Jump to content
GIGN Forum

Ka Admins "dara" Savu Darbu :)


sonicflare
 Share

Recommended Posts

2012-06-18 18:10 dustbowl

demo (priekspedeja raunda)

uubers : eu

uubers : idiot

[sM] PLAYER: Kicked Sugar Wolf (Reason: wolf daunis2)

uubers : mozh izbano speedhakeri:?

KING WITHOUT A CROWN : n

5051 HUY : mosh ne

Krits : SMIEKLĪGI

sonicflare : da vins pats chito :D

5051 HUY : pohuj

uubers : nu da var redzet natijs

sonicflare : huli to

uubers : :D:DDD

KING WITHOUT A CROWN : speedhackeri ruller asfaltu dzeni

5051 HUY : :D:D:D:D:D preteklji

KING WITHOUT A CROWN : natijs inteligentnostj

5051 HUY : nahuj

uubers : D: :D:D:d:DD:D:D:DD:D: :DD: :DD: :DD:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D

uubers : DD: :D:D:DD

uubers : admins

uubers : :D;DD:DD

Krits : Rakstīšu sūdzību

sonicflare : wow...

uubers : kuram atsukaji lai dabutu acc?

KING WITHOUT A CROWN : man

[sM] PLAYER: Kicked uubers (Reason: daunis3)

Good job at failing :D

Edited by sonicflare
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2012-06-18 18:10 dustbowl

demo (priekspedeja raunda)

uubers : eu

uubers : idiot

[sM] PLAYER: Kicked Sugar Wolf (Reason: wolf daunis2)

uubers : mozh izbano speedhakeri:?

KING WITHOUT A CROWN : n

5051 HUY : mosh ne

Krits : SMIEKLĪGI

sonicflare : da vins pats chito :D

5051 HUY : pohuj

uubers : nu da var redzet natijs

sonicflare : huli to

uubers : :D:DDD

KING WITHOUT A CROWN : speedhackeri ruller asfaltu dzeni

5051 HUY : :D:D:D:D:D preteklji

KING WITHOUT A CROWN : natijs inteligentnostj

5051 HUY : nahuj

uubers : D: :D:D:d:DD:D:D:DD:D: :DD: :DD: :DD:D:D:D: :D:D:D:D:D:D:D

uubers : DD: :D:D:DD

uubers : admins

uubers : :D;DD:DD

Krits : Rakstīšu sūdzību

sonicflare : wow...

uubers : kuram atsukaji lai dabutu acc?

KING WITHOUT A CROWN : man

[sM] PLAYER: Kicked uubers (Reason: daunis3)

Good job at failing :D

:D

Edited by Natijs
Link to comment
Share on other sites

Sorry, ja tu tā vietā, lai kaut kā cīnītos ar šādiem adminiem, vienkārši iedod iemeslu sevi izbanot/izmest, tad pats vien esi vainīgs.

Turklāt, saukt adminus par idiotiem, apspriest viņu privāto dzīvi nav štelle [par tām sūkāšanām] - ir jābūt īpaši apdāvinātam [pēdiņās], lai pēc tam cerētu uz to, ka nebanotu, nekickotu, bet gan paglaudītu pa spalvai vēl..

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Ok, izpaudīšu savu nelielo rage par TF2 adminiem.

Pirmkārt, serverī adminu darbībās ir diezgan masīvs bardaks. Vai tā ir normāla situācija, ja, tikko parādoties serverī, tiek prasīts nogagot čali, kas krieviski lamājas pilnā sparā un no visas sirds jau 5 minūtes UN komandā jau ir admins, kas par to nav licies ne zinis? Vai tā ir normāla situācija, ja serverī skraida čalis ar speedhack, un admins nedara neko? Vai tā ir normāla situācija, kikot spēlētajus ar pilnīgi debīliem reason? Augstāk redzamā sūdzība ir vēl viens pierādījums tam bardakam, kas patlaban notiek TF2 serverī.

