Jump to content
GIGN Forum

Atkal Maddn Daunis Uzdarbojas!


IgorsTINGERE
 Share

Recommended Posts

+-[Access denied]----------------------------------------------

| BAN ID: 116959

| ADMIN: maddn

| BANNED NAME: [TIŅĢERE] Igors

| BANNED STEAM_ID: HW_ID_0:0:583988784 (nosteam generated ID)

| REASON: nemaci mani

| TIME SET: 2012-07-10 20:58:00 (4 minutes ago)

| EXPIRE: 2012-07-10 21:28:00 (in 25 minutes)

| More info: http://www.gign.lv/ban/116959

+-------------------------------------------------------------

Rakstu šim lai nemīž nāk uz centru dd2 mapē. A šis uzmet man silence. Uzreiz pēc tam ietriecu tam sūdpakausim svinu ānusā. Aizsūtu šim skūpstu(kā jau visiem zināms maddns ir gejs),domāju,ka patiks viņam,patika ar....!!!

Pārmet man par vienu bučiņu adminčatā,lai nespamo,a es šim saku ka nepamatots silence.

A gejs atbild man ''nemaci mani''

Hmmm kā es tevi varu nemācīt,ja viņs ir pasīvais.. khe khe khe..!!!

Link to comment
Share on other sites

-

Rakstu šim lai nemīž . tam sūdpakausim svinu ānusā. maddns ir gejs

A gejs atbild man ''nemaci mani''

Hmmm kā es tevi varu nemācīt,ja viņs ir pasīvais.. khe khe khe..!!!

un vēl topika nosaukums tāds no sirds.

suspendu novācu

normāla leksika priekš sūdzibas rakstīšanas? šo vispār var uzskatīt vairāk par atkritumu izgāstuvi nekā sūdzību, jo kārtējo reiz Igoram kaut kas nebija pa prātām,

Šeit runa iet par nelīdsvarotu cilvēku ar uzmanības trūkumu, visu laiku baksta un provicē administrātorus - ko tur auklēties, būtu ļauts es viņam pa foruma tekstiem vien iešķiebtu dažus mēnešus kontrā, bet šo te neatbalsta.

![/media]

te ir tikai daļa no Igora tekstiem, orģināl video ir dzēsti.

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, pēdējā laikā cik esmu spēlējis ar Igoru serverī, nav nācies viņam pat gagu uzlikt. Parasti atraujās visādi sīkie kuri sāk dirst Igoram virsū. Starp jums abiem ir kāda īpaša mīlestība? Es zinu kaudzi adminu css serverī ar kuriem Igors tīri labi saprotās, to skaitā arī ar mani.

Link to comment
Share on other sites

man personiigi nekaadu domstarpiibu ar vinju..

peedeeja meenesa laika ir reti blaavieni aiz stresinja bet tas taa, un starp maddn un igoru ir kautkas fascineejosh, kaa tikai kautko igors pasaka taa maddn liek banu, nav jau briinums ka vinsh turpina uzdirst jo vienmeer bans :D

nesaprotu kapeec tikai maddn ir probleemas ar vinju vairs nevienam nekaadu probleemu. ?

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, pēdējā laikā cik esmu spēlējis ar Igoru serverī, nav nācies viņam pat gagu uzlikt. Parasti atraujās visādi sīkie kuri sāk dirst Igoram virsū. Starp jums abiem ir kāda īpaša mīlestība? Es zinu kaudzi adminu css serverī ar kuriem Igors tīri labi saprotās, to skaitā arī ar mani.

Es vidēji katrā >10min. sesionā izdalu pa 10 gagiem, gagoju visus - kas aizskar otru spēlētāju, man vienkārši besī cilvēki, kas sprēgā čatā - nemaz nerunāsim par mikrafona izmantošanu dajebkādas tuftas runāšanai. Manuprāt, mūsu viedoklis īsti nesakrīt par "diršanu" - par tādiem tekstiem kā tajā video jūs tikai silencotu, bet es jau piemērotu bargākus soda mērus.

man personiigi nekaadu domstarpiibu ar vinju..

peedeeja meenesa laika ir reti blaavieni aiz stresinja bet tas taa, un starp maddn un igoru ir kautkas fascineejosh, kaa tikai kautko igors pasaka taa maddn liek banu, nav jau briinums ka vinsh turpina uzdirst jo vienmeer bans :D

nesaprotu kapeec tikai maddn ir probleemas ar vinju vairs nevienam nekaadu probleemu. ?

Man būtībā ir vienalga uz viņu, man tikai besī, ka vienmēr kad esmu serverī kopā ar viņu, ātri vai vēlu sāk mani bakstīt, tas izpaužas dažādi. Sāk ar kaut kādiem lūgumiem kaut ko kickot, jo spēlēt nemāk vai arī ar truliem tekstiem, spamots čatā kaut kādi jēli jautājumi, tiešām neatceros kas un kā. Tas viss pārvēršas ātri vai vēlu kaut kādā divdomīgā tekstā/aizskarošā tekstā, uz kuru es reaģēju ar silencu, bet vienmēr sarunu mēģina turpināt adminchatā, tas beidzas ar banu/kicku.

