Jump to content
GIGN Forum

Vēlos Unban.


Pipec
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 118926

| ADMINS: GooD MeN

| NOBANOTAIS NIKS: bAkLaZaNs

| NOBANOTAA IP: 91.105.14.166

| IEMESLS: WH

| UZLIKTS: 02.08.2012 16:44

| Uzlikts pirms 1 stundam 26 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/

Reali ir sanācis tā, ka nemaz nezinu kurā serveri mani izbanoja un otrs ir tas, ka 17:40 mājas no darba atnācu kkā nereali man bija tajā brīdi spēlēt cs ceru, ka ir saprotoši cilvēki un sapratīs, ka es nemeloju, jo gignā jau spēlēju diezgan ilgi ar nikiem kiiiniiiities, Pipec, un vēl kkāds bija tikai jau neaceros :D

Cilvēki kuri var liecināt , ka man nav wh ir maize,olafs,Mcaa, domāju drugs arī un gan jau daudz citi arī. Paldies gaidu jūsu lēmumu.

Tomēr atradu kurā serverī un demo būs šeit - http://pussy.gign.lv...23-de_dust2.zip

Kā arī links uz banu - http://www.gign.lv/ban/118926

Edited by Pipec
Link to comment
Share on other sites

kā var nozagt ip adresi? pie velna ko te visi lej, arī ress1k gadījumā, kā var būt uz jamā paša ip bans un itkā nav spēlējis, bet kāds niku nozadzis? dafaq?

Tev kkas nav kārtība ar galvu :D man agrak biezi vien banoti ip trapijas. Lkm ip mainas nea ?! :D

Link to comment
Share on other sites

Aaa LOL :D Mr baklazhaans :) Dzeks nospeleja 2vas mapes serverii vismaz ... Dzeks kas speleja bija 6-8gadi, Jo visu laiku runaja pavisam mazs beerns pa mikrafonu... Shaut nejeedz, reakcija 0 , bet caur sienaam temee, un shauj... skore bija 4:14 , bet WH tur bija 1000procentigi :) Tulit saksies,ka tas bija tavs mazais braalis :) Nu tad mazais bralis lai maxaa par UNBANU :)

Edited by GooD`MeN
Link to comment
Share on other sites

Aaa LOL :D Mr baklazhaans :) Dzeks nospeleja 2vas mapes serverii vismaz ... Dzeks kas speleja bija 6-8gadi, Jo visu laiku runaja pavisam mazs beerns pa mikrafonu... Shaut nejeedz, reakcija 0 , bet caur sienaam temee, un shauj... skore bija 4:14 , bet WH tur bija 1000procentigi :) Tulit saksies,ka tas bija tavs mazais braalis :) Nu tad mazais bralis lai maxaa par UNBANU :)

Diemžēl tas nebija brālis, bet brālēns kurš bija atvest pieskatīt :D jā viņam ir 7 gadi uzminēji :D Nu nebūs nebūs unban nav grūti izslēgt modēmu uz nakti un būs jauns ip un kā arī ar jaunu niku varu sākt spēlēt, bet galīgi negribās ar citu niku spēlet. :D Nevarat būt saprotoši cilvēki un noņemt, saprastu ja es pats būtu spēlējis ar wh aimu un nez ko tad jā tur būtu skaidrs ka nenoņems, bet ka šitā sīkais kurš te pus gadā reizi parādas dabū banu nav normāli :D

Edited by Pipec
Link to comment
Share on other sites

Nu izdari,tak kā pats teici...Dabūn citu IP un spēlē savā war3.. Tur jau tevi nenobanoja...Banoju es PUBĀ...Tad jau pats arī lieto WH<ja jau brālēns zināja kur čīti stāv...

bet niks ta man šā vai tā jāmaina būs nea ?! Tas jau nekas ka pilns desktop pilns ar čītiem bija sakačāts :D Es jā stabili jau kādus 7 gadus maucu ar wh tgd spēlēju jau tā ka neviens nemana :) Chill out veci ;)

Edited by Pipec
Link to comment
Share on other sites

Pirms raksti sudzibu izlasi kas rakstits topica.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  • Man ir bans uz IP, bet tas ir uz nepazīstama nika, nav manējais
    Tev ir vairāki varianti:
    • dabū stacionāru IP adresi, kura nemainās
    • restartē savu DSL modēmu, lai nomainās IP adrese
    • piereģistrē niku un sarunā ar adminiem, lai uz tavu niku uzliek imunitāti banošanai
    • nopērc oriģinālo spēles versiju (neattiecas uz Counter Strike: Source)

Link to comment
Share on other sites

bans pamatots gj good, tas nozime ka pipec ar patstavigi spelejis ar wh, vienigi admini vinu nav nobanojusi, jo berns jau neliks wh, vins speles ar to kas jau ir...........

Lai tāā būtu :D :D :D :D :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...