Jump to content
GIGN Forum

Lidmašīnu Biļetes.


Guest Teletuubijs
 Share

Recommended Posts

Guest Teletuubijs

Kr4. ir nopirktas lidmašīnas biļetes, turp un atpakaļ, ieeju web`ā uztaisīt bookingu, parāda tikai vienu biļeti, aber meilā ar bookinga kodu ir visa info par abiem reisiem.

aber džeks, kas pāris dienas atpakaļ lidoja uz LV un atpakaļ (uz kāzām, afrodīt!), viņš teicās, ka viņam taisot bookingu esot bijušas abas biļetes, tobiš 2 pdf faili.

Kādam ir nojausma, kas par nahuj?

It kā pieļauju ideju, ka varētu būt kā ar starpvalstu autobusiem, jo, kad braucu uz Parīzi (ar autobusu), tad man man uz vienas biļetes bija informācija par abiem reisiem, attiecīgi katrā autoostā pie vārtiem (gate) deva attiecīgus biļetes sūdus uz reisu.

It kā varētu pazvanīt tam ryanair`am, bēēēt, pieļauju, ka būšu par stulbu, lai apskaidrotu savu sāpi...

Link to comment
Share on other sites

Teohrētiski, kad es būkoju sev biļetes uz Angliju un apakaļ tranzītā, man atnāca abi. Taču Reģistrēt pašu lidojumu, dabūt boarding pass, varēja tikai uz turpceļu. Atpakaļceļam bija atkal jāčekojas, lai dabūtu atpakaļ ceļa boarding pass`us.

If it helps.

Tas čalis gadījumā nelidoja no Anglijas vai Īrijas uz kāzām? q:

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Nu jā, laikam būs lidostā uzreiz jājautā tantēm, ko man darīt, kad došos atpakaļ uz lidostu, lai lidotu atpakaļ.

Čalis lidoja no Anglijas.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Pahodu viņš ar to vienu biļeti varēs hujārīt gan turp, gan atpakaļ. Chillax meeeen.

nu bet biļetē (pirmajā) ir tikai info par vienu reisu, tobiš uz LV nevis par abiem.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

haha, atnāca otrs meils par otru bookingu! tagad man ir abas biļetes :muahaha:

divīt, pacel telefonu, kad tev zvana :D man tā tante, kas tūr tarkš, vairs nepatīk :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...