Jump to content
GIGN Forum

Hardcore


Geronimo
 Share

Recommended Posts

Man ir bans par to, ka lietoju necenzētus vārdus vai arī aizskāru adminu

Par necenzētu vārdu lietošanu admins ir tiesīgs spēlētaju apklusināt, izmest no servera vai piešķirt banu 3 stundu garumā. Savukārt par admina apvainošanu vai arī necenzētu vārdu lietošanu adresētu adminam (neatkarīgi no konteksta, nav būtiski vai adminam ir taisnība vai nav) var saņemt banu līdz 3 dienām. Ja ir pamatotas aizdomas, ka vajadzētu apšaubīt admina rīcību, tad ir iespējams izveidot šajā sadaļā sūdzību.

http://stats.gign.lv/cs/player.php?id=112556

lai atrod kadu necenzetu vardu vai lai norada man uz punktu noteikumos. vai es vinju kaut ka aizskaru.

kaut kadu adekvatu atbildi serveri es nedabuju tapec rakstu sheit.

Hardcore! Ludzu! Atbild tachu kaut ko.

P.S. Un par ko gags a ?

Link to comment
Share on other sites

Es tev ban neliku, ne arii esmu banojis kaadreiz par necenzeetiem vardiem. Esmu sameeraa pacietiigs. Ja tu biji tas gadkij klitor ar podrochiiit, tad tomeer vajadzeetu saprasties, ka nav patiikami lasiit nevienam taadas lietas.

Edit: citem varbuut bija pofig, bet man tomeer nav. Taa statu lapa man galiigi neko neizsaka. Kaut kaadai elementaarai pashkulktuurai jaabuut. Niks peec idejas uzrunaa visus serverii atrodoshojos. No manas puses kljuuda varbuut bija nenomainiit tavu nik uz "change_nick" lai pashsaprotamaak buutu.

Edited by Hardcore
Link to comment
Share on other sites

bet bans na de_odigy ? Un kas tu tads esi lai kaut ko spriest par pashkulturu on ko kam ka lasit ? Tu galigi ignoreji mani puba, pec tam uzliki gagu un pec tam novedod viso pie foruma tu vel kaut ko spried pashkultura ?

Man visulaik skita ka ja cilveks kaut ko var spriest vinjam kaut vai mazinai pashapzinaj jabut, tev ta ira ?

PS nepatik - nelasi. Admins pirmkart pienakumi. Nevis tiesibas nolemt kam ko lasit. Okey ?

tapec lugums paliek - paradi to punktu noteikumos, un to NECENZETO vardu mana nika, pec kura to change manu niku, bet pirms tam banu na de_odigy ?

Un otrais jautajums ari - par ko gag ? Paradi pashkulturu un atbildi par savam ricibam.

Un taja statuta lapa ka tu to sauci - gandriz 9 online stundas. Tu pirmais kas vispar kaut ko teicis. Tapec fraaze "ka nav patiikami lasiit nevienam taadas lietas" runa tikaj par sevi))

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Omg. Kaudze mazo trolishu. Okey.

1) Lumpy es nevienam nerakstiju kaut ko aizvainosho ! Tapec "Te pērtiķis ienāk" un "likt kaa daun1m" un t.t. tas ir labi ka jus paladini aizstavat savo bidri, bet man liekas ka mes runajam par kulturu un kada kultura kad jus lietojat shadus vardus?

2) Ja tu kaut ko nesaprati - tavas problemas. Es gaidu atbildi no hardcore - gribi kaut ko rakstit - okey, bet neapvainojies ja es tevi ignoreshu, okey?

3) 90% gign admini ienak aztek Ct puse, dd2 T puse, un vispar spele tikaj sava laba tapec csdm es katru dienu redzu chiteri (Par reporteshanu - tas gandzriz bezjega tapec ka no reporteshanas un chitera banoshanas pariet kads meness vai vairak.). Tas ir sastavdalas jusu korporativas kulturas, kas lauj jums darit ko jus gribat un izmantot savas admina tisibas sev, nevis parejiem playeriem par labu. Es gribu sameklet to pamatu kuro jus spriezhat kad banojat kaut ko par kaut kadu hernju.

Protams ir mikado, good men un parejie adekvatie laudi kam var reportet un stingri zinat ka kaut ko mainisies un chiteris bus sodits. Bet vinjus parak maaz.

Un no shita hardcore es gribu sagaidit atbildes. Vnk interesanti.