Sekas jūs redzat, aptuveni pēc 5 minūtēm forumā ir topiks, kurā turpina ar trīstāvigajiem dirst virsū jeb pēc viņa domām "sūdzība", protams, viss vienmēr tiek pasniegts no vienas puses vēl pie tam krata sirdi itkā būtu sists ar pātagu un pats būtu balts un pūkains, un man nekas netiek jautāts, līdz ar to sanāk ka es esmu provucētājs un širminieks.

EDIT: Kā var pēc šādas sūdzības, kurā ir aptuveni 10 lamuvārdi tavā virzienā vēl nakamreiz ņemt spēlētāju pa pilnu? Nemaz nerunāsim par to, ka jūs šādu sūdzību ņemat pa pilnu un "izskatat"

Edited by maddn
Link to comment
Share on other sites

es nekad neesmuteicis ka igors ir bez vainas bet vaitad vienreiz nevarat atrast kopiigu valodu ? abi tachu esat pieaugshi cilveeki un deel speeles visaadi prikoli notiek :D

man tas liekas nedaudz stuulbi .

Link to comment
Share on other sites

un vēl topika nosaukums tāds no sirds.

normāla leksika priekš sūdzibas rakstīšanas? šo vispār var uzskatīt vairāk par atkritumu izgāstuvi nekā sūdzību, jo kārtējo reiz Igoram kaut kas nebija pa prātām,

Šeit runa iet par nelīdsvarotu cilvēku ar uzmanības trūkumu, visu laiku baksta un provicē administrātorus - ko tur auklēties, būtu ļauts es viņam pa foruma tekstiem vien iešķiebtu dažus mēnešus kontrā, bet šo te neatbalsta.

![/media]

te ir tikai daļa no Igora tekstiem, orģināl video ir dzēsti.

Nevis man nebija pa prātam,bet tev,nejauci vāveri ar plaušām. Ko tu tgd te vecos sūdus cel augšā lai pats varetu saulītē pagozīties. Es visu laiku spēlēju normāli bez nekādām problēmām,līdz ienāc tu un sākās sava e peņa izrādīšanas.Parādi man kurus es provocē? Tas nekas,ka pats esi malaļetka kas saklausījies šos video un velk pašam uz provocēšanu,lai tik kādam kko izdarītu,banu uzlikt vai kā tml,lai tikai varētu parādīt,kads muskulis es šeit esmu..

Orģinālie dzēsti tāpēc,lai nedzimtu pasaulē tadi kā tu..

Link to comment
Share on other sites

Es vidēji katrā >10min. sesionā izdalu pa 10 gagiem, gagoju visus - kas aizskar otru spēlētāju, man vienkārši besī cilvēki, kas sprēgā čatā - nemaz nerunāsim par mikrafona izmantošanu dajebkādas tuftas runāšanai. Manuprāt, mūsu viedoklis īsti nesakrīt par "diršanu" - par tādiem tekstiem kā tajā video jūs tikai silencotu, bet es jau piemērotu bargākus soda mērus.

Man būtībā ir vienalga uz viņu, man tikai besī, ka vienmēr kad esmu serverī kopā ar viņu, ātri vai vēlu sāk mani bakstīt, tas izpaužas dažādi. Sāk ar kaut kādiem lūgumiem kaut ko kickot, jo spēlēt nemāk vai arī ar truliem tekstiem, spamots čatā kaut kādi jēli jautājumi, tiešām neatceros kas un kā. Tas viss pārvēršas ātri vai vēlu kaut kādā divdomīgā tekstā/aizskarošā tekstā, uz kuru es reaģēju ar silencu, bet vienmēr sarunu mēģina turpināt adminchatā, tas beidzas ar banu/kicku.

Sekas jūs redzat, aptuveni pēc 5 minūtēm forumā ir topiks, kurā turpina ar trīstāvigajiem dirst virsū jeb pēc viņa domām "sūdzība", protams, viss vienmēr tiek pasniegts no vienas puses vēl pie tam krata sirdi itkā būtu sists ar pātagu un pats būtu balts un pūkains, un man nekas netiek jautāts, līdz ar to sanāk ka es esmu provucētājs un širminieks.

EDIT: Kā var pēc šādas sūdzības, kurā ir aptuveni 10 lamuvārdi tavā virzienā vēl nakamreiz ņemt spēlētāju pa pilnu? Nemaz nerunāsim par to, ka jūs šādu sūdzību ņemat pa pilnu un "izskatat"

No tāda trumuļa kā tevi,vispār nēesmu neko prasījis un lūdzis,to tu var attiecināt uz saviem mazajiem draudziņiem pubā.NENORMĀLI aizskaroš,teksts ''maddn nāc uz centru'' pēc kura sekoja sailencs,un tad es tev ietriecu vinu ānītī,un rakstīju adminčatā,ka nepamatots sailencs pēc kura sekoja banāns. Un tev pašam tas šķiet normāli,savu peni izrādīt bērniem.?

Nu reāli tu izprovocēji,ta sanāk jā.!!!

Skaitīt iemācies..

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...