Jump to content
GIGN Forum

Ban


romcik
 Share

Recommended Posts

Kas par lietu man jau admins Mcaa ne pirmo reizi liek banu par kautkadiem 4itiem un liek tad kad mani nav serveri es peleju war3.gign.lv es vispar nespeleju ar citiem jau no ta mcaa tikai tereju naudu pa 2.50 neparko man jau naudas nepietiks tik maksat par to ka Mcaa liek banu par kautkadiem citiem.Bet man Vinjus NAV!!! Ludzu parkatit wo lietu un nonemtu Banu! Un Vispar es domaju ka Mcaa darit nav ko ta pat vien liek banus un liek tad kad mani nav serveri!!! Ludzu nonemt Banu! Paldies...

| BANA ID: 105578

| ADMINS: Mcaa

| NOBANOTAIS NIKS: 90.201.191.19

| NOBANOTAA IP: 90.201.191.19

| IEMESLS: 3x auto-aim.

| UZLIKTS: 07.02.2012 23:53

| Uzlikts pirms 2 stundam 8 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/105578

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"3x auto-aim. , bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi console!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kas par lietu man jau admins Mcaa ne pirmo reizi liek banu par kautkadiem 4itiem un liek tad kad mani nav serveri es peleju war3.gign.lv es vispar nespeleju ar citiem jau no ta mcaa tikai tereju naudu pa 2.50 neparko man jau naudas nepietiks tik maksat par to ka Mcaa liek banu par kautkadiem citiem.Bet man Vinjus NAV!!! Ludzu parkatit wo lietu un nonemtu Banu! Un Vispar es domaju ka Mcaa darit nav ko ta pat vien liek banus un liek tad kad mani nav serveri!!! Ludzu nonemt Banu! Paldies...

| BANA ID: 105578

| ADMINS: Mcaa

| NOBANOTAIS NIKS: 90.201.191.19

| NOBANOTAA IP: 90.201.191.19

| IEMESLS: 3x auto-aim.

| UZLIKTS: 07.02.2012 23:53

| Uzlikts pirms 2 stundam 8 minutem

| Bana terminsh ir uz nenoteiktu laiku!

| Info webaa: http://www.gign.lv/ban/105578

+-------------------------------------------------------------------

Kicked :"3x auto-aim. , bans ir uz nenoteiktu laiku! Vairak informacijas lasi console!

Да блин сколько можно блокировать людей просто так! я сам лично ползал в его пк и не фига там нету точнее aim boots и wh.....то есть как у него на пк стоит за щита от всякой такой дряни как читы! сам пробовал установить ему aim и сразу антивирус AVG начинает кричать и вылезает ошибка!описание ошибки (обнаружения троянского коня) так что Mcaa дает бани просто для развлечения! а то что [{JIaHeP]*rom4a^ прицел то есть ириска дёргаетьс то эта по той причине так как он играет в игру без мышки а на MultiFinger!(для тех кто в танке эта водит пальцем)

И на самом деле я бы советовал вам снять полномочия с игрока Mcaa так как он не умет управлять своими полномочиями!

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Banus tāpat vien nelieku. Liec demo ar sestdienas vakara spēlēto survivor, svētdienas vakara spēlēto dust2 un otrdienas vakara spēlēto iceworld. Visur ir viens un tas pats.. tēmeklis raustās kā negudrs.

Spēlējot dienā, viņam viss ir ok, rezultāts tāds - k:d~1:1. Bet nu vakaros..tad tikai galvās liek.

Aizdomīgi ir viens tas, ka, ienākot serverī plikajam, rom4a uzreiz iziet ārā, bet, tiklīdz plikais off, šis uzreiz atpakaļ.

