Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums Css.gign.lv


Nevermind
 Share

Recommended Posts

Smieklīgs mēģinājums. Serverī parādies, KKo jēli nobļaujies, kad tevi nošauj. Tad atkal pazūdi.

Ja jau esi tas sakarīgākais piemērs. Iedod kādu nopietnu iemeslu lai tev iedotu accesu.

p.s kā tu vari spēlēt šeit jau 2 gadus, ja tu tikai ap augustu sāki? :D

p.s.s Adminu trūkums ir jūtams, itīpaši ja serverī ienām Miizee un Lumpy.. Tukšākie admini serverī. Nedz jēdz kko izdarīt lai sakārtotu pubiku, nedz arī dara savus pienākumus. Es labāk dotu iespēu Kēeksam un Mike. Kad viņi ir online, tad arī dara to k'ā nākas.

Edited by puisiitis
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Smieklīgs mēģinājums. Serverī parādies, KKo jēli nobļaujies, kad tevi nošauj. Tad atkal pazūdi.

Ja jau esi tas sakarīgākais piemērs. Iedod kādu nopietnu iemeslu lai tev iedotu accesu.

p.s kā tu vari spēlēt šeit jau 2 gadus, ja tu tikai ap augustu sāki? :D

p.s.s Adminu trūkums ir jūtams, itīpaši ja serverī ienām Miizee un Lumpy.. Tukšākie admini serverī. Nedz jēdz kko izdarīt lai sakārtotu pubiku, nedz arī dara savus pienākumus. Es labāk dotu iespēu Kēeksam un Mike. Kad viņi ir online, tad arī dara to k'ā nākas.

No augusta es spēlēju ar šo niku.

Edited by Nevermind
Link to comment
Share on other sites

90% niku kam klāt ir tags [666].

Dažādi savienojumi ar melkijs.

Frost savienojumi.

Tie ir tikai daži no tiem daudzajem kurus neatceros. Parasti ar vienu niku nespēlēju ilgāk kā vienu dienu.

Būtībā visu to, laiku, kad Nexons bija tukš vai, kad tas izputēja es pavadīju gignā.

Kāpēc tāda interese? Tas ka agrāk nikus mainiju tik bieži kā zeķes ietekmē manas niecīgās izredzes tikt pie acc ?

Link to comment
Share on other sites

Uz kuru tavu jautājumu es neatbildēju?

P.S. Interesanti, ka keeksa pieteikumā neviens nespamo, ka adminu ir par daudz, bet man un spaikijam gan, daži iespamoja.

Nosauc Vienu, Konkrētu iemeslu, kpc tu būtu ideālais kandidāts admina amatam ?

p.s neredzu jēgu punktam par to ka drīkst savu viedokli tikai izteikt admini, JO, ja viedokli izsaka admins, kurš reāli serverī parādās 1x mēnesī, vai arī kāds no foruma - moderātors, kurš reāli visp nespēlē?

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...