Jump to content
GIGN Forum

Fizika ( Vaig Gudros Šeit )


Mike
 Share

Recommended Posts

Smieties vai raudāt? Nesen bija saruna ar vienu, kāpēc ārzemēs santehniķi, elektriķi un citi tādi parasto darbu darītāji normāli pelna. Mans pieņēmums, jo cilvēki ir idioti. Un spriežot pēc šitā kadra, zinto savas zināšanas, tad vecā paaudze vairāk zināja.

Link to comment
Share on other sites

Smieties vai raudāt? Nesen bija saruna ar vienu, kāpēc ārzemēs santehniķi, elektriķi un citi tādi parasto darbu darītāji normāli pelna. Mans pieņēmums, jo cilvēki ir idioti. Un spriežot pēc šitā kadra, zinto savas zināšanas, tad vecā paaudze vairāk zināja.

cik jauki kritiku paklausīties! :)

šeit jau laikam neko sagaidīt nevar.

Edited by Mike
Link to comment
Share on other sites

Shit bro man tā fizika ar reāli besī nu wtf es jau viņu tāpat neizmantošu, tad priekskam man vinju macities. Ne taa jau nav ne vainas prieksmetam, bet wtf vispar. Matematika ar bai ze vej galiigaa drisā. Nu nafig obligato eksamenu jaliek?!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Shit bro man tā fizika ar reāli besī nu wtf es jau viņu tāpat neizmantošu, tad priekskam man vinju macities. Ne taa jau nav ne vainas prieksmetam, bet wtf vispar. Matematika ar bai ze vej galiigaa drisā. Nu nafig obligato eksamenu jaliek?!

cool...

tak googlē ierakstot jautājumu jau uzreiz izlec atbilde...

ja tā google būtu tik forša... wikipēdijā ari daudz ko meklēju , bet tieši to ko vaig nav.

Link to comment
Share on other sites

Ak tu jēzus marija, ja tu šito nesaproti, tad ej no skolas prom un sāc jau meklēt krāvēja darbu.

nu ja mēn. izlaistu to vielu , tad tik atri viņu neiemācities!

p.s dirst un dirst jau mēs visi mākam , bet es prasu reālu palīdzību!

Edited by Mike
Link to comment
Share on other sites

Tur ir cik formulas kopā? 4? Oma likums, jaudas aprēķins un 2 veida R saslēgšana, pēc tam šitie ierodas RTU vai RVT un tad pasniedzēji var plēst matus.

Elektriķi un citi amatnieki jau berzē rokas, dauņi cilvēki ar vāju saprātu un spējām aug.

Tak ej pie tēva, lai skaidro, viņš noteikti šo saprot. UN nezināt šito ir vienkārši smieklīgi. Tad jau skaitīt ar nevajag mācēt, jo iebāzīšu savu bankas karti nospiedīšu pin kodu un nenodarbināšu prātu ar nevajadzīgām darbībām.

Edited by Kaupo
Link to comment
Share on other sites

Nenoteiksmē pārveidot teikumu un iemest gūglē ir TIK FAKING SAREŽĢĪTI. FAKING NERD RAGE!

http://lmgtfy.com/?q...4%ABm%C4%93jums

Ja tu vēlreiz pateiksi, ka ne sūda nesaproti, es pēc tavas IP, goda vārds, tevi atradīšu un nomētāšu ar fizikas grāmatām cietajos vākos!

Edited by DominiX
  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

1. R omos

2. I ampēros

3. P vatos

4. r omos (neesmu drošs)

5.1. Nē, jo siltumā ir lielāka materiāla atomu kustība, kas traucē elektronu kustībai.

5.2. Jā, bet strāvai ir vairākas definīcijas.

5.3. U=IR (episks oma likums - u ir ir)

5.4. Nē, pretestība summējas, tādēļ ziemassvētku eglītēs lampu virtenes ir saslēgtas paralēli.

5.5. Nē, strāva teorētiski nemainās, jo ampērmetru iekšējās pretestības pieņem par bezgalīgi mazām.

5.6. Skolotāj, Jūs esat baigā cūka un tas nekas, ka Jūsu abi dēli izskatās kā brieži!

5.7. I=q/t

6. E=Pt, kur P=UI

7. Šitas desmitniekam, nemocies.

8. 1/R=1/R1+1/R2 I=I1+I2 U=U1=U2

Literatūra

Edited by kaamis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Palasi tik tiešām dominixa atbildi. Cits jautājums būtu, ja palūgtu, teiksim, izrēķināt matemātikas A līmeņa uzdevumus vai, teiksim, kaut ko no matricām un tamlīdzīgi. Un nevis izrēķināt, bet palīdzēt paskaidrot.

