Jump to content
GIGN Forum

Firefall


hwan
 Share

Recommended Posts

Vel hujovāku aprakstu par šo dabas brīnumu nevarēji ? izsmiekls...

anyway kādu laiku esmu betā un aicinu regoties un nākt Baltic Wolves Army un Baltic Community. Nick - Ritinsh

Normāls intro...>

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

Man gan hwan'a video liekas daudz sakarigaks. No tiem intro un video jegas pilnigi nekadas, parada suudu, bet reali no speles nekaa. Vajag redzet gameplay lai saprastu vai spele ir sakariga. Nevienu speli nekad muza neesmu vilcis redzot intro uc video, tikai pec gameplay appetisanas.

Link to comment
Share on other sites

Man gan hwan'a video liekas daudz sakarigaks. No tiem intro un video jegas pilnigi nekadas, parada suudu, bet reali no speles nekaa. Vajag redzet gameplay lai saprastu vai spele ir sakariga. Nevienu speli nekad muza neesmu vilcis redzot intro uc video, tikai pec gameplay appetisanas.

Intro pastāsta par pašu spēli... Viss FireFall is balstīts uz šo stāstu tākā... Pats esmu betā un labāk zinu.

Bet ja gribi vairāk par gameplay tad -

Edited by ExplosivE
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

pec vienas ar pusi nedeljas buus pieejams 2 keyi, ja kas varat prasit, aizmetishu invaitu.

tas es piesakos. es pie vinjiem forumaa regjistreejos, bet nu neesmu tik aktiivs lai tur ilgi seedeetu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

es kaut kā pie viņiem biju reģistrējies un pat sāku spēlēt, bet tad pametu uz kādu laiku jo man tur gļuks gadījās (armoru nevarēja nomainīt). vakar nopatčojos ievadīju savu meilu un psw bet uzrāda, ka incorrect. laikam pēc kāda inactive laika dzēš maitas :)

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...