Jump to content
GIGN Forum

Preži


Radiators
 Share

Recommended Posts

Cik dzirdēju ar celefānu maisiņu ir labi, bet nu nezinu vai taisnība vai arī kaimiņš meloja... :(

Ar maximas cik dzirdeju ir vislabak !

Jūs izvilkt nemākat? Paškontroles nepietiek?

Ne visi ir vienadi es domaju. Izvilkt it maaksla, bet maaksla to darit ir laicigi ! :)

P.S. there`s no fukin difference in condoms !

Edited by l1nk1n
Link to comment
Share on other sites

Paldies, pagaidām palikšu pie durex'iem, un pēc tam,kad noriebsies līdz bezsamaņai, aizsūtīšu viņu pie ginekologa.

Rawen, mēs šitā jau gadu ar izvilkšanu dzīvojām, bet gadās, kad cilvēkam pēkšņi kaut kas uznāk, mainās domas un tas "paliek bīstami", galu galā, neesmu nekāds psihologs.

Link to comment
Share on other sites

Katra zinja visas pumpinjas un rievinjas ir pilniga huinja, jo nekadu ipaso atskiribu nevar just.

+

Durex... tos ar pārplēst ipagrūti :D

Pasakat vienu lietu, kā tos prezervatīvus var izturēt ?

Es personīgi padragājos 10min un man draugs svilst un bezmazvai deg. (ar to sūda gumiju)

Pēc 10 min vairs ne beidzis ne vairs gribas, to arī redzu pēc fiziskā skata.

Nu tur vaina tavas sievietes mincītī ;) :DO

Orr alerģija pret lattexxuuuu :P

Edited by roziniiTe`
Link to comment
Share on other sites

Es izlasīju un sasmējos skaļā balsī. Komentāri pa Rubli. :lolza:

bet ja pa tēmu, tad Teikšu godīgi. Viss ir atkarīgs no tā cik ļoti esi uzkurinājis sievieti. Lai gan pēdējā laikā, pats personīgi, esmu kritis uz Milf, kuras tevi tā nostrādina jau no paša sākuma, ka beigās gribot negribot uzmauc micīti galvā.

Par rievām un punpiņām, Arī atkarīgs no situācijas. Man ar savu dāmu bija tā, ka vienā reizē nejuta neko, bet otrā reizē kā traka jādelēja. Viss atkarīgs, kā esi izturējies pret savu mīļoto. Ja būsi prasmīgs un spēsi iekurināt pečku tā pamatīgi, tad arī karstumu izdos tādu, ka svīst un svīst.

Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...