Jump to content
GIGN Forum

Battle.lv Ws Gign.lv


pozis
 Share

Recommended Posts

keeekss ja nezini, tad paklusē

Steamed ir cita līga :D

Es domāju, ka te kādam ir biku sakāpis galvā un nenovertē pretiniekus.

Nu es novērtēju, ja tu par mani ;) es neskau ka viņi kapāt nejēdz, vnk te ir izmesti viedokļi, ka gign loose, bet par to nevar parleicinaties, kamer nav spēlēts, jo netikai steam playeri jēdz kko ;)

Link to comment
Share on other sites

Nu kapec pakasis gign, es no battles puses ne butu tik parliecinats, man liekas, ka mes pakasisim, bet tas taa.

Gribas kautkadas konkretakas sarunas redzet, ka jums virzas komandas nolasishana utt, nevis tuksu muldesanu kas vines, jo pagaidam neredzu, ka jus baigi mestos preti spelei starp portalie, ja neder sis brivdienas varam parlikt ari laikuus,un tema tomer jau 3 sutkas vajadzetu but ka vis proekts to jau redzeja :) vismaz pie mums jau pec stundas bija gribetaju spelet augstak par galvu un gatavi to darit 20 minusu laika :)

P.S no sastava tak nav jabaidas, ka citi te draud, sii nav klana stipraka dala kas speles, un nevajag uzskatit par kraninu merisanu, vnk gribas uzspelet kadu vesturisku speli, jo vnk cw jau apnikusi :)

Link to comment
Share on other sites

Nu kapec pakasis gign, es no battles puses ne butu tik parliecinats, man liekas, ka mes pakasisim, bet tas taa.

Gribas kautkadas konkretakas sarunas redzet, ka jums virzas komandas nolasishana utt, nevis tuksu muldesanu kas vines, jo pagaidam neredzu, ka jus baigi mestos preti spelei starp portalie, ja neder sis brivdienas varam parlikt ari laikuus,un tema tomer jau 3 sutkas vajadzetu but ka vis proekts to jau redzeja :) vismaz pie mums jau pec stundas bija gribetaju spelet augstak par galvu un gatavi to darit 20 minusu laika :)

P.S no sastava tak nav jabaidas, ka citi te draud, sii nav klana stipraka dala kas speles, un nevajag uzskatit par kraninu merisanu, vnk gribas uzspelet kadu vesturisku speli, jo vnk cw jau apnikusi :)

Nu kapec pakasis gign, es no battles puses ne butu tik parliecinats, man liekas, ka mes pakasisim, bet tas taa.

Gribas kautkadas konkretakas sarunas redzet, ka jums virzas komandas nolasishana utt, nevis tuksu muldesanu kas vines, jo pagaidam neredzu, ka jus baigi mestos preti spelei starp portalie, ja neder sis brivdienas varam parlikt ari laikuus,un tema tomer jau 3 sutkas vajadzetu but ka vis proekts to jau redzeja :) vismaz pie mums jau pec stundas bija gribetaju spelet augstak par galvu un gatavi to darit 20 minusu laika :)

P.S no sastava tak nav jabaidas, ka citi te draud, sii nav klana stipraka dala kas speles, un nevajag uzskatit par kraninu merisanu, vnk gribas uzspelet kadu vesturisku speli, jo vnk cw jau apnikusi :)

Nu sākumā to pasniedz, kā varbūtību, saspēlēties, draudzības mačs. Bez nekāda laika. Tagad visu steidzini lai jau 3dienas laikā jau viss notiktos. Spēlētāju resursi ir ļoti lieli, līdz ar to prasa daudz vairāk laika visu savākt, sarunāt laikus un tml. Bet tu jau šeit spiedienu spied.

Ar laiku viss būs kārtībā. un neviens jau nekur tāpat nepazūd. Jums teams jau ir , tā kā gaidam gigniešus. :)

Link to comment
Share on other sites

Nu sākumā to pasniedz, kā varbūtību, saspēlēties, draudzības mačs. Bez nekāda laika. Tagad visu steidzini lai jau 3dienas laikā jau viss notiktos. Spēlētāju resursi ir ļoti lieli, līdz ar to prasa daudz vairāk laika visu savākt, sarunāt laikus un tml. Bet tu jau šeit spiedienu spied.

Ar laiku viss būs kārtībā. un neviens jau nekur tāpat nepazūd. Jums teams jau ir , tā kā gaidam gigniešus. :)

Vo vismaz konkrēta atbilde, vnk mēs gribam zinēt uz šīm brīvdienām uzspēsiet saorganizēties uz spēli, jeb vienkārši atliekam uz nakamajām?

p.s laikus un pārējo info ja vakar tēmā iemetu :) tākā kopumā bija gandrīz nedēļa, vaitad tiešām pa 5 dienām nevar savākties un uzraut vienu maču :)

starpcitu kapēc jūs tādi uzvilkti, nopietni utt, tā tak tikai spēle:) pasmaidiet tak, ja nevaram šajās brivdienās nu ok spēlējam nakamajās :)

Link to comment
Share on other sites

Parasti jau šādus pasākumus organizē uz tālākiem datumiem, lai cilvēki apsmadzeņo kas notiek un ir spējīgi izlemt - vēlas vai nevēlas pieteikties.

Norunājiet piemēram 5.-6. maijs. Savādāk tu jau komandu esi savācis un nerēķinies ar oponējošo pusi. :)

Link to comment
Share on other sites

Karochi kads salasa komandu, Man nav laika kko nemties un cilveekus lasiit..

Izdomaajat kurus gribat tiimaa un lasat caur PM visus rokaa un sashtukojiet datumus.

Iiisteniiba briivdienaas ir jaadzer nav jashauj :D

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...