Jump to content
GIGN Forum

Plugins


Recommended Posts

plzz paliidzat man atrast pluginu lai man serverii teiktu headshot multi kill killing s.....

neatceros =)

no vovshem un plzz kaa arii vinju uzlikt

+++

veel nesaprotu kas tas par joku tipa uzlieku c-d visu pēc pamaaciibas un tiap iet bet iekshaa laadee ljoti leenu un veel piedevaam kad ielaade tad pox par to c-d vispaar uzliek miiskto

es mainiijua rii visus secrue tipa -1 ; 0 un 1 visus notesteeju bet nekaa

un kas veel kad uzliek virsuu c-d tad servers baigi sāk lagot neskatoties uz to ka man boosters jau staav virsuu a kad buusteri atsleedz vispaar kompis grib atteikties

kaa ar visu shito tikt galaa?????

Edited by archux
Link to comment
Share on other sites

nu vispaar jau nekas nav jaameklee ja tev ir amxx tad visas taas skanjas jau ir iekshaa un nekas klaat nav jaaliek par amx neatceros bet liekas ka peedeejaas versijaas arii jau tika iekljautas tas skanjas

nu par cd gan nezinu mosh kompis vnk nevelk?

Link to comment
Share on other sites

amx arii naak liidzi visas skanjas, tops un vis paareejais... var buut uzliec jaunaaku booster, tas c-d taapat neko nedod, vieniigi var buut pasargaa no vecaa aim, ka griezhas uz rinkji zaban.gif

nepasarga! no citeriem pasarga tikai adminu armija. CD nem nost, mazak lagos.

Link to comment
Share on other sites

nu labi skanju plugins naak liidzi bet kaa vinju palaist

un tas par to c-d ir tada lieta ke ne tikai ar c-d serveris gljuko bet arii ar VAC (tas tik taa es paproveeju) ko lai daru taalaak psc smiliez.de_2477.gif buusteris man ir kautkaads vakar uzliku hz pats nezinu kas tas par boosteri ir kura versija moz iedodat man kaads jaunaaku kur noka4at

aa metamoods nav pie vainas kad lago jo c-d pamaaciibaa raxtiits ka metamood plugins.ini failaa nevajag neko raxtiit a ja es izslegtu meatmuudu kas tad buutu???

serveris ietu???

plzz pasakat par taaam skanjaam kaa sauc to pluginu

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...