  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tad, kad tev buus bans par nepamatotu "hernju" tad arii rakstiisi suudziibu par konkreeto ban. Kad es buushu serverii, tad taadi niki kaa tev bija nebuus pieljaujami. Statistikas lapa man neko neizsaka, ne arii kadam vinja ko iipashi izsaka. CS galu galaa ir speele briivaa laika pavadiishanai. Administratora pienaakumi ir uzraudziit, lai serverii buutu pienjemami speeleet lielaakajai daljai speeleetaaju neatkariigi no vinja prasmeem vai uzskatiem.

Kaada tev starpiiba kuraa pusee ienak gign admini atieciigaa kartee? Adminam nav pienaakums iemantot par katru cenu atseivshkja indiviida personisko respektu. Adminiem jaabuut neitraaliem pret visiem.Tev jaabuut puberitaates periodaa, ja joprojaam uzskati ka publiskaa vietaa taadaa kaa gign serveri vari "pa pacanski" sev uzlikt jebkaadas rupjiibaas niku un uzskatiit, ka taas ir tavas tiesiibas. Tas vai admins reagjees uz to ir jau katra konkreetaa admina probleema, par ko ja kaads veelas, protams, var suudzeeties uz admina nereagjeeshanu (ja tu sev taadu niku uzliedz, tas ir pirmais ko katrs atsevishkjsh speeleetaajs redz un atieciigi arii nospriezh), adminam tavs "ponta peec" galiigi neskar ne arii tavas online stundas kuras tev ir statistikas lapaa ne ari kaads tev rank. Psychostats ir tikai un vieniigi prieksh tevis.

Reaali skatoties tava suudziiba nav neko veerta, taa ir taada pata kaa dusmu uzpluudos rakstiits nesakariigs iesniegums. Paseedi, apdomaa par ko tu vaaries kapeec tu uzvaariijies, ko tu veeleejies sasniegt, kaapeec tev tika nomainiits niks, vai tu apjeedz arii to ka jebkurai tavai darbiibai buus arii pretreakcija, speeleet ging serverii nav tavas tiesiibas, bet privileegjija ko pieskjir gign servera uztureetaaji un administratori(arii vinjiem taa ir tikai pieskjirta privileegjija nevis tiesiibas) un tevis pasha interesees ir uztureet divpuseejaas atieciibas apmierinoshas, lai shii privileegjija speeleet gign serverii buutu uz nenoteiktu laiku.

Par savu riiciibu atieciigajaa situtaacijaa es pastaavu.

Link to comment
Share on other sites

Tik daudz vardu bez atbildeshanas uz jautajumiem. Gandriz ka politikim. Vai Tu kadreiz atbildesi uz DIVIEm jautajumiem ko es tev uzdevu ?

"tapec lugums paliek - paradi to punktu noteikumos, un to NECENZETO vardu mana nika, pec kura to change manu niku, bet pirms tam banu na de_odigy ?

Un otrais jautajums ari - par ko gag ? Paradi pashkulturu un atbildi par savam ricibam."

Un ja es tavu "Adminiem jaabuut neitraaliem pret visiem." redzu. Tu saglaba neitralitati darot to ko gribi. Un neitralitates labaa tu ignore pirmo banu de_odigy kuro tu izdariji bez bridinashanas un bez jebkadas iemeslas. Un es prasu tev atbilded uz sho.

Un otrkart - To ka admini vairakuma ienac stiprakas puses izmanto kartes imbalanci - sekas no tas ka vinji vispirmkart speletaji nevis admini. Bet jabut otrkart.

Un es joprojam prasu tev - kada hernja labaa tu ta dari ? Tev ir tiesas instrukcijas ja speletajs trauce citiem speleet - ja speletajs trokshno mic - gag, lamajas uz citiem - gag, izmanto wh, aim, speed, norec - ban. Tas trauce, piekritu. Es gribu saprast kur es ar savu niku trauceju spelet citiem, un kapeec man neviens neko neteicis vispar? Ne admini, ne citi speletaji. Neviens. Iznemot tadu paladini ka tu. Kuros interes tu aizstavji? Savejos ?

Un blja butj par muzhiku - atbildi tieshi nevis tonnu vardu. Pa punktiem -

Piemers:

1) Es uzliku tev ban de_odigy tapec kaa -

2) Es ignoreju tevi puba - tapecc kaa

3) Es uzliku gag - tapeec kaa

Un beidzot

4) Necenzetie vardi tavaa nika - "sample_word1", "sample_word2"

5) Punkts noteikumos vai iekshejas instrukcijos ko es veroju kad tevi administreju - sekojoshie un atrodas sheit - web_url

Un paradi man ludzu savos admina pienakumus sarakstu.

Kapec vajag rakstit tonnu bezjegas kad vari 3-4 teikumos konkreti atbilded ko un kapeec tu ta dari.

Ja prieksh tevim tas ir neispejama missija tad sledz nahuj sho topiku. Ja tu nevari taisni atbilded diskusija ir bezjedziga.

