Jump to content
GIGN Forum

BANS PAR NEKO! :)


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 121105

| ADMINS: Chucky

| NOBANOTAIS NIKS: mazais blato ar acc

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:19403430

| IEMESLS: atpuuties

| UZLIKTS: 26.08.2012 18:23

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 2 stundam 0 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/121105

+---------------------------------------------------------

Esmu ieradies mājās pēc kāzām, jūtos pagaidām ļoti labi, bet rīt būs ļoti slikti, jo būs darbā jāierodas, neskatoties, ka karogā plīvo mums sarkans, dzeltens, zalsh - admins CHUCHKY suchky vai kaa vinju tur uzlika banu man par, es pat nezinu par ko..

Ienaaca severii cilveeks un saaka spamot kkaadu serveri, lai visi iet, bet es uzrakstiiju tikai vienu vaardu - sasii un par to dabuuju banu, nu vechi, iesleedziet smadzenes, dziivee jums ACC nebuus visur dots.

Un chichky es tevi nopeershu ar zariem, ja traapiisies man kaadreiz pa celjam, shobriid esmu ljoti pikts. 1h jaagaida hokejs.

p.s atvainojos par to, ka nelietojo garumziimes, bet esiet tachu gudraaki, vismaz galvenie..

Link to comment
Share on other sites

Par neko. Atkal Tu izcelies :) Tev vispār nekas nebija jāraksta. Visulaiku kaut kādas rupjības nāk laukā - sasīii, utt. Tad vēl paspēj admin_chat uzrakstīt. Teicu, ka izbanošu, ja nenomierināsies. Tā vietā nomaini nick un man ar Tevi ir bijusi saskarsme vairākas reizes, tāpēc man ar to pietika un 2h bans. Sēdi tad nu biksēs. Ienākot serverī un redzot Tevi, jau sapratu, ka drīz kaut kas būs, un, rekā - kaut kas arī bija :)

Link to comment
Share on other sites

Par neko. Atkal Tu izcelies :) Tev vispār nekas nebija jāraksta. Visulaiku kaut kādas rupjības nāk laukā - sasīii, utt. Tad vēl paspēj admin_chat uzrakstīt. Teicu, ka izbanošu, ja nenomierināsies. Tā vietā nomaini nick un man ar Tevi ir bijusi saskarsme vairākas reizes, tāpēc man ar to pietika un 2h bans. Sēdi tad nu biksēs. Ienākot serverī un redzot Tevi, jau sapratu, ka drīz kaut kas būs, un, rekā - kaut kas arī bija :)

eu mazais biksēs sēdētāj, davai demo, un aprausies uz 2 teikuma pretekli, neko neteici, nogagoji par sasii, kuru veltiiju chalim, lai naak cs.gdskgsjg.cs.lt un tu pretekli uzliec gagu. Uzrakstiiju, par, ko gags - aizver jebalnjiku vai buus bans, normaala attieksme no mazaa bikshseezha, pecaak uzliku niku, lai neblato ar acc(kas to lai zin, kam tas domaats, bet cik zinu, taads nav aizliegts un aarpus likuma arii nav).. Lai vieglas smiltis tev. Dziivee sasistu.

Link to comment
Share on other sites

Ko Tu te blato? Citi admini bija iekšā un var to pašu teikt, ko es.(piemēram, Spalva).

ADMIN Spalva: kick bbva Erhewin:

ADMIN Chucky: admin_aizveries bbva Erhewin

kaazu afterpaartiijs : sasii

kaazu afterpaartiijs : aaweaalopi

ADMIN Chucky: admin_aizveries kaazu afterpaartiijs

* kaazu afterpaartiijs changed name to chuuw

chuuw tells admins: vispaar%blato%ar%acc%?

Chucky : es Tevi izbanosu

* chuuw changed name to mazais blato ar acc

ADMIN Chucky: ban mazais blato ar acc for 120 minutes: atpuuties

mazais blato ar acc has left the game

P.S. Nekur neredzu, ka es būtu rakstījis Tev - aizver jebaļņiku vai uzlikšu bans. Padomā vispirms un tad kaut ko raksti. Laikam alkohols Tavas smadzenes iedragā. Iedzer vēl, svētki taču ir, un, jā, uzraksti vēl lielāku huiņu, kā parasti.

Edited by Chucky
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...