Jump to content
GIGN Forum

Ban @ War3


dent1sts
 Share

Recommended Posts

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| BANA ID: 105962

| ADMINS: (@_@)*Juniors*

| NOBANOTAIS NIKS: dEnT1sTs

| NOBANOTAIS STEAM_ID: STEAM_0:0:6327213

| IEMESLS: wh

| UZLIKTS: 12.02.2012 21:42

| Uzlikts pirms mazak ka minutes

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/105962

+---------------------------------------------------------

Demo: http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv/2012-02-12

weekly-war3.gign.lv-1202122117-de_vertigo.zip 4.98 MB 2012.02.12 21:17

Konkreetu raundu nezinu, kad man uzlika banu, bet man liekas, ka taapat ir jaanoskataas viss demo, lai kko izsecinaatu!

Link to comment
Share on other sites

Tu laikam esi riktiigs pro! :D:D Un mosh noskaties demo pirms te teelo ekspertu? Gribu, lai pasaki kaadu momentu, kur kjipa man wh! Bet domaaju, ka taadu neatradiisi! ;)

Jā. Esmu īsts korejietis.

Sēdi biksēs.

Link to comment
Share on other sites

Es nesaprotu, kaada jeega jums taisiit forumaa shaadu sadalju, ja te nemaz neko nedarat! Cienja pret speeleetaajiem ir pilniiga 0! Liela dalja juusu "skilotie" admini saliek nepatiesus banus un peec tam visi paareejie banotos speeleetaajus uztver kaa kkaadus kretiinus ar wh utt, kas te forumaa meegina tikai kaadu piechakareet! Izdomaajiet citu taktiku, kaa nopelniit, nevis uz godiigu speeleetaaju reekina, kuri pasuuta sms unban tikai taapeec, ka neviens nevar suudziibu izskatiit gada laikaa!

Link to comment
Share on other sites

jā! admini neko citu nedara kā tikai abižo mazos nabaga cilvēkus, kas ik pa reizei iespējams grib paspēlēt nevainīgi ar kubiem vai vēl kaut ko. Bet še nu bija. Atnāk sliktais admins ar ēgļa aci un iespļauj nabagam sejā, jo redzies ir iedevis banānu.

P.S. - ja nebūs slinkums, tad iespējams vakarā iemetīšu aci iekš demo.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...