Jump to content
GIGN Forum

Paaris Video Gabali


robbins
 Share

Recommended Posts

pameegini caur eMule programmu pamekleet, agraat tur esmu sho to noderiigu par basiiti atradis, atradu pat Air Alert 2 filminu, kuraa paraadiits kaa pareizi jaataisa tie visi lecieni, lai uzlabotu lecienu smile.gif un nezinu vai ir liela jeega no taam filmaam - kaads ponts redzeet kaa vecs opis driblee kaa kkaads CCCP treneris smile.gif vai arii kaa pareizi mest, lol, visi cilveeki ir atskrjiriigi un katrs met savadaak - ja gribi iemaaciities preciizi mest, tad vienkaarshi katru dienu izmet daudz metienus - ja gribi buut taads snaipers kaa Redzijs Millers savulaik bija, tad tik uz prieskhu metaa bumbu liidz slikti paliek smile.gif pastiities taas pamaaciibas jau var, bet shaubos vai tas kko dos...

Link to comment
Share on other sites

slow hands par to driblēšanu jau bija tā... Biju šokēts. Neko jaunu tur neieraudzīju. Ceru ka iekš "better shooting" varētu būt kaut kas interesants.

kerchs man ir air alert III tjip tas teksts. Pats gan neizmantoju nevienu no tām programmām...

P.S. Slow hands tu esi zelts! Es to eMule nekad nebiju izmantojis, bet tagad uzreiz atradu vajadzīgo. Paldies Tev.

air_alert_III.doc

Edited by robbins
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...