Jump to content
GIGN Forum

Recommended Posts

Gribu Dabut ACC, PUB serveri!

1. Niks- 326-agressive

2. Cik gadus speleju- jau 6 gadus

3. Biju par adminu, vaj nee? - Biju, 4 pedejos gadus biju static+ admin wos.lv serveros. (palamjos ar visiem, jo vieni debili tur< un jusu servers ir loti labs, tikaj te un speleju tagad)

4. Pieredze loti labi, skatishu plejeru- vispirms skatishana/ take screenshot / record demo, un tikaj ban, ja ir chiti, a katru dienu visos serveros spele 1000 chiteri, tapat ka gign.lv.

5. Plus plejeri loti grib majnit mapu, var jautat ar vote, then majniit !!! nepild misiju- slay. Un t.t, loti labi zinu admina tiesibas , un prasu jums acc ! Absolu, ka ne nazhelosiet ! + loti biezi nav adminu, bet ir citerri. tatad visa tauta ej prom, ka shodien bija ! Loti gajdu atbildes, uzreiz paldies

+ Loti daudz speleju diena, varu no 8 rita, lidz 12 vakara, vaj veel vajrak !!! Absolu , ka serveri bus stabilizacija, nebus citeru, visi buus apmierinati !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Vecums- 18 gadi.

Pieredze- 6 gadi.

Nodarbosanas- stradaju par ofisa menedzheri, visu lajku aiz kompa, speleju kaut ko, vaj veel kaut ko !

Biju, 4 pedejos gadus biju static+ admin wos.lv serveros. (palamjos ar visiem, jo vieni debili tur< un jusu servers ir loti labs, tikaj te un speleju tagad)

Pieredze loti labi, skatishu plejeru- vispirms skatishana/ take screenshot / record demo, un tikaj ban, ja ir chiti, a katru dienu visos serveros spele 1000 chiteri, tapat ka gign.lv.

Plus plejeri loti grib majnit mapu, var jautat ar vote, then majniit !!! nepild misiju- slay. Un t.t, loti labi zinu admina tiesibas , un prasu jums acc ! Absolu, ka ne nazhelosiet ! + loti biezi nav adminu, bet ir citerri. tatad visa tauta ej prom, ka shodien bija ! Loti gajdu atbildes, uzreiz paldies

+ Loti daudz speleju diena, varu no 8 rita, lidz 12 vakara, vaj veel vajrak !!! Absolu , ka serveri bus stabilizacija, nebus citeru, visi buus apmierinati !

Geks, kas tev ne patiik ? Sporim esmu labaks par tevi admins 100 %, un plejers esmu labaaks 100 %. Tu bots, pat speleet nemaki :DD davaj cw ? un pectam teiksi, keep dreaming. ok ?

Es normalan cilveekiem prasu, ! Galveniem adminiem !

tev humors . Varam satikties ? Do koordinatus. uzzinasi kas ir jumors !

Link to comment
Share on other sites

Vecums- 18 gadi.

Pieredze- 6 gadi.

Nodarbosanas- stradaju par ofisa menedzheri, visu lajku aiz kompa, speleju kaut ko, vaj veel kaut ko !

Biju, 4 pedejos gadus biju static+ admin wos.lv serveros. (palamjos ar visiem, jo vieni debili tur< un jusu servers ir loti labs, tikaj te un speleju tagad)

Pieredze loti labi, skatishu plejeru- vispirms skatishana/ take screenshot / record demo, un tikaj ban, ja ir chiti, a katru dienu visos serveros spele 1000 chiteri, tapat ka gign.lv.

Plus plejeri loti grib majnit mapu, var jautat ar vote, then majniit !!! nepild misiju- slay. Un t.t, loti labi zinu admina tiesibas , un prasu jums acc ! Absolu, ka ne nazhelosiet ! + loti biezi nav adminu, bet ir citerri. tatad visa tauta ej prom, ka shodien bija ! Loti gajdu atbildes, uzreiz paldies

+ Loti daudz speleju diena, varu no 8 rita, lidz 12 vakara, vaj veel vajrak !!! Absolu , ka serveri bus stabilizacija, nebus citeru, visi buus apmierinati !

Geks, kas tev ne patiik ? Sporim esmu labaks par tevi admins 100 %, un plejers esmu labaaks 100 %. Tu bots, pat speleet nemaki :DD davaj cw ? un pectam teiksi, keep dreaming. ok ?

Es normalan cilveekiem prasu, ! Galveniem adminiem !

tev humors . Varam satikties ? Do koordinatus. uzzinasi kas ir jumors !

maita krieva, es nesaprast ko tavs saka

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...