Otrkārt, neilgā laika posmā šī ir 2 sūdzība par TF2 adminu. Pirmā tika vienkārši un brutāli aizslēgt bez jebkāda paskaidrojuma- ok, jautājums bija par kick, kas būtībā nav nekas īpašs, ja kikam nebūtu daunisks reason- bet vai tika norādīts, ka admins vismaz saņēmis norādījumu turpmāk saņemties un rakstīt saprotamus kick reason? Nē, kam tas vajadzīgs..

Treškārt, visiem serveriem ir atbildīgie par sūdzību sadaļu, kurš ir atbildīgs par TF2 sūdzībām?

Un, nobeigumā- pirms manas 1 gada pauzes TF2 serverī bija krietni labāka situācija. Kāpēc? Serverī regulāri bija gigna papas un ūbersarkanie admini ar wormu, Teddy un macho priekšgalā. Tagad? Tukšums, sekojoši, mazie admini dara, ko vien vēlas.

edīte: un arguments par to, ka spēlētāji brauc virsū adminiem un konkrētajam indivīdam it sevišķi- tas ir lieki. Ja admins uzvedas kā nespējīgs idiots, tad viņš ir goda nopelnījis to, ka spēlētaji viņu par tādu uzskata un dēvē. Kāpēc neviens par idiotu nesauc jurko, cerezu, nakedu? Jo iemesla nav.

#čīkstēšana izslēgta.

Edited by bReeTz
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nu re, Breetz, visu var pavisam smalki aprakstīt, kas kaut kā arī attaisno visu lielo diršanu. Lai nu kā, būtu svētīgi dzirdēt arī pašu TF2 adminu viedokli par to visu. Citādi, pagaidām izskatās, ka viņiem ir pilnīgs mīkstais uz visu, ko viņi paši sastrādā. Lai nu kā, uzskatu, ka daudz efektīvāk būtu bez liekas diršanas nākt un visu skaisti uzrakstīt, kā to izdarīja Breetz, ne serverī burt drāmu ar ne tiem glaimojošākajiem izteicieniem. Ja cilvēkam smadzeņu vietā ir zirņu biezputra ar gaļu, tad ar diršanu tur neko nepanāks tāpat.. :) Būs jānovelk TF2, jāpaskatās, kas tur notiek. TF2 ir tepat novelkams un bezmaksas spēlējams?

Link to comment
Share on other sites

Nu re, Breetz, visu var pavisam smalki aprakstīt, kas kaut kā arī attaisno visu lielo diršanu. Lai nu kā, būtu svētīgi dzirdēt arī pašu TF2 adminu viedokli par to visu. Citādi, pagaidām izskatās, ka viņiem ir pilnīgs mīkstais uz visu, ko viņi paši sastrādā. Lai nu kā, uzskatu, ka daudz efektīvāk būtu bez liekas diršanas nākt un visu skaisti uzrakstīt, kā to izdarīja Breetz, ne serverī burt drāmu ar ne tiem glaimojošākajiem izteicieniem. Ja cilvēkam smadzeņu vietā ir zirņu biezputra ar gaļu, tad ar diršanu tur neko nepanāks tāpat.. :) Būs jānovelk TF2, jāpaskatās, kas tur notiek. TF2 ir tepat novelkams un bezmaksas spēlējams?

Caur steam var aatri nokachaat

Link to comment
Share on other sites

Draugi, gign tf2 adminēju 4 gadus, un nekad nav bijušu kādu problēmiņu. (esmu kruts) Tagad uzradušies kkādi jaunie censoņi un smird. Neviens kiks nav bez iemesla, tas arī viss. Un man nav simts acu, lai visu serverī redzētu. Ā, un man vienalga. :meitene: pewpew

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Draugi, gign tf2 adminēju 4 gadus, un nekad nav bijušu kādu problēmiņu. (esmu kruts) Tagad uzradušies kkādi jaunie censoņi un smird. Neviens kiks nav bez iemesla, tas arī viss. Un man nav simts acu, lai visu serverī redzētu. Ā, un man vienalga. :meitene: pewpew

