīmredzams. Latvijas labākais plejeris :D uzsit sev pa plecu,vai palūdz savam draugam daunim. Kā gignā sāku spēlēt,tā vel joprojām daru,kpc man kkur tālāk iet,ja man tas nav vajadzīgs. Ai ai ai esi kārtējais random puisis,kas kko te cenšas pierādīt,šad tad pa retam šeit uzrodas tādi ķipa skilloti pleijeri,Latvijā labakie :D un tādā garā,bet neko tie priduki vairak kā grubulēšanu ar wh nejēdz un tiek banoti. Atā mazais.

Link to comment
Share on other sites

Jā es smejos lasot visu tavu sadzejoto. Es vēl joprojām nesaprotu,kā var tēlot,ka spēlēju uz saund,ja reāli dzirdu,ka tur ir,ko man bļeģ tēlot,ka tur nav neviena. :D wtf ko tu te gribi izspiest.! pikaso banoja mani uz taviem,nepareizi pieņemtiem viedokļiem,un tas man lika aizdomāties,ka viņam nav mugurkaula.,līdz šim to viņš tikai tgd ir pierādījis.Man ir daudz fanu,hmm,nezināju,lienu dirsā,kuram.!,viņi vēl nebija admini,kad mēs kopā graizījām css,man nevienam nav jālien,atšķirībā no tevis(nu spriežot pēc demkas).Nu jā iegāju italy mapē,skills jau tev bija,skors ar bija,bet ta pekšņi tālāk pa savu dirsu nemācēji aizšaut,un tas ir tavs skills,šaut botus ar wh tas ir tavs skills un ne sūda par mata vairāk,tpc aizpis ciet savu rīkli,sēdi biksēs un smejoties vari arī atsūkat savam jaņčikam,viņš ir tāds pats sūdains netīrs čīters,kā tu.Adminiem nav jābūt maniem faniem lai banotu tevi par wh,kas ir reāli acīmredzams. Latvijas labākais plejeris :D uzsit sev pa plecu,vai palūdz savam draugam daunim. Kā gignā sāku spēlēt,tā vel joprojām daru,kpc man kkur tālāk iet,ja man tas nav vajadzīgs. Ai ai ai esi kārtējais random puisis,kas kko te cenšas pierādīt,šad tad pa retam šeit uzrodas tādi ķipa skilloti pleijeri,Latvijā labakie :D un tādā garā,bet neko tie priduki vairak kā grubulēšanu ar wh nejēdz un tiek banoti. Atā mazais.

Tu esi muļķis. Kur es rakstīju, ka esmu labākais Latvijas players ? Es rakstiju ka ar tādiem esmu spēlējis, bet tu esi spēlējis tikai ar saviem čītiem. pikas mani banoja ne tapēc, ka klausīja mani, bet tapēc, ka tev ir čīti. Nevis šad tad uzrodas skilloti playeri, bet tādi te arī ir, vismaz tīri.

JANČIKS nav čīteris un nekad tāds nav bijis. Tas, ka tu nemāki spēlēt man īpaši nekrata. Ar viņu jau sen te spēlēju, aptuveni 3 gadus, un nedomāju, ka tu esi te tāds 1337 skillers.

Ja man ir wh, tad kapēc neliec mani čīteru reportā ? Nenosūdz adminiem, un nekur to neraksti ? Vecīt, tu laikam tālāk par melnstrādnieka smadzenēm netiksi, kā jau katrs no Tiņģeres playeriem. 18 gados jau dažs labs normāli strādā un pelna, un nemaz pie datora nesēž, bet tu te centies savu I-peni pagarināt par nieka 10 cm. Ja tev nebūtu tie 25 gadi, bet kādi 15-16, tu te vairs nebūtu. Tapēc neliecies te kruts sava vecuma dēļ :)

Edited by IndependentM
Link to comment
Share on other sites

Esmu diezgan daudz palaidis garām, kādā brīvākā laikā piesteigšu visu, bet cik saprotu pikaso ir sācis spēlēt CS:S un nešķiro nevienu, ko gign serverī jau sen vajadzēja darīt, bet neviens to arī nebija gatavs līdz galam īstenot (mani ar akmeņiem nomētāja).

pikaso ir adminējis dahujā un kļūdijies ir ļoti reti, bet sourcā sākot ar v24 (laikam) ir pretīgais radars, kas diezgan bieži var nostrādāt līdzigi kā wh/monitorings, bet demkā tu redzi kopējo radaru nevis tikai tā viena cilvēka līdz ar to iespējams ir viss, brīvākā brīdi noskatīšos demku un pateikšu savas domas.

Independent - visiem ir dzīves un NEVIENS neliek šo virtualo pasauli priekšā istajai.

Link to comment
Share on other sites

Esmu diezgan daudz palaidis garām, kādā brīvākā laikā piesteigšu visu, bet cik saprotu pikaso ir sācis spēlēt CS:S un nešķiro nevienu, ko gign serverī jau sen vajadzēja darīt, bet neviens to arī nebija gatavs līdz galam īstenot (mani ar akmeņiem nomētāja).

pikaso ir adminējis dahujā un kļūdijies ir ļoti reti, bet sourcā sākot ar v24 (laikam) ir pretīgais radars, kas diezgan bieži var nostrādāt līdzigi kā wh/monitorings, bet demkā tu redzi kopējo radaru nevis tikai tā viena cilvēka līdz ar to iespējams ir viss, brīvākā brīdi noskatīšos demku un pateikšu savas domas.

Independent - visiem ir dzīves un NEVIENS neliek šo virtualo pasauli priekšā istajai.

Es arī esmu adminējis "dahujā," kā Tu saki, taču Igoram tāpat tajā demo wh nebija. Par Pipuku runājot, jāskatās demo, bet to šobrīd nav ne laika, ne vēlēšanās darīt.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...