Jump to content
GIGN Forum

Panze3R


romcik
 Share

Recommended Posts

Jus sakat ka man vajag nonemt to xvote sodien JuRiK bija AFK PANZE3r uzreis iedeva vinjam BANU!

PLAYER PANZ3r: vote ban for JuRiK

PANZ3r voted for

Tehno4eeg^^* voted for

burrito voted for

SpellMaster voted for

afgtaana voted for

lisij - HD voted for

*DEAD* BAHTY3 : afk?

BAHTY3 voted for

[{JIaHeP]*rom4a^ voted against

*DEAD* PANZ3r : aga

Tagad jau PANZE3r sak par AFK Banu likt tas ir normali bai nee???

un tagad JuRiKam ir ban uz 30 min par afk pirmo reizi tadu redzu

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

PLAYER PANZ3r: vote kick for <<<CaMo>>>

PANZ3r voted for

SpellMaster voted for

afgtaana voted for

tom1k34 voted against

BAHTY3 vot

tas bija vis par 10 min

kam te vel vote janem nost???

<<<CaMo>>> bet samo vinjam vel pateica tikai banu neliec!!! ko tas PANZE3r vispar dara??? vinjam to4na vajag nonemt xvote

Link to comment
Share on other sites

Roma igray okuratney!!!Latiwi za Latiwei eto bilo vsegda!

nikogda nezame4al 4to ti igraew s wh!a vot prodeveil iz tvoego klana 4astenko vkju4aet wh ,ja sam zametil!!!

+ zame4aju 4to inogda mnogo rasizma na servere,inogda nehvataet na servere adminov 4to-bi zakritj komu nibudj rot!

Link to comment
Share on other sites

Roma igray okuratney!!!Latiwi za Latiwei eto bilo vsegda!

nikogda nezame4al 4to ti igraew s wh!a vot prodeveil iz tvoego klana 4astenko vkju4aet wh ,ja sam zametil!!!

+ zame4aju 4to inogda mnogo rasizma na servere,inogda nehvataet na servere adminov 4to-bi zakritj komu nibudj rot!

Soglasen s toboi ja to igraju normaljno vsegda bez wh a kak ti govoriw latiwi dumajut wto ja s wh negovorju wto vse tak dumajut no estj takie i admini nekotorie!

Link to comment
Share on other sites

skolko igraju na gigne nikogda nevidel 4tob ti vklju4al wh!inogda smotrel za toboi v spec,nu 4tob ti igral s wh neznaju nezame4al,a admini na tvoei sovesti!

vajag taisit ciet so topiku!!!!

drink vodka after beer.

Link to comment
Share on other sites

a im eto prosto ne dokozatj konewno puskai budet eto na iz sovesti! prosto ja pro to vote esli kto to iz latiwei na menja zaluetsja za vote to vse 4utj ne li gato vi banitj i.t.d a esli latiw i esli ja eto im skozu to oni vopwe poxodu zabanjat i vse problemi . kr4 ja tak ponel tut eti topiki pisatj prosto tolku net! tak wto zakrivaite topic.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

romcha kura bridi es kaut ko esmu teicis par latvieti un krievu ?

Vienkarshi palasi ko tu raksti. Man tavi slimie murgi vnk tracina... tu cinies par taisnibu kuras tev nav.

PIIS

EDIT: Palasot romchas pedejo postu varetu nedaudz aizdomaties ko vinjsh bija ar to domajis ! NAIDS ?!

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Šeit nav runa par latviešiem vai krieviem. rom4ik tik tiešām izceļās ar savu spēju iepostot, bet neko gudru nepasakot, kas arī noved pie rezultāta, kad visi par viņu pasmejās. Tas ir fakts, neatkarīgi no tautības.

Savukārt, par pirmo postu ir tādas dalītas sajūtas, ja te pāris topikus iepriekš brauca virsū rom4am par nepamatotiem voteban, tad, manuprāt, arī Panzers šoreiz ir pacenties. Turklāt, banot vai ne, tas ir uz pārējo spēlētāju sirdsapziņas, kā jau pats izteicās, tā ka arī rom4ika gadījumā var teikt to pašu.

Lai nu kā, arī es būtu par to, lai reģistrētajiem nikiem noņem voteban, jo kopumā ir pārāk liels bardaks un anarhija šajā jautājumā.

Link to comment
Share on other sites

pfff l1nk1n SPOSIBA ZA SOVET!!!

DA TEPERJ PONJATNO WTO LATIWI ZA LATIWEI A ESLI RUSKIJ SKOZAL WTO TO NA LATIWA TO VSE 4UTJ NE LI BAN NA VSJU ZIZNJ STAVJUT RESPECT TREBE L1NK1N DOLEKO PAIDEW

Klausies tu saspiedies esi ? Tavas naida kurinaashanas un visas paareejaas lietas ir tikai slima sunja murgi. Tas tev galvaa ir vai nu iepoteets vai tu patiesam neesi vesels. TE VISIEM IR NOSPLAUTIES KADAA KRAASAA TU ESI, KADAS ORIENTAACIJAS, CIK TEV GADI, KADAA VALODAA RUNAA VAI ARII PIE KAADAS RELIGIJAS PIEDERI.

Nomierinies chuvak ! Ja tev ir problemas ar savu nacionalitaati, tad taas paturi pie sevis. Vai ej un dalies ar Origo beerniem, kas tagad pavasarim iestaajoties pargriezusi acis vaktee, kuru apgopaariit.

-

Ja suudziiba te ir par 30 min banaanu, tad nu kkas ar to veseliibu un dziivi nav kaartiibaa. Taa ir 1 karte. 30 minuutes tavu dziivi nesabojaas - jebsu no csa ir lomkas kaa narkomaanam ?

