Jump to content
GIGN Forum

Aizrādijums Adminam.


Salagas
 Share

Recommended Posts

Sveiki, iegāju uzspēlēt (GIGN Pub servrerī cs 1.6) karte de_aztec. Admins ļoti nepacietīgs un agresīvs.. laikam kartstā laika dēļ, nespēj nosēdēt un kaut kas ir jādara, lai smaids atkal būtu uz lūpām...

de_aztec karte, spēlētāj ts pusē, protams, sēž stūros , jo savādāk iziet no savas zonas nevar.. ct visus spiež iekšā. Laiks vēl ir 1min , admins iekrien iekšā, nomirst :( un sākas lielā slapošana , ka redz viņi ir vainīgi , ka admins tik nepacietīgs. Nākamais rounds atkal paliek 40sec un atkal sākas slapošana. Un tā katru reizi kādu paslapo. Kāds spēlētājs aizrāda, vai pasaka , ka admins baigi dusmīgs seko gags.

Es teicu, lai admins beidz sprēgāt un nomierinās, laiks vēl bija diezgan, tāpēc vajadzētu iztikt bez slap.. Un pateicu , ja nevar nomierināties, lai iziet paelpot svaigu gaisu. Līdz ar to sekoja bans, bet ne par to tagad ir stāsts.

Ja ir bijušas vēl kādas sūdzības par viņu, tad vajadzētu padomāt, vai ir vajadzīgas viņam "slap" tiesības... Uzrakstiju tikai informācijai.

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: Spalva

| IEMESLS: izej ara un aizver muti

+-------------------------------------------------------------------

Paldies!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ko nu tagad darīsim, ka puisītim ir iedots kick? Manuprāt, diezgan nopietna problēma.

Slap komandu lietoju pēc saviem ieskatiem, jo krisas man ļoti nepatīk un, ja kāds nevar vai negrib to saprast, tad viņš tiks svaidīts pa mapi. + ja kāds domā, ka ir baigais ērglis ar lielu muti, viņš ātri tiks apklusināts, vajadzības gadijumā arī uz ilgāku laiku.

Nekad savas tiesības neesmu izmantojis bez pamatojuma.

Un takā čalis ir pacenties, nenoslinkojis un uzrakstījis tikai informāciju, lūdzu izsakiet savu viedokli arī jūs! :D :D

Link to comment
Share on other sites

Kāda tur starpība, ko man iedeva... runa ir par slap lietošanu nevietā! Laiks vēl ir diezgan 1min ; 40sec pavisam vienkārši var uzlikt bumbu šajā laikā. CT paši lien un paši apdiršās... Ja tu paliec viens(admins) , neviens neko nedara, tad ,kad kāds cits paliek viens, lūdzu respektē viņu un pagaidi līdz viņš izspēlē, nevis sāc slap vai kick par kempošanu, jo redz tērē tavu "dārgo" laiku. Tu laikam nespēj uzklausīt kritiku/aizrādijumu , ka jau uzreiz ķeries pie gag..

Link to comment
Share on other sites

Puisīt/čalīt, kad būsi ticis pie slap vai kādas citas komandas, varēsi darīt ko tu gribi. Pa visu šo laiku, kamēr esmu admins, tu esi pirmais kurš uzraksta sūdzību par to, ka lūk es esmu kādu komandu lietojis nevietā. Man ir absolūti vienalga, cik laiks ir palicis, bet ja Ts nagla sēž uz malas, kur līst vispār nevajadzētu un kasa olas, nu sorry, es negaidīšu un neskatīšos kā kāds apšauj visu tīmu tikai tādēļ, ka otrs tīms viņu meklē. Lai arī tas ir PUB serveris, misiju vajadzētu pildīt abām komandām, ko es vienmēr arī daru, lai par ko spēlētu. Man nav jāuzklausa neviena cilvēka kritika/aizrādījumi desmitiem teikumos, kas sāk pārvērsties par floodošanu. Un vēl, ja tu gribi būt kādam advokāts, iesaku pameklēt citu vietu,kur izpausties!

Link to comment
Share on other sites

Autor, Tu pats labāk gribētu, lai viņš Jūs sāktu slayot par misijas nepildīšanu? Nedomāju, ka situācija ir tik kritiska, lai celtu gaismā domu par komandas likvidēšanu. Spalva adminē sen un neesmu manījis sūdzības par viņa adminēšanu.

Link to comment
Share on other sites

Umņiki bļadj. Madnn ja tu mani noslajotu 2x pēc kārtas, es tevi srazu izbanotu. Un man būtu pohuj. Jo es spēlēju ar ļevo niku.

Spalva izrādi kaut nelielu iecietību pret T pusi de_aztec. Neproti, lien pa T un spēlē. Paskatīsimies, cik tad tu spējīgs būsi. Neviens no jums varoņiem nekad nespēlē pa to klases pusi, kurai 80 proc nav variantu. Un nestāstiet, ka tā nav. To redzu katru dienu..

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

fuj1 tu gan tāds ļauns esi! :D

Bet nu visā visumā man ir vienalga kāda karte, bet ja attiecīgs indivīds sēž visas kartes, visu laiku līdz pēdējai sekundei un pēc tam vēl uzdrīkstas pēc aizrādijuma pateikt, ka viņš tak esot gājis un tas esot nekas, ka 2 min nosēdējis vienā vietā un pēdējās 30 sec sācis kustību, tad pa lielam ir pelnijis slap, slay, kick, ban un visā visumā ar kāju pa dirsu! :(

Link to comment
Share on other sites

Umņiki bļadj. Madnn ja tu mani noslajotu 2x pēc kārtas, es tevi srazu izbanotu. Un man būtu pohuj. Jo es spēlēju ar ļevo niku.

Spalva izrādi kaut nelielu iecietību pret T pusi de_aztec. Neproti, lien pa T un spēlē. Paskatīsimies, cik tad tu spējīgs būsi. Neviens no jums varoņiem nekad nespēlē pa to klases pusi, kurai 80 proc nav variantu. Un nestāstiet, ka tā nav. To redzu katru dienu..

maddn un madnn nav tas pats, iemācies lūdzu trāpīt pa klaviatūru. Es pēc apraksta sapratu, ka spalva pats spēlēja pie Terroriem un "bīdījās" uz priekšu kāmēr visi krisi spawnā, tāpēc viņa rīcību var vēl vairāk saprast. Es vienmēr eju de_aztecā pie T, jo tā mape ir one-sided un priekš puba vispār mēsls, bet tas jau tikai mans personiskais viedoklis.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...