Jump to content
GIGN Forum

Help!


fantaazija
 Share

Recommended Posts

Sākumam varētu iemācīties angļu valodu, tad ātri vien saprastu, ka problēma ir tajā, ka netiek palaista 3d accelerācija. Pārbaudi iekš video kartes settingiem, varbūt 3d accelerācija ir atslēgta, tāpat caur start-run palaid dxdiag un pārbaudi vai tava directx versija sakrīt ar spēlei vajadzīgo (directx 9c). Ja nē, uztaisi update savas v-kartes draiverim un/vai uzliec attiecīgo directx versiju (protams, ja pc atbalsta).

Link to comment
Share on other sites

Sākumam varētu iemācīties angļu valodu, tad ātri vien saprastu, ka problēma ir tajā, ka netiek palaista 3d accelerācija. Pārbaudi iekš video kartes settingiem, varbūt 3d accelerācija ir atslēgta, tāpat caur start-run palaid dxdiag un pārbaudi vai tava directx versija sakrīt ar spēlei vajadzīgo (directx 9c). Ja nē, uztaisi update savas v-kartes draiverim un/vai uzliec attiecīgo directx versiju (protams, ja pc atbalsta).

Tu varētu savādāk urakstīt, jo neko no sacītā nesapratu!

Man ir DirectX11 versija, nezinu kā uzlikt to Directx9c - Man ir Windows 7.

Un nezinu kur atrodas tādi video uzstādijumi, derētu tos ar pateikt kur un kā darīt.

VARBŪT TU LŪDZU VARĒTU PALĪDZĒT CAUR TEAMWIEVER?

Edited by fantaazija
Link to comment
Share on other sites

nē, nevaru.

Un vēl mazāk es gribu skaidrot, kādā veidā apskatī 3d accelerācijas uzstādījumus vai, nedod dievs, vēl mēģināt ieskaidrot, kā taisīt update/reinstall video kartes draiverim. Google it.

Edited by bReeTz
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...