Vai nu ir "jaunie censoņi" vai arī cilvēkiem vienkārši ir pieriebies, kas notiek serverī. Bet tev rakstīja, ka čīters ir, a tu turpini skraidīt :) , bet nu ko man tur teikt. Kārtējais censonis gan jau esmu un sanāk, ka es smirdot. :(

Link to comment
Share on other sites

Viss tas ir hujnja. Man arii vienreiz dirsa, kad kaut kaads pidars ar aim speeleeja un mainiija niku katras 10 sekundes. Nebija nemaz tik vienkaarshi vinju izbanot, bet zato pusserveris ar paargudrajiem pidariem dirsa man virsuu par kaut ko. Speeleejiet speeleetpriekam, pienjemiet ,ka admini visu nevar izkontroleet un atceraties, ka vajag savaldiit muti. Or,ejiet dirst

Edited by EmptyZiepes
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Viss tas ir hujnja. Man arii vienreiz dirsa, kad kaut kaads pidars ar aim speeleeja un mainiija niku katras 10 sekundes. Nebija nemaz tik vienkaarshi vinju izbanot, bet zato pusserveris ar paargudrajiem pidariem dirsa man virsuu par kaut ko. Speeleejiet speeleetpriekam, pienjemiet ,ka admini visu nevar izkontroleet un atceraties, ka vajag savaldiit muti. Or,ejiet dirst

Apsties steam_ID, IP?

un atceraties, ka vajag savaldiit muti. Or,ejiet dirst

Šis kļūs par instant-klasiku

Link to comment
Share on other sites

Kas tu esi? :mellow:

Nav nozīmes tam, kas es esmu. Mana personība nemaina lietas būtību šajā topikā. Ir ļoti pareizi turēt grožus savās rokās attiecībā pret kārtību serveros, taču tajā pat brīdī, pie kārtības jāpieturas jums pašiem, lai spēlētāji neiedomātos, ka nekādas kārtības nemaz nav. Tu nevari prasīt no citiem to, kā pašam nav [elementāras pieklājības normas, šajā gadījumā]. Nezinu, kā ir TF2 amx modiem, taču uz cs, css var ļoti ērti paņemt id# un banot/slayot/slapot/rocketot u.t.t. caur to. [Tas attiecībā pret EmptyZiepes minēto problēmu ar nika maiņām. Ja nu maldos, tad excuse me.]

Edited by Lumpy
Link to comment
Share on other sites

Nav nozīmes tam, kas es esmu. Mana personība nemaina lietas būtību šajā topikā. Ir ļoti pareizi turēt grožus savās rokās attiecībā pret kārtību serveros, taču tajā pat brīdī, pie kārtības jāpieturas jums pašiem, lai spēlētāji neiedomātos, ka nekādas kārtības nemaz nav. Tu nevari prasīt no citiem to, kā pašam nav [elementāras pieklājības normas, šajā gadījumā]. Nezinu, kā ir TF2 amx modiem, taču uz cs, css var ļoti ērti paņemt id# un banot/slayot/slapot/rocketot u.t.t. caur to. [Tas attiecībā pret EmptyZiepes minēto problēmu ar nika maiņām. Ja nu maldos, tad excuse me.]

Labi, klausīsim tevi.

Link to comment
Share on other sites

Nav nozīmes tam, kas es esmu. Mana personība nemaina lietas būtību šajā topikā. Ir ļoti pareizi turēt grožus savās rokās attiecībā pret kārtību serveros, taču tajā pat brīdī, pie kārtības jāpieturas jums pašiem, lai spēlētāji neiedomātos, ka nekādas kārtības nemaz nav. Tu nevari prasīt no citiem to, kā pašam nav [elementāras pieklājības normas, šajā gadījumā]. Nezinu, kā ir TF2 amx modiem, taču uz cs, css var ļoti ērti paņemt id# un banot/slayot/slapot/rocketot u.t.t. caur to. [Tas attiecībā pret EmptyZiepes minēto problēmu ar nika maiņām. Ja nu maldos, tad excuse me.]

Labaak neraksti, ja nezini. Paldies

Apsties steam_ID, IP?

Šis kļūs par instant-klasiku

Atklaaji Ameriku! :oldy:

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...