Link to comment
Share on other sites

Ban es tev neesmu licis, paraadi demo failu/aa kuraa es tev liku ban? Man ir skleroze. Es tik atceros tu vienaa mirklii pazudi kad gag veel joprojaam bija aktiivs.

Gag es tev uzliku jo tu saaki maakties virsuu ar savu peekshnjo aizvainojumu tapeec, ka adminam(man) shkita nepiemeerots tavs niks.

Citiem varbuut bija vienalga (tas nenoziimee ka automaatiski taada riiciiba ir atljauta norma un garantee tev kaut kaadas tiesiibas) par tavu niku un ieksheeji smeejaas un uzjautrinaajaas ka taads klauns eksistee. Nekur neesmu izlasiijis, ka arii tas buutu atljauts.

Tev ir maldiigs uzskats, ja tu domaa, ka ja kaut kas kaut kur nav rakstiits tad tas automaatiski ir atljauts un tu skaities pilntiesiigs kachaat savu taisniibu uz peleekaas zonas reekjina.

Kaadu sarakstu tu gribi ieraudziit? Sheit diemzheel nav nekaada disklaimera, ne arii sheit tev/adminiem ir kaada tiesiskaa atbildiiba par riiciibu. Ja tu juuties tik ljoti aizvainots, tad esi pirmais un raksti suudziibu pateereetaaju tiesiibu aizsardziibai, iesniegumu policijai un pacel savu probleemu bez tabu (vinji drsohi izraks arii kaadu likuma pantu ja taads ir adminiem vai tev par labu). Tu gribi lai tava probleema tiktu birokraatiski iegraamatota - (gandriiz)nekaadu probleemu. Par cik gign izmanto aboneeshanas maksu tad teoreetiska iespeeja pastaav, ka tu vari kaut ko pieprasiit, bet man liekas, ka peec likuma burta galu galaa iznaaks, ka tu biji noziedojis to naudu bez jebkaadaam tiesiibaam uz pretenzijaam. Izmanto visas savaa riiciibaa esoshaas iespeejas, un spied uz konkreetu pienaakuma saraksta izstraadi. Pacel teemu forumaa, agjitee savu probleemu/ietekumu uz visu gign servera pastaavosho iekaartu, vaac speeleetaaju atbalstu. Peec pashreizeejaa varianta es tevi varu pasuutiit ntaas web adreses taalaak, jo taisniiba ir manaa pusee, tas vai admini ar lielaaku tiesiibu klaastu personiski piekriit/nepiekriit ir vinju riiciibas briiviibas zinjaa, peecaak taa jau buus mana personiskaa probleema, ja atieciibas pasliktinaasies, jo praktiski visi admini sheit ir admini tikai peec labas gribas principa nevis taapeec, ka vinjiem kaut kas pienaaktos.

Es redzu tev ir smaga probleema ar saprashanu par to kaa tev bija jaasaak risinaat sava probleema. Admini/moderoatori sheit ir saprotoshi. Tas copy paste posta saakumaa ir bezjeedziigs. Jaasaak ar to ka tev bija probleema ar admina riiciibu, izklaasti savu probleemu ar ko vinja saakas, kapeec tev shkiet, ka tev bija/ir taisniiba, kaadas references tu domaa vareetu straadaat tev par labu, noraadi demo failu, iekopee log no demo faila, izgriezhot visu lieko informaaciju. Prasi citu adminu liidzdaliibu taisniibas mekleeshanaa.

Uz doto mirkli tu esi sho topiku paarveertis par personisku, sheit ir suudzibu sadalja un suudziibas jaauzraksta atbilstoshi.

Shinii topikaa es konkreeti tev vairs neatbildeeshu (citiem varbuut), jo tu neesi formaali pareizi uztaisiijis suudziibu un taisi kaut kaadu pieprasiijumus bez saakotneeajas suuudziibas. Tik daudz es esmu sapratis, tu joprojaam uzskati, ka tev bija/ir tiesiibas publiski sevi agjiteet kaa "idi podra4i || GadkiJ klit0r" un it kaa pastaav noteikumi, kas garantee tev tik sadzirdeetam ar sho niku. Ja tas ir taa, tad luudzu arii topika pirmajaa postaa staadies arii priekshaa ar sho niku un meklee taisniibu no taa nika zem kura tu atradies, jo no mana skatpunkta indiviidam "idi podra4i || GadkiJ klit0r" radaas probleemas ar admina riiciibu. Balstoties uz sho niku es njirdzu par tevi kaa diivainu indiviidu un personiki izsmeju tevi kaa stulbeni un iespeejams (ar gadiem varbuut tev pashnoveerteejums mainiisies) nekad nespeeshu tevi uztvert nopietni, bet taas ir manas personiskaas domas.

