Jump to content
GIGN Forum

Iesaki Portatīvo Kompjūteri


snoopfrog
 Share

Recommended Posts

Ko tu pīpē semorka? Man arī vajag! 17" nav portatīvie datori. tos sauc par stacionārajiem datoriem mūsdienās un ar tiem neviens apkārt nenēsājas. Svars 3.05kg. lol. Piedevām HP! :D HAHAH

Beefs

Ko tu gribi no cilvēka, kurš nopirka ķīniešu iphone. Vēl pat nav kauna nākt te ieteikt kaut ko.

Link to comment
Share on other sites

Man, principā, patīk tas pieminētais Dell, bet es tam redzu divus subjektīvus mīnusus, kādi nav V131

* tam ir atsevišķa videokarte, kas šķiet mazjēdzīgi, jo papildus karte ir tikai mazliet jaudīgāka par hd2000, toties aizņem ekstra vietu un svaru/bateriju

* tam ir dvd iekārta, kas ir dinozaurs

Savādāk - tas pats v131 vien ir.

Kad es ņēmu draudzenei v131, es tieši padomāju, ka + ir tāds, ka 10h bača un to lēno celeronu vajadzības gadījumā varēs apgreidot uz i3/i5 un hdd uz ssd.

Bet es gluži neesmu jūsu lauciņā, jo man prātā nenāk (un draudzenei arī) uz tā lētā laptopa dzenāt spēles.

Tad atkal tas varbūt ir arī prātīgi, jo tā patās no 350Ls un zemāk kompja gaidīt sakarīgu spēļu grafiku ir stulbi, bet tad ņemt, kaut ko tādu, kas īsti nevelk spēles un īsti arī nav portabls - tas ir ta kā iekāpt divos sūdos ar vienu spērienu. Proti - ir daudz naudas - ir daudz izvēles - macbook pro and so on. Nav daudz naudas - nu tad vai nu portabls un foršs, bet nevelk spēles, vai arī - joprojām nevelk spēles, bet dārgāks un pavisam ne-portabls.

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...