Jump to content
GIGN Forum

8800 GT temperaturas


NeoX
 Share

Recommended Posts

Sveiciens visiem! Gribejas apjautaties, videja noslogojuma temperaturas sitai kartei? Noteikti daudzi zin, jo agrak jau bijusi samera pieprasita!

Tas konkreti neattiecas uz mani, bet kaiminam vakar atradu shadu kartinu ieks eoz foruma, shodien iegadajas, tagad jauta - "80 gradi? WTF"

Link to comment
Share on other sites

Termo pastu iedevu vinam visu sasmerejis, pats sasmerejies, neka! Maybe kkadas citas idejas?

Iedomajos, varbut caur kkadu softu palielinat kulera jaudu?

Edited by NeoX
Link to comment
Share on other sites

Termo pastu iedevu vinam visu sasmerejis, pats sasmerejies, neka! Maybe kkadas citas idejas?

Iedomajos, varbut caur kkadu softu palielinat kulera jaudu?

Palielināt kaut kādu kūlera jaudu caur softu nav iespējams, un mest klāt tagad jaunus ventilatorus, griezt caurumus kastē arī nevajadzētu,tas datoru tikai vairāk uzkarsēs.

(es nezinu,kas tev ir jādara, bet zinu kas nav. ;D)

Link to comment
Share on other sites

Ak jel, lietpratejs ierunajas... Vareji vienkarsi nerakstit un necensties maksimali atri savak lielaku postu skaitu, jo ventu jaudu var regulet ar RivaTuner, Speedfan softiem!

Problema tada, ka vinam isti nav vietas datora, jo videokarte izvietot debila vieta, respektivi kko vairak par kuleri pieskruvet klat nevar!

Link to comment
Share on other sites

mest klāt tagad jaunus ventilatorus, griezt caurumus kastē arī nevajadzētu,tas datoru tikai vairāk uzkarsēs.

(es nezinu,kas tev ir jādara, bet zinu kas nav. ;D)

speciālist, tad pasaki, kādā veidā tas var vēl vairāk uzkarsēt datoru?

Link to comment
Share on other sites

Pietiek ar barošanas bloka ventialtoru. Vairāk ventialtorus nevajag. Svarīgi ir pareizi novirzīt gaisa plūsmu. Var no biezāka papīra izveidot kanālus un pareizi vadīt gaisu datora korpusā. Bet principā jums kaut ko stāstīt ir tas pats kas runāt ar sienu.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Ir domāts kā gaiss cirkulē pašā korpusā kopumā, nevis vkartes kūlerī/radiatorā. T.i kad piemēram viens kūleris no apakšas paķēr auksto gaisu no ārpuses, vidējais aizvada uz augšu un augšējais izsūc ārā. Nevis pūš viens ktram virsū

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...