Edited by Hardcore
Link to comment
Share on other sites

Tu galigi neadekvats. Es neizlasiju pat desmitdalas ko tu uzrakstiji. Tas vispar nelasams.

1) Tu esi vispar kaut kads vecs chalis kadus 60 year old ja neatceries kad un ko tu uzliki. Tev nav vietas adminos tikaj shita del.

2) Tu pats atzini ka tev nebija pamatots gags. Nekadas lamashanas - nekadas sods. Ko un kam es rakstu - tas nav tava darishana ja tur nav necenzeto vardus.

3) Tu atkal uzrakstiji tonnu vardu. It so pathetic.

4) Un tev ir kolosala problema savu domu formuleshana isos teikumos. Punktos tu vispar neproti izmantot.

Un jaaaa - pec likuma punkta ir minimalas tiesibas pateretajiem. Tisibas sanemt pakalpojumu pilna mera vai divas nedelas sanemt naudu atpakalj. Visi dzirdeja par to un tas tiesham eksiste) tapec galu gala bus slikti visiem))

labi nahuj sho topiku. Hardcore galigi neadekvats chalis ar parak augstu pashvertejumu.

Visiem parejiem - kapeec es to rakstu un kads man labums no ta ?

Fignja ir tada ka es speleju gigna loti ilgu laiku. Nevajag skatities ka foruma es registrejos 2008 gada. Es te esmu ilgaku laiku.

Un gadiem es redzu briniskigo lietu.

Ja ticet http://www.gign.lv/members - tur vairak neka 150 admini. csdm katru dienu spele chiteri. Gandriz tada pasha situacija (nedaudz labaak) puba. Ka sekas - csdm pilnais serveris tikaj vakaros. Puba - nu gandriz tads pashs.

Taja pasha KSO csdm gandriz dienakti kads spele. Es jau sen neredzeju gigna full serveri kados 2-3 nakti. Kso - gandriz katru nakti.

Gign bija pilns pat apollo laikos. Tagad ?

Kads tam sakars ar stulbu hardcore? 90% no shitiem 150 4aliem - galigi debili ka hardcore, kas dd2 ienak T, aztek ej Ct, nuke ari ct, un vispar spele tikaj prieksh sevim izmanto savos tiesibas priksh pashkulturas kura visiem pohuj.

Viniem pohuj uz chiteriem kas spele puba, un kamer 10 cilveki nepateiks ka serveri ir chiters (puba) neviens no adminiem kaut vai vinjus 5 uz serveri - neviens nekustesies. 100% gadijumu chiteri redz playeri nevis admini. CSDM vispar pizda - 4alishi ar aim un speed spele stundiem un menesiem.

/calladmin - nihuja nestrada. Vispar. to izmantot - bezjega.

Kads tam visiem sekas? Stulbie admini nebano chiterus - speletajiem tas nepatik, vini iet spelet citur, admini izmanto savas tiesibas prieksh sevim - (puse foruma sudzibas par debilo gag vai 5 min kik) vini ej citur. Vini redz csdm chiteri - vini ej citur.

Kads tam visiem sekas? To kas speletaji tadi ka es pec kadas 10 reizes chiteru reporteshana vairs to nedara. Bet pec kada laicinja sak vairak spelet citos serveris.

csdm KSO huj popadesh vispar, puba tapat, gign serveri vai csdm - jebkura laika.

Un problema nevis maneja nika bet jebanata ar admina tiesibam. Tas nepatik man. Un nepatiks nevienam. minuss es, minuss vel kads. Kad es to teicu pirms kadiem diviem gadiem shaja foruma - man teica ka tadus ka es - tukstoshi un ja es nespeleshu gigna mana vieta speles kads cits. Tagad es redzu tikaj to ka CITUS klust vien mazak.

Es saku mazak spelet gigna kad man atnema regniku. Tagad es speleju gigna tikaj tad ja nevaru uz kso. Tadus ka es - daudz. Un bus vairak. Lidz bridim kamer gigna nebus debilu ar tiesibam. Varbut)

Ja gribat - varam uzgaidit vel paris gadu kad gigna vispar neviens nespeles.

Un ja es zinu kam man taisniba jau tagad. Un bija taisniba pirms diviem gadiem.

И да напоследок - я ПЕРВЫЙ раз вообще вижу, чтобы в топе на 7-ом месте был читер. Это пиздец помоему. Как по мне это нереально. Конечно я не видел как он играет, но 800 киллов за 3 часа игры .... :D

Edited by Geronimo
Link to comment
Share on other sites

Please sign in to comment

You will be able to leave a comment after signing in



Sign In Now
 Share

×
×
  • Create New...