Jump to content
GIGN Forum

Kodiena Piedzīvojums. :d


puisiitis
 Share

Recommended Posts

Man skolas salidojuma ballītē pienāca klāt čiksa un aicināja dejot. Pamācīju viņai salsas pamatsoļus,sanāca arī ne tur ieķert. Beidzās mūzika, uzaicināju viņu uz mašīnu. Mašīnā mēs parunājām par darbu Norvēģijā, un pie reizes iedevu viņai savu nr. Tad viņu aizvedu līdz stacijai. Pēc tam es viņai caur sms iedevu savu skype niku, un šodien mēs no vietas divas stundas sarakstījāmies! Pizģec, kā tagad galva sāp, blakus stāv 3L ūdens un aspirīna pudele!!!

  • Like 1
  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Overmind, davai, pastāsti kur un kā es garinu foruma krānu, lai kas arī tas tavā izpratnē būtu :) Ja tev liekās, ka piepist mūli un atvilkt veceni mājās ir apsveicams dzīvesstāsts, kurš liek pamatus tavai nākotnei, lai būtu ko bērniem stāstīt, tad milzīgs pidiņš esi vien tu pats.

P.s. Kāpēc tu negavilē par goodmena stāstiem, visi kā viens gandrīz šitādi, tikai vecene, kuru atvelk mājās ir viņa meitene...? Kāpēc viņš netaisa topikus jaunus par jaunajiem dzerstiņiem? Kāpēc neviens cits netaisa šitādus stāstus, kaut katrs otrais ko šitādu piedzīvo brīvdienās?

Ķipa, ja es stāstītu, kā es pārdzēries ņemos ar vecenēm klubā, mož vēl kādam izārdu pauri, es būtu reāls čalis un tu mani uz rokām nēsātu? Davai nedirs, ka tādas lietas tev sajūsmu rada :)

Edited by Nightmares^^
  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Es nekuros vispār, es ar smaidu sejā visu to rakstu... Man vienkārši idoti besī kā suga, kas atkritumos zeltu redz un vārtās kā pa sapņiem jūtoties par to lepns. Man nekāds rage nav, es tikai gribu, lai parāda to kļūdu, kuru es reāli esmu pieļāvis, nav patīkami, ka lec acīs tad kad nevajag.

Puisīt, es esmu to tiem cilvēkiem, kas nepalaiž dūres, esmu pārāk labi audzināts, lai nolaistos līdz līmenim, kur vajag sarīties un iedot kādam galvā.

EDIT:

Es jau esmu pāri 20 kādu brītiņu un man tāda āksta viedoklis par mani liekas vienkārši smieklīgs. Tas attiecināms uz zemākredzamo postu. Ja tu 20 gados esi tik ļoti sapriecājies par tādu vakaru kāds tev bija, tad tu ne sūda no dzīves vēl neesi izbaudījis. Izmet kompi pa logu un ej izklaidējies kā tev vajadzēja jau pirms 4 gadiem darīt un ar šitādām muļķībām fanot forumā!!!

EDIT2:

TIMMEH_70c64f_989568.jpg

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Es nekuros vispār, es ar smaidu sejā visu to rakstu... Man vienkārši idoti besī kā suga, kas atkritumos zeltu redz un vārtās kā pa sapņiem jūtoties par to lepns. Man nekāds rage nav, es tikai gribu, lai parāda to kļūdu, kuru es reāli esmu pieļāvis, nav patīkami, ka lec acīs tad kad nevajag.

Puisīt, es esmu to tiem cilvēkiem, kas nepalaiž dūres, esmu pārāk labi audzināts, lai nolaistos līdz līmenim, kur vajag sarīties un iedot kādam galvā.

Kapēc uzreiz sarīties? Dažreiz var neitrālā gaisotnē pieiet klāt un nonest pamatus.

Teiksi tā. Tu domā, ka esi liels, bet vnk esi sīks sūds ar lielu ego iekš foruma. Tpc arī maz saproti no tā, kad cilvēks tev iesaka pierimt.

  • Downvote 2
Link to comment
Share on other sites

Shodien ķeros klāt pārbaudītām vērtībām, ar ko saslimi ar to ir jāarstējas...Kur es atrāk biju :) Nu jau jūtos forši pēc cilvēka :) Es sāku just,ka kļūstu par alkoholiķi,kuram ka tik vairāk izdzert, lai tik nepaliktu nekas pāri.... Tas nav labi,man ritaa kauns uz darbu iet :DD HVZ cik minos es 6dien parak labi darba neuzvedos :DD

Link to comment
Share on other sites

Bet tev neliekas, ka šito varēja iemest spama topikā (Nakts rīta spams) un viss būtu kedā, līdz ko šāda tēma ir jāieceļ svaigā topikā, tā ir zīmuļošanās, cilvēks grib, lai VISI redz, ko viņš ir paveicis un tas arī veļ to kritiku pār viņa muguru. Nav runa par to vai lasīt, vai nelasīt, tā ir runa par foruma pamatprincipiem un ētiku kādai būtu jābūt izvēloties savu tēmu kaut kā izcelt...Kur nu vēl šādu tēmu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Bet tev neliekas, ka šito varēja iemest spama topikā (Nakts rīta spams) un viss būtu kedā, līdz ko šāda tēma ir jāieceļ svaigā topikā, tā ir zīmuļošanās, cilvēks grib, lai VISI redz, ko viņš ir paveicis un tas arī veļ to kritiku pār viņa muguru. Nav runa par to vai lasīt, vai nelasīt, tā ir runa par foruma pamatprincipiem un ētiku kādai būtu jābūt izvēloties savu tēmu kaut kā izcelt...Kur nu vēl šādu tēmu.

Ak tu dievs. Veci. Tgd tev nopūs penis, jo es piemēsloju tavu kastīti.. Bērns.

Link to comment
Share on other sites

Es esot bērns? :D Lai gan kopš topika pacelšanas vienīgais, ko no jums dzirdu ir atkārtotas negācijas. Jūs maļat vienu un to pašu sūdu JO ? kopš paša sākuma jau sapratu ka tev nepatīk. Itkā man tas pis. Lasies ārā, ej pisies ar visām savāk kucēm klubos un baidi dzīvi. Kam tev šito huiņu visu laiku dzīt?

Link to comment
Share on other sites

Itkā man tas pis. Lasies ārā, ej pisies ar visām savāk kucēm klubos un baudi dzīvi. Kam tev šito huiņu vispār vajadzēja rakstīt forumā?

Es biš pielaboju, vispār jau tu pats uzrakstīji to, ko tev vajadzēja saprast pirms veidoji šo topiku :)

edit: to quoti izlasi it kā es tev to rakstītu :D tev droši, ka nedaleca :D

Edited by Nightmares^^
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...