Jump to content
GIGN Forum

Darba Iespējas


worm
 Share

Recommended Posts

Draugiem.lv meitas uzņēmums text2reach meklē php programmētāju. Nav jābūt ar super duper mega grandiozām zināšanām, tomēr vēlams, lai ir pieredze nepieciešamajās lietās vismaz ~3-5 gadus. Kā arī vēlams, lai ir analītiska domāšana (t.i. saskaroties ar problēmu tu to māki pats ātri un efektīvi novērst (palasot vajadzīgās dokumentācijas) netērējot citu cilvēku laiku).

Vairāk info atrodams te: http://www.draugiem....ork/?vacancy=54

Tur gan nav uzskaitītas pareizi vajadzīgās pamatzināšanas.

Reāli nepieciešamās lietas:

1. PHP

2. MySQL

3. jQuery

Neobligātas lietas, bet tiks uzskatītas kā bonusi:

1. pieredze ar kādu freimworku (cakephp, zend, codeigniter, symfony, etc)

2. pieredze darbā ar lieliem datu apjomiem datubāzē

Savus CV var sūtīt man uz mailu [email protected] vai arī kontaktēties forumā vai kaut kur citur...

Ja pats neesi programmētājs, tad padod šo ziņu tālāk, varbūt kādam ir sapnis strādāt draugiem.lv :)

Link to comment
Share on other sites

Nav jābūt ar super duper mega grandiozām zināšanām, tomēr vēlams, lai ir pieredze nepieciešamajās lietās vismaz ~3-5 gadus.

Pietika ar so tekstu. Ej dirst ;)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Draugiem.lv meitas uzņēmums Pērkamkopā arī meklē programmētāju. Nepieciešams labi kvalificēts koderis ar iemaņām php/mysql/jquery. Tiešais darba uzdevums būs portāla rewrite no nulles par pamatu izmantojot Yii vai Kohana freimworkus. Šis nav gluži skolnieka-iesācēja darba piedāvājums, bet gan labi pieredzējuša speciālista ar attiecīgi arī labu atalgojumu.

Ja tev ir nepieciešamās iemaņas un interese, tad gaidu tavu CV savā pasta kastē - [email protected]

Ja tev ir zināms kāds, kam šis varētu šķist interesanti, tad lūdzu padod šo ziņu tālāk vai arī atsūti man kontaktus

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

Pašlaik ir atkal aktuālas vairākas vakances draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/work/)

Īpaši aktuāla ir PHP programmētāja vakance: Reklāmas projektu programmētājs

Ja pašam neinteresē, tad padod informāciju tālāk saviem draugiem, jo varbūt tieši tavs draugs grib nomainīt savu veco un garlaicīgo darba vietu uz labi apmaksātu un ar bonusiem bagātu darba vietu :)

CV un motivācijas vēstuli var sūtīt man uz [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Pašlaik ir atkal aktuālas vairākas vakances draugiem.lv (http://www.draugiem.lv/work/)

Īpaši aktuāla ir PHP programmētāja vakance: Reklāmas projektu programmētājs

Ja pašam neinteresē, tad padod informāciju tālāk saviem draugiem, jo varbūt tieši tavs draugs grib nomainīt savu veco un garlaicīgo darba vietu uz labi apmaksātu un ar bonusiem bagātu darba vietu :)

CV un motivācijas vēstuli var sūtīt man uz [email protected]

Draugiem.lv praksē var iet ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...