Jump to content
GIGN Forum

Deju kolektīvs


SaS^MAN
 Share

Recommended Posts

Sveiki GIGN.lv memberi, arī es gribu lūgt jūsu palīdzību. Mūsu deju kolektīvam vēl nav pilns gads, bet visi dejotāji ir ar diezgan lielu pieredzi un gribam nākošgad piedalīties lielajos dziesmu/deju svētkos, tāds ir mūsu top1 mērķis. BET, mums ir 1 problēma - pašlaik mums nav taututērpu un nepieciešams finansiāls atbalsts, ko mēs varam dabūt caur "Labie darbi". Nepieciešams tikai ieiet un nobalsot (apakšā links).

Tātad šeit ir links - http://www.draugiem.lv/special/labiedarbi/?project=463 (draugiem)

http://www.labiedarbi.lv/lv/balso_par_projektu/tautas-terpu-iegade-gaigalavas-jauniesu-deju-kolektivam-kreslite.html (labodarbu saits)

ALERT - Tātad troļļi u.c pidiņi - nerakstat šajā topikā, tie kas grib palīdzēt, tie palīdzēs, nevajag bāzt kautkādus sūdainus postus šeit.

Paldies jau iepriekš. :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

nee nu buhaa, bet moderato dzer katru otro dienu, kamon tak uz kajam nestaves tur :D isteniibaa nee, visi tur nebuhaa, man bralens piedalijas, bet tas jau bija 5-6 gadus atpakal, tad tur bija savadak, iedzert jaa un pie tam loti daudzi pasi negribeja, piebuhaaties nee.

labi, es jau tapat nobalsoju, projektam ir normals merkjis vismaz :)

Link to comment
Share on other sites

palasot nakts, riita spamu redzams, ka jus regulari buhajat, nezinu gan vai tadi butu pelnijusi piedalities, jus tak tur brauksiet buhaat ne piedalities :)

tautu dejas = buhāšana. lielākus dzērājus neesmu redzējis :D

pats nodejoju pāris gadus. tā ir ballīte nonstop gandrīz. kocerti, balles.. ehhh. labi laiki.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Teletuubijs

paprasi wormam , mozh par kadu simbolisku samaksu iemetis reklamu weblapa

nemetīs, jau prasiju viņam par šo, tobiš, labie darbi par attiecīgu samaksu @Jaunumi.

Teica, ka tas neesot saistoš ar viņu.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...