Jump to content
GIGN Forum

Steam Un 1.6


Desteny^
 Share

Recommended Posts

Tas ir paarak gruuts jautaajums... Es esu stundaam pavadiijis mekleejot stundaam netaa, bet tomeer nespeeju atrast atbildi uz sho gruuto jautaajumu... Man pat saak shkjist, ka tas ir viens no tiem filosofiskajiem jautaajumiem (nu kaa, piemeeram, "Kaada ir dziives jeega?" vai arii "Vai dievs var radiit akmeni, ko pats nevar pacelt"), uz kuru iisteniibaa atbildes nav, bet mees katrs varam spriedeleet par to stundaam
Link to comment
Share on other sites

Ka jau vispar Countras dzive esu jauninais, gribeju uzzinat kada atshiriba ir starp STEAM un 1.6???? confused.gif

jauniņais? Džekiņ, neesi tak tik kautrīgs. Kā tagad atceros veco labo TNT klana mājaslapu, kur pie bijušajiem klaniem tu biji norādījis GIGN. Nu tā kā es tevi neatceros, tad skaidrs ir tas, ka tu esi kāds no tiem kas tika pieņemti pirms ~3arpus gadiem. Tā ka es neteiktu ka pēc 3.5 gadiem (vismaz) csā, tu vari tikt saukts par jauniņo.

Link to comment
Share on other sites

Steam ir valves(hl radiitaaji) speelju, apdeitu izplatishanas serviss.

1.6 ir skatlis kas ir lielaaks par viens bet veel nav divi

cs1.6 ir grupnjika(multiplayer) speele ko cilveeki speelee internetaa smile.gif

Link to comment
Share on other sites

zato man, ja būtu liecības algebrā būtu 9 tongue.gif bet lol. parasti jau šitādus jautājumus prasa tkjip lai palielītos "zin cik man tur un tur?" utt. bet tagad sanāk, ka tu desteny lielies ar četrineiku biggrin.gif jā vēl bija serverī viens čalis, kuram 7. klasē 5 nesekmīgas un viņš domāja, ka tas ir normaļno biggrin.gif

niks laikam bija Korn-4ever

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...