Klausies tu saspiedies esi ? Tavas naida kurinaashanas un visas paareejaas lietas ir tikai slima sunja murgi. Tas tev galvaa ir vai nu iepoteets vai tu patiesam neesi vesels. TE VISIEM IR NOSPLAUTIES KADAA KRAASAA TU ESI, KADAS ORIENTAACIJAS, CIK TEV GADI, KADAA VALODAA RUNAA VAI ARII PIE KAADAS RELIGIJAS PIEDERI.

Nomierinies chuvak ! Ja tev ir problemas ar savu nacionalitaati, tad taas paturi pie sevis. Vai ej un dalies ar Origo beerniem, kas tagad pavasarim iestaajoties pargriezusi acis vaktee, kuru apgopaariit.

-

Ja suudziiba te ir par 30 min banaanu, tad nu kkas ar to veseliibu un dziivi nav kaartiibaa. Taa ir 1 karte. 30 minuutes tavu dziivi nesabojaas - jebsu no csa ir lomkas kaa narkomaanam ?

Rezumee - man ir vienalga kadas tautiibas tu esi, vajag nonjemt visiem nost to votebanu - votekick veel moska var, bet ne voteban. Un sadi topiki tik tiesam ir bezjeedziigi. Panz3r nav admins - un reaali - vinjsh uzmeta voteban - a ko mees vinjam izdariisim ? Taapat arii tu ieprieks uzliki voteban - nu i ? Kopiigi apreejaam par tizlumu. Ja panzers butu uzlicis voteban briidii kad ir admins onlainaa - pats dabuutu atpuusties no csa...kaa jebkursh cits.

Drizak vajadzeja veidot ierosinajumu nonjemt shaadu funkciju un miers. A tu te veel bezjeegaa par kkadaam krievu,latviesu attieciibaam saaki piiksteet. Te nevienam neinteresee vinjas - pa lielam ir taa,ka inteligentais latvietis ar inteligento krievu tusee kopaa. Parejie ir saspiedusies sekot lidzi politiskajam farsam vai klausiities un ietekmeeties no taa ko choms,kas 30 gadus dzivo latvijaa staasta un veel nemaak ne vaarda latviski.

Link to comment
Share on other sites

Vse skozal???Ja eto zametel nawet tavo swto vsem na vse na plevatj..poetomu ja daze za wto be snjali xvoteban nu i xvotekick ladna ewo mozna ostavijt..junior ja govorju esli u tebja nervi vipij tobleto4ku nenado nerni4itj mozna spakoina napisatj i vse objesnitj nenado tut stihami prjam sa4injatj po tri stroni mozna spokoina v krace vse onjesnitj i nebudet ne kakih problem.. ( eto moi tebe sovet uspakoisja i vedi sebja istestvina ne kak rebenak spakoina vedi i nenernicij!) (BEZ OBID ! ) :-)

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Vse skozal???Ja eto zametel nawet tavo swto vsem na vse na plevatj..poetomu ja daze za wto be snjali xvoteban nu i xvotekick ladna ewo mozna ostavijt..junior ja govorju esli u tebja nervi vipij tobleto4ku nenado nerni4itj mozna spakoina napisatj i vse objesnitj nenado tut stihami prjam sa4injatj po tri stroni mozna spokoina v krace vse onjesnitj i nebudet ne kakih problem.. ( eto moi tebe sovet uspakoisja i vedi sebja istestvina ne kak rebenak spakoina vedi i nenernicij!) (BEZ OBID ! ) :-)

Da nje...romchik...ja spakoina. Prosta skazal kak est. Nenada i6et problemu gde ona nety. Prosta zb uje shto ti dumaesh shto problema tom shto ti russkij.

Link to comment
Share on other sites

Da nje...romchik...ja spakoina. Prosta skazal kak est. Nenada i6et problemu gde ona nety. Prosta zb uje shto ti dumaesh shto problema tom shto ti russkij.

Junoirs v tom to i delo wto problem nekakix netu ja k tomu etu temu napesal wto na menja ras zalivalisj za etix xvote da. a ja uvidel kak panzer ban ne za wto stavit vot paetomu ja i napesal daze tot samij JuRiK dumal wto ja voteban emu stavrl poetomu ja i sozdal etu temu dlja tovo wtop nedumali na menja! Ja neimeju pritenzij ni k tebe ni k PANZE3r ni kamu libo ja ne nacionalist i nekto u menja druzja estj i latiwi i russkie u menja i devuwka latiwka ja neimeju protev ne k kamu.. a vi v etoi temi uze na4eli obsuzdatj kto boljwe igraet kto boljwe sidit kto kak igraet ploho ili xorowo.. vot tok neponjatj k 4emu eto vse vrode tema bila o drugom! Tak wto Juniors man nav nekadu problemu parasti lai visi zin ka tas neesmu es kurw liekt tos voteban bet PANZE3r parasti tauta doma uz manim. Prosto xo4u wtop vse znali kto eto bil wtop bilop sprovedlivo ... Ja nadejusj problema rewina i admini v sleduwij ras budut dumatj wto pesatj a ne na4enatj naezatj tak kak ti juniors i tak kak l1nk1n. sps za vnimanie. Nadejusj Topik mozna zakrivatj!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

tur gadijuma neraksta divi dazadi cilveki ?!

Viens rakstija pilnigi ko citu, otrs tgd ir engelitis un TJIP visu saprot.

ANYWAY... tika no mushas izpuusts zilonis. Chill dudes.... play CS 4 fun... just like me !

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...