*Labi, ka mans privātskolēns bija pieaudzis vīrietis*

Link to comment
Share on other sites

Fizika ir NAVE.

Vienigais kas man pasam patika, bija skidrumi.

Bet Dinamika, elektriskas kedes (iznemums slegums) un kodolfizikas uzdevumi man riebas.

Likas ka del si strunta prieksmeta nepabeigsu augstskolu =D

Joprojam atceros, murgaino eksamena uzdevumu =/

==========================================

Udens lases diametrs ir 0.003m, kritot sasniedza ātrumu 9km/h. Kada ir udens lāses masa?

p.s Ja kads si uzdevuma risinajumu paraditu, butu pateicigs =D, 3 gadus nomoka, kada isti atbilde bija, jo pats biju uz 50% izrekinajis. Beigas pietruka viena mainiga, nekadi F neizdevas atrast.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

man tā patika fizika. tagat vairs neko neatceros gan jau...

bet zīmēt shēmas, reiķināt pretestības - easy stuff :) eksāmenus liku 5 minūtēs un varēja tad iet prom :)

ja tu esi skolā iesaku pamācīties bišku to fiziku. viņa vel ir viegla + meitenēm neliksies, ka tev rokas no dirsas aug, un varbūt pat radīsi iespaidu, ka pat kautko sajēdz no ikdienas lietām.

Link to comment
Share on other sites

Reāli, tu iegūsti, Kinētisko enerģiju..

E = mv^2/2

Un tā ir vienāda ar potencioālo, kas ir hz cik :D

H var aprēķināt, jo 9km/h ir beigu ātrums, tātad V = Vo - g^t..

V = -gt

V = -(-10)*t..

t = 0.9 sekundes..

h = gt^2/2

h = 10*0.9^2/2

, bet kā lai masu izsaka, hz, jo paliek tik un tā divi nezināmie...

.. :D Nevaru tālāk izdomāt.

Link to comment
Share on other sites

Udens lase = UDENS.

Kaut kads RO, vai kas tur udenim bija, ja atmina nevil tas skaitlis bija 1000, un tur bija vel kaut kada viena gudra formula =D

Kura ja nemaldos ari pietruka viena nezinama.

Vismaz es centos stradat ar 3 mainigajiem.

Atrums

Diametrs kuru radiusa parvertu.

Un zinot ka lase ir udens, sanak RO, vai q isti neaceros to simbolu.

Talak vienkarsi pa visam formulam mekleju kas lidzigs varetu but ^^.

Zinu ka prieks si uzdevuma vel kaut kads zimejums jazime, geometrijas speks un kaut kadu nezinamo var iegut, ja nemaldos tas bija Speks, kaut kas no Kinematikas.

Edited by SuperRembo
Link to comment
Share on other sites

Hz..

A = Fs...

un tas , neņemot vērā berzes spēku ir ...

kinētiskā enerģija..

Fs = mv^2

.., pff, bet tik un tā sanāk , ka m saīsinās :D

F = mg.. mgh = mv^2/2 :D

ro = m/v

m = ro * v => 1000 * (4/3 * pi * r^3)

bet tādā gadījumā, neštimmēs :D

pārak vienkārši..

Maybe vēl kaut kādi virsmas spraiguma spēki :D

Link to comment
Share on other sites

Fs = mv^2

un

F=mg -< si kaut ka liekas ta ista formula, pec kuras vajdzeja rekinat.

Tur ideja bija kaut kadi lenki, zimejumu jazime, nu zimejums ka jau zimejums, kad mekle F, taisni novelk un sak zimet. Bet taka ar tiem zimejumiem magiskajiem es biju uz JUS, uzzimet pats izdomat, ka tas varetu izskatities nezinaju.

Bet lektors teica, ka ar zimejuma palidzibu var nezinamo atrast. Es ja nemaldos biju ticis lidz punktam kur man pietrukst F.

Zinu ka tur kinematiskie magiskie zimejumi =D ja to maki darit, tad uzdevums easy, preteja gadijuma elle.

Link to comment
Share on other sites

Tev jau noteikti kaut kas sarežģītaks par vidusskolas līmeni :D Tāpēc varbut nespēšu rast atbildi :) Pajautāšu klasesbiedram ...

Btw, starp citu,... ātrums nav atkarīgs no masas.. Vismaz par vidusskolu runājot. :D

Edited by w4p1337
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...