Jump to content
GIGN Forum

Notebook


KraB
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Tātad es vēlētos nopirkt portatīvo datoru. Gribu lai jūs man iesakāt kādu pirkt, ar noteiktām adresēm, linkiem. Man budžets būtu no 250-350 latiem. Vai pa šādu cenu ir iespējam nopirkt kaut ko labu un jauīgu? Jūsu ieteikumi?

Link to comment
Share on other sites

Mudaks esi? Tas tavuprāt ir konkrēts links "1a.lv" Man vajag linku ar pc kurš paredzēts spēlēm 250 līdz 300 latu apmērā.

Tev vajag iemācīties 2 lietas:

Pirmkārt, ja tu ceri uz palīdzību no citiem cilvēkiem, ievēro vismaz elementāras pieklājības normas un nesauc cilvēkus, kas var tev palīdzēt, par mudakiem.

Otrkārt, ja tu pats nespēj atrast datoru Interneta dzīlēs- apsver domu, ka, iespējams, tev šis dators nemaz nav nepieciešams, jo tu esi ar faking LĪKIEM PIRKSTIEM.

Link to comment
Share on other sites

piever pāksti uz lamuvārdiem, ģēnij!

ja ieejot 1a.lv nespēj atrast datorus uz akciju, tad tiešām Tev viņu nevajag.

Sorry, man viņu vajag, bet es neko nejēdzu no pc un esmu tik slinks, ka nevaru atrast. :D

http://www.1a.lv/spe...treme/10658150/

300x300px-LL-970e62ab_genius-meme-300x300.png

tnq] Ņemu šo un viss!

bļāāāģģ :D :D :D tie video ir d1rsāā :D

galvenais ka vinja chomi pashi reec par vinju ^^

Mudaki jus domajat ka tas esmu es :D:D:D:D:D pizgets, tas ir mans klasesbiedrs un mess vinu filmejam un recam loll

Link to comment
Share on other sites

pizģets čalim talants lolll

dators paredzēts, lai montētu nākamos viņa video? loll

Tur jau tā lieta, ka tas Krabis kuru mēs filmējām un kuru jūs redzat šajos video, savu karjeru ir beidzis :D Nebūs vairs repa ;[

interesanti, man liekas kaut kur pats rakstiji un figurja teksts, ka tas esi tu :D

Nee neesmu tas es :D Kā jūs domājat ja tas būtu es. Es visiem reklamētu šos video :D Kipa rādītu savu talantu :D Da kas tas par talantu, filmējām tikai lai ierēktu, bet krabis, kuru filmējām pats piekrita filmēties un domā ka tagad ir populārs. :D:D Bet vairs video nebūs.

Link to comment
Share on other sites

Un es tā cerēju uz vēl vienu video.. sad story.

Lieta tāda, ka esam beiguši 9. klasi, visi ir izšķīrušies. ;[ Un Krabja karjera arī izputējusi. Nav vairs kam filmēt.

Vislabāk man patīk šis video

http://www.youtube.com/watch?v=DsA0X-LlmLI&feature=player_embedded

Jo pats esmu viņu taisījis, un filmējis :D

Edited by KraB
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...