Jump to content
GIGN Forum

Bans Neparko!


4uWiS^
 Share

Recommended Posts

Spēlēju mapi dd2, nomīnusoju kādus 3 čelus, viens laikam bija chucky.. Pēc pāris sekundēm pa mani šauj un čels vnk slap mani kādas 5x. Raunda sākumā pasaku čatā - Kas Tu debīls esi!?!

Bans uz 120minūtēm. Šis admins ir ļoti dīvains vienmēr kko runā pa mikrafonu pilnā skaļumā, kgan neko nedzird, viņam var aizrādīt, bet banu jau uzliks..

Karoč viņš ar ACC dara, ko grib uzskatu, ka tādam vispār ACC nevar dot.. Knēvelis tāds.

p.s nav jau grūti tās 2h izciest, bet tā nav 1x.

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 114568

| ADMINS: Chucky

| NOBANOTAIS NIKS: chuuw

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:1:19403430

| IEMESLS:

| UZLIKTS: 02.06.2012 16:39

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Terminsh peec 1 stundam 59 minutem

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/114568

+---------------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Bans paliks. Man Tava diršana jau ir apnikusi. Iepriekšējā kartē vēl pa mikrafonu dirsi virsū, turējos un neko Tev nedarīju.

Tagad Tu vēl saki, ka slap 5x par to, ka Tu mani nošāvi, lol. Es Tev netīšām slap, jo man ir iebindota poga un es čatā rakstīju. Ieslapju Tevi, jo nebija čatu piespiedis, par to es Tev publiksi arī atvainojos, bet nē, pēc tam Tev ir jāuzdirš vēl virsū - Vnk debīls esi (Tavs teksts)

Knēvelis esi Tu. Priecājies, ka uz ilgāku laiku Tevi nenobanoju.

Link to comment
Share on other sites

Bans paliks. Man Tava diršana jau ir apnikusi. Iepriekšējā kartē vēl pa mikrafonu dirsi virsū, turējos un neko Tev nedarīju.

Tagad Tu vēl saki, ka slap 5x par to, ka Tu mani nošāvi, lol. Es Tev netīšām slap, jo man ir iebindota poga un es čatā rakstīju. Ieslapju Tevi, jo nebija čatu piespiedis, par to es Tev publiksi arī atvainojos, bet nē, pēc tam Tev ir jāuzdirš vēl virsū - Vnk debīls esi (Tavs teksts)

Knēvelis esi Tu. Priecājies, ka uz ilgāku laiku Tevi nenobanoju.

Eu Tu beigsi vienreiz mētāties ar savu ACC?! Es tev iepriekšējā mapē teicu beidz vienreiz pļurkstēt pa to sūda mikrafonu, jo tevi ne sūda nedzird! Nopērc mikrafonu, ne 1x tev jau saka.

Tavi TEAMSLAYI arī ne pa tēmu, Tu kādreiz pasties situāciju kādēļ kāda komanda neuzliek bumbu un sanāk noseivot.

Un es vispār nekādu atvainošanos neredzēju! Tu esi tik naglijs, ceru, ka dzīvē ne reizi tevi nesatikšu, jo tad tev klāties plāni dīvaini...

Cerams, ka lielie admini padomās par šī admina rīcībām serverī.

p.s un Jūs ar saviem bindiem izbesījāt, jau nesen mani noslayo un saka uj sorry, sajaucu, laikam Amniijs..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

1) Chakiju var normāli dzirdēt

2) Teamslayot ir normāli, bet jāmāk izvērtēt situāciju un spēlētāju.

3) 4uwi, tu visu agressīvi uztver, šī jau nav pirmā reize. Tev pat to parasti spēlētāji ir teikuši.

Link to comment
Share on other sites

vecīt, ja T planto bumbu, viens terors pret 6ct un Jūs neejat defuse, tad teamslay ir pelnīta lieta, bet, pēc tā slay sekoja pa mikrafonu Tavi trīsstāvīgie vārdi.

Nevis Tu teici, bet Tu dirsi, lai nerunāju. Kaut kā citi normāli dzird mani, bet Tev vienīgajam kaut kādas pretenzijas.

Kā mazs puika - "Dzīvē satikšu, pa jebalu dabūsi" . Forši.

Link to comment
Share on other sites

1) Chakiju var normāli dzirdēt

2) Teamslayot ir normāli, bet jāmāk izvērtēt situāciju un spēlētāju.

3) 4uwi, tu visu agressīvi uztver, šī jau nav pirmā reize. Tev pat to parasti spēlētāji ir teikuši.

atbano mani, paldies! Close topick...

p.s un viņu tiešām ļoti, ļoti slikti dzird - čarkst un brakšķ un kkas skaļi nesaprotami murmina.. :( nejau tā pat vien pārmetu, arī citreiz tā pat..

p.s.s neko nevienam tā pat es nebļauju virsū..

Edited by 4uWiS^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...