Jump to content
GIGN Forum

Telefons Rastijam :)


rusty
 Share

Recommended Posts

Divīt, ābols būtu ģeniāls, ja ne divas lietas - failu sistēma un flash...

ja flash vēl var saprast (lai nspēlētu flash spēlītes internetā, bet gan pirktu appus), tad failu sistēma mani kretinē līdz nelabumam. Darba vajadzībām man galīgi švaki ir...

Link to comment
Share on other sites

Apple, protams tiešām rulē telefons. Apple noteikti rulē priekš amīšiem, jo tas ir viņu ražotājs. Ar savu mazo EU patriotismu es, protams, sliecos izvēlēties Nokia.

Kādēļ es pirku lumia 800:

* tas labi izskatās

* tā ir Nokia (eiropas ražotājs)

* cena 170Ls (pirku jaunu no rokas no čaļa, kurš vinējis Lumiu Microsoft konkursā)

* labas atsauksmes/reviewi internetā

Paralēli es skatījos uz SG2, kuru varēja dabūt par ~200Ls un iphone, kurš maksā jau virs 300Ls. Cenai, protams bija nozīme un SG2 nejšķiet forš turot rokās, tādēļ pirku nokiju.

Manuprāt, pērkot telefonu nevajag tik daudz uztraukties par lietām, kuras tam pietrūkst vai nav tādas pašas kā citam telefonam.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Iesu nokia700, ļoti ērts parocīgs telefons ar pievilcīgu dizianu un diezgan jaudīgu iekšu, pat nezinu vai pašlaik man vajadzētu ko labāku esmu apmierināts + nekas vel nau nobrucis telefonu nopirku martā !

Link to comment
Share on other sites

Tas jau ir cits jautajums par attiecibu izteereetais/ieguutais.

Es visu laiku turu iesleegtu skype, draugiem.lv, facebook, gign, email, nepartraukta zvanu/sms burzma.

Nespeju iedomaties dzivi bez aabola taa parastuma delj. varu vakara izburties cauri visam kas diena izdarits, sakopet, sagatavot un atskaites formaa iekopet kompii. zaibis lai neteiktu vairaak. lidz ar to uzskatu ka telefons sevi atpelna

Link to comment
Share on other sites

Iesu nokia700, ļoti ērts parocīgs telefons ar pievilcīgu dizianu un diezgan jaudīgu iekšu, pat nezinu vai pašlaik man vajadzētu ko labāku esmu apmierināts + nekas vel nau nobrucis telefonu nopirku martā !

telefons ta foršs, bet tas ir meiteņu telefons. Ekarāns ir pārāk maziņš, lai normāli uz viņa rakstītu

Link to comment
Share on other sites

Netaisīšu jaunu topiku.

Biš ne pa tēmu, bet HTC oriģināli iekšā bija tāda bilde, kurā ir meitene ar brillēm. Varbūt kāds zin kā to bildi sauc, kā atrast vai vienkārši varētu man viņu atsūtīt? Vēlams 1920x1200 res.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...