Jump to content
GIGN Forum

Darbs .net Programmētājam


LoyC
 Share

Recommended Posts

Tātad meklēju .NET programmētāju patstāvīgam darbam. Alga no 600-1100Ls mēnesī

Ērts offiss Rīgā (Brīvības iela), ir pieejamas stāvvietas.

CV sūtīt uz [email protected]

Padodiet šo sludinājumu tālāk un ja spēsiet man atrast piemērotu cilvēku, kuru pieņems darbā, saņemsiet 200ls.

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

aftora sūdc

Padodiet šo sludinājumu tālāk un ja spēsiet man atrast piemērotu cilvēku,kuru pieņems darbā, saņemsiet 200ls.

lmfao Edited by Teletuubijs
Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Par ko šeit bija jāsmejas?

okey, pieļausim, ka tu esi atradis kādu izredzēto, incanti, vai tu viņam pasniegtu šos 200 ls :D

tik pat labi tu atrodi šo cilvēku, sapiķo viņam 50 ls (piem.) lai tur muti ciet un šeit ieraksti, ka esi atradis pats kkur citur :D un tā ir tikai viena no varbūtības teorejām :D

GL :D

Link to comment
Share on other sites

Guest Teletuubijs

Laikam pa dzīvi tevi kāds vienmēr mēģina apčakarēt. traki

pa lielam pat babajs nav meiģinājis, bet ne par to ir stāsts, iet runa par publikas naviumu, ja saporti, par ko runāju.

jo vel vairāk - zinot GIGN.lv "publiku" - ja es neko neiedirstu, tad bez manīm, tas ir mani neskaitot, šajā topikā neviens neko neiedirstu :)

Link to comment
Share on other sites

Accenture par darbinieka atrašanu dod 800Ls par Senior Analyst un uz augšu, 400Ls par programmer un analyst programmer, 100Ls par trainee/programmer. Bet es jums saku - atrast šodien sakarīgus programmētājus ir praktiski nereāli. Reāli tas nozīmē, ka tev ir jāpārsola kompānijas piedāvājums (kurā viņš strādā) par 30% min.

Loyc - piemet tai algai klāt 30% un mēs varam sākt runāt. :)

Beefs

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...