Jump to content
GIGN Forum

Datorspēļu Aptauja


Rawen
 Share

Recommended Posts

Sveiki. Nezinu kāda jums te ir attieksme pret aptauju aizpildīšanu, bet esmu nolēmis pabeigt savu bakalaura darbu un vajadzētu 50 purnus priekš savas aptaujas. Bakalaura tēma ir "Agresīvu datorspēļu spēlēšana saistībā ar pusaudžu un jauniešu agresiju". Vēlam jau būtu, lai respondenti būtu no 11-16 gadiem, bet tā kā laiks spiež es nevaru būt izvēlīgs. Būšu pateicīgs par jebkuru, kurš aizpildīs.

links - https://docs.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dHVuYW5UNmRXUWFKQ1BjZXJYRzlya3c6MQ&ifq

Link to comment
Share on other sites

Es esmu starā, ka aptaujas pirmajā daļā ir vieta, kur aprakstī spēli. Jau tādas pērles savākušās, varbūt pēctam publicēšu labākās.

Tās aptaujas ir vienkārši standarta aptaujas kaut kādas, es viņām nekādus labojums veikt nevaru.

Link to comment
Share on other sites

Nu nezinu, kas jādara, lai 11-16 gadīgie pildītu tik garu aptauju. Pats izpildīju, daži jautājumi interesanti smieklīgi.

Lai veicas bakalaura rakstīšanā, pašlaik pats ar to nodarbojos :thumbsup:

Link to comment
Share on other sites

Kas tur aktuāls? Ja cilvēkam ir smadzenes čupā no paša sākuma - tad var pārspēlēties, pārskatīties bojevikus, pārlasīties kOmiksus un buyagungotoschool. Bet tas ka 11-16 gadus vecie pavada pie kompja daudz reiz vairāk nekā piemēram es savā laikā ir vecāku vaina...

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kas tur aktuāls? Ja cilvēkam ir smadzenes čupā no paša sākuma - tad var pārspēlēties, pārskatīties bojevikus, pārlasīties kOmiksus un buyagungotoschool. Bet tas ka 11-16 gadus vecie pavada pie kompja daudz reiz vairāk nekā piemēram es savā laikā ir vecāku vaina...

and so the flame wars starts..

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Patiešām liels paldies visiem kuri aizpildīja, atsaucība bija pārsteidzoši liela. Droši var turpināt aizpildīt, jo vairāk, jo labāk.

Kā jau solīju, tad šiet būs pāris pērles no spēļu aprakstiem:

Kāds ļoti pacenties League of Legends pasniegšanā -

5 spēlētāji iekš cīņas arēnas dodas kaujā pret citiem 5 spēlētājiem. Spēlē galvenais uzdevums ir iznīcināt pretinieka galveno bāzi. Katram spēlētājam ir savs čempions, burvis vai kāds cits cīkstonis. Spēlētājam ne tikai nepieciešami veikli pirksti, bet arī jābūt lieliskai stratēģiskajai domāšanai un jāpārredz cīņas laukums.

Animal Hopstila (kas tas tāds, lol)

Vajag ārstēt dzīvnieciņus. Dažiem ir kājiņa sāpīga, citiem austiņas smird, vajag iztīrīt...

Protams, ka amnijs nelika vilties ar savu Minesweeper aprakstu -

Tu spēlē kā sapieris. Tavs komandieris tev ir devis uzdevumu attīrīt kādu pļavu no mīnām, kuras tur nomīnējis kāds spēlē nenosaukts ļaunums. Tu par šo ļaunumu zini tikai to, ka viņš atstāj norādes, kur meklēt mīnās. Viņš to visu uztver kā rotaļu - rotaļu uz tavu dzīvību.

Kāds ir atklājis TF2 spēles patieso būtību -

2 komandas, 9 klases, mape un gaļa. Tobiš spridzini, dur un šauj visu, kas nav tādā pašā krāsā kā tu. Kind of pēc rasisma izklausās (bIja kāds arī aprakstījis TF2 lori, par ko norēcoss).

Apraksts par Half-Life 2 bija patiešām labi izveidots

Morganam Frīmenam uzbrūk dafiga dažādi mošķi un cilvēki un viņš viņus apšauj. Pasaulei draud breismas, jo Black Mesa savārījusi ziepes, un tagad tā putra kādam jāizstrebj. Kurš gan cits, ja ne Morgans. Plus vēl viņam ir mīlas stāsts ar sievieti, kura spēles gaitā nepasaka nevienu vārdu. Bet kam gan tas interesē, es gribu nošaut kādu zombiju.

Biju jau vēl labi apraksti, bet nav īsti laika viņiem iet cauri. Liels respekts visiem, kuri pacentās un izpildīja manu aptauju. Ja satiekat mani kaut kur, tad pieprasat alu.

Edited by Rawen
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...