Jump to content
GIGN Forum

worms ir aazis


Guest worm_suuka
 Share

Recommended Posts

njaa te ir redzams tipisks lamerisks gaajiens.

1)Dzzeks noteikti suudiigi speelee un ir bijis kad bija worm un protams visu laiku vinnu nomo4ija tongue.gif

2)Pats smejas par saviem jokiem smiliez.de_2428.gif

3)niks noraada ka dzzekam nav izdoma blink.gif

Secinaajumi:

Noteikti kaads siikais kuram nebija ko dariit. Pats noteikti speelee ar 4iitiem jo savaadaak nemaak. Nu karo4 smiliez.de_2523.gif

Link to comment
Share on other sites

Shis topiks tikai pieraada to cik zemiski meerdz buut cilveeki savaa bezspeeciibaa.

-Ja nevaru "fiziski" neko izdariit, tad vismaz ar muti "pabraukshu".

worm, ja nav slinkums, iecheko no kurienes shii IP ir, intereses peec, nu vismaz lai es zinu kuru par totaalu smiliez.de_2428.gif uzskatiit...

Link to comment
Share on other sites

nja.... joks jau arii reals smile.gif

Nez vai tas kads no patstaavigajiem CS.GIGN.LV lietotaajiem ??

+ vel taa divaini ka Puff Dady Tik aatri atbildeejis![ bet tur IP ir jaskataas sad.gif ]

paar' pa 20 minuuteem liekas diivaini ???varbuut vienkaar6i ljoti gribaas izteikt savas gjeniaalaas idejas? huh.gif

Link to comment
Share on other sites

6ii topika autors ir zinams !!! cool2.gif Sutiits no ELTRAs IP ... Nick -- K2 aka (neesmu paarliecinaats) Latv!an ! Viens un tas pats cilveeks kas atdzistaas milestibaa Wormam un uzbrauc Diezelim.... Skaties zem topika kapy

Link to comment
Share on other sites

pa istam man liekas, ka kads no adminiem uzjautrinaas, lai butu real diskusija rolleyes.gif

baac exotic kaa tu ar saviem 17 gadiem taadaa beerna praataa sad.gif man shitais vispaar neliekaas smiekliigi tikai tizli stulbi debiili sad.gif un neinteresanti un viss paareejais negatiivais

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...