+ Manas aizdomas par tavu auto-aim var apstiprināt citi war3 spēlētāji - gan Juniors, gan Jack Black, u.c.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

To var apstiprinat tie kuri tikai raud kad vinjus novac ka uzreiz wh aim ja? nu protams labu tu izdomaju komandu kurs var to pateikt Un kada starpiba kad es speleju a ka ne? Ko man Varbut visu nakti un dienu spelet kamer visi admini gulet neies? Un pat Liec adminis tad kad mini nav serveros Es pats vakar skatijos demo nekas tur nebija Kad tu ienaci spele tev Anhiliti paprasija ieet spectora tu iegaj mani jau nebija un pectam tu ne uz niku bet uz ip adresi uzliki banu...tu Mcaa pats vispirms paskaties Demo tad jau liec banus a ne ta ienac speli kautkas ko pateic un tu uzreiz liec banu.. Es to pawu varu pateikt par speletaju Janku Vinjam ari dazreis iznak mazs skaitlis a dazreis liels 83:13 kaut kur ta i ko vinjam ari tagad jaliek banu vai kas es nesaprotu! Ludzu adminus gign izkatiw wo lietu... un vispar nonemtu jus to adminu Mcaa jo ka ta var pat likt banus tad kad nau speletaja parasti liek banu tapec ka vinjam kautkas kautko pateica nu ka ta vispar var but! Tu Mcaa saki ka neka tapat vien neliec? A kapec tu pat kad es no tevim nopercu unban pa 2.50 iegaju serveri tu pat nepaskaties nonemu es unbanu vai ne un velreiz ieliki banu es jau tad paliku nikns un uzrakstiju sudzibu un tad Samuray man nonema banu! Jo tu pat neskaties neko tev pateica un tu liec! vispar tadu adminu ka Mcaa es nonemtu no adminam tiesibam jo vinjw nevar ar vinjem tik gal. Taka mcaa es tev piemeru paradiju ka tu ne kad neko bez iemesla nedari!!! tu kaut pats to nemelotu un tuvel pec ta unbana man teici ka es ip adresi nomainiju bet es tev teicu ka unbanu nopercu un ka man samuray nonema banu tu un tad neticei tu tikai ticej jau kad es tev pateicu MCAA IEEJ FORUMA UN REDZESI KA ES NOPERCU UNBAN!!! a ta tu nekad nevari vispirms parbaudit a pectam jau darit...

Un tu saki ka es uzreis nacu ara kad ienak Plikais ja a kapec tad vinjw neliec banu ja vnjw zin??? kapec tikai tu ienac spele tev pasaka kaut kads un tu liec! jo plikais nedara ta ka tu ienac un uzliec vinjw vipirms skatas un pec tam dara!! Tev Mcaa 17 gadi a galva ka 5 gadigajam puikam tev ne cs spelet vajag bet majas darbus darit tu jau drizz slims paliksi no tas cs visu dienu sedet cs arprac

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Haha. Jā...čīti tev nebija kad banoja pirmo reizi. Neatceros es liku banu vai Mcaa, bet kamon vecīt - to epizodi kad pirmo banu atrāvi atceros....smuks norec/wh :D Vobšem malacis. JA nebūtu vaiīgs - 2.50Ls nemaksātu katru reizi par banānu. Gribi spēlēt serverī un tā,lai tevi nebano - iemācies spēlēt vispirms - bez čītiem.

Par šo konkrēto epizodi nezinu neko, bet uzticība tevis teiktajam ir 0 !

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

romcha man tev ir ieteikums !

rego niku webaa, jo iespejams kads spele ar tavu niku...

pedejajas dienas noveroju, ka Krutais ar citu xp spele uz savu niku.

Ieteikums no manas puses. Buus regts niks, nevaresi atmazivatsa, ja buus norec vai kas cits!

gL

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Man ir registrets niks nu es paskatijos man bija pie regnika tur kur bija pieejams visiem mans niks es kad pamaniju ka var visi ar manu niku spelet es uzpiedu lai budu tikai man pieejams tas niks es tiewam saku nespeleju es ar citiem ludzu nonemiet banu :(:(:(

romcik ieliec tos demo no šīs lapas:

http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv

Sameklē pēc datumiem un laikiem, tad arī tiksim skaidrībā.

Lupmy ka es varu sameklet tos demo pec datumiem kad man lika banus kad mani VISPAR NEVIJA SERVERI ES ?NESPELEJU!!!!!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Es to demo redzeju es speleju norm kad es iegaju tu ineci un tev pateica ineac spec un tad tikai tu man uzliki banu!!! VIspar tu zinaj Mcaa ir tadi tiesibas ka ja cilveks spele ar wh vai aim un admina nav serveri un ja tas cilveks izies un admins pec tam iees un liks banu TA NEVAR TADAS TIESIBAS CS PAT Krievija ta nevar... Vajag adminam Pawam Visu Redzet... un pat ja tu pectam skaties demo un ja pat man ir tur 4iti tu neka nevari banot jo tu taja laika nesedi un neskaties mani... Labak Mcaa palasi TIesibas Counter Strike !!!!!!

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

"mp_chattime" changed to "7"

+-[Pieeja liegta]---------------------------------------------------

| ADMINS: Mcaa

| IEMESLS:

| Terminsh peec 4 minutem

+-------------------------------------------------------------------

Kicked by Console: ", termins: 4 minutem. Vairak informacijas lasi konsolee!"

Kicked :", termins: 4 minutem. Vairak informacijas lasi kon

Link to comment
Share on other sites

Tad brauc uz Krieviju un pierādi savu taisnību tur. Ieliec demo no atbilstošās iceworld kartes un tur nu arī redzēsim vai tu esi čītojis vai nē. Ja nu tu neesi čītojis, tad jau nav problēmu. Ja esi, tad 2,57 būs lētāk nekā vilciena biļete līdz Maskavai.

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Bl9 nu nav ma tos citus var pieradit 5 cilveki kuri vienmer spele tur pat ari vairak!!! Un tiesibas ir tadi man pat no krivijas Admins teica ka ta ir... A tiesibas visi ir cs vienadi

Pasaki tad man ka ielikt to demo weit???

KA LIKT TO DEMO PASAKIET????

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

:lmfao:

Klausies, tiesības visi ir vienādi... Beidz to sūdu reiz ļepīt. Šeit nav Krievija, šeit nav cits serveris. Katram serverim - savi noteikumi.

http://pussy.gign.lv/war3.gign.lv

Meklē pēc datuma, laika un kartes nosaukuma. Kopē linku un gaidi atbildi!

Nekādi galvojumi tevi neglābs, vari beigt to sūdu nest.

Link to comment
Share on other sites

Rom4a, tavi izteikumi ir jauki, tomēr tie nav ne fakti, ne argumenti. Es biju serverī visu iceworld mapi, kā arī skatījos demo šodien. Joprojām nesaprotu, kā tā var šaut ar tavu multifinger (pat neesmu pārliecināts, ka ir reāli ar tādu cs spēlēt.) Tie pieci cilvēki ir - pupsiks, alinočka, skystars un vēl 2 tavi rajoņiki?

Skystars, tiklīdz beigsi lieki likt xvotekick un xvoteban, arī nebūs tev kick.

Link to comment
Share on other sites

Mcaa es jau to ar multifinger speleju 5 gadus es jau piedadis ar to spelet es nekad nespeleju ar peli..Man daudz kas netis es pat kad biju Lv es pazvaniju SkyStars un alin4ikam un pupsikam un mes satikamies un pat panemu kompi lidzi lai paraditu ka es speleju ar multifinger pat Donequit tic jo kad es grizos kautkur man nav ka pelei atri es lenak grizos..un tu saki ka tie cilveki ka skystars alin4ik pusik a kas vini nav cilveki??? un ne tikai vini var CTACOH-padonak-aM-Aliki V hlam-SkyStars-Alin4ik-Pupsik- Donequit nu nezinu par cotiem zinu ka wie zin tiewam jo vini redzeja ka es speleju ar multifinger taka mcaa ja ta doma es tad nezinu ka tev var vel pieradit!!! es zinu ka es esmu krievs un kas par to man tagad banot??? zini tadu krievu pogavorku Kogda Kazetsja Krestitsja nado! a nevis banus likt

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...