Jump to content
GIGN Forum

Pieteikums War3.


Mcaa
 Share

Recommended Posts

Sveiki.

Jau kādu laiku esmu gājis uz mērķi kļūt par vienu no gign komūna locekļiem. Protams, kā jau visiem - ir savi plusi un mīnusi - tomēr izvērtējiet!

Informācija par sevi:

  1. Vecums - 17;
  2. Nodarbošanās - mācos vidusskolā; kā hobijs ir futbols un dažādas 'datorlietiņas', piemēram, programmēšana, ko gan apgūstu tikai neilgi.
  3. Pieredze CS - esmu spēlējis tikai cs; pirmsākumi meklējami 6 gadus atpakaļ, tomēr starpā bijuši ilgi pārtraukumi, kas šobrīd gan vairs nav.
  4. Kāds GIGN būs labums, ja tev tiks pieškirtas tiesības uz kāda no GIGN serveriem? Piešķirot man tiesības, kļūšu par war3 aktīvāko adminu. Tātad gign's iegūs ļoti aktīvu adminu, kurš spēlē katru dienu un bieži uzturas gign mājaslapā.
  5. Laiki, kuros tu spēlē GIGN serveros - darba dienās - pusdienslaiks-vakars; brīvdienās - nenoteikts laiks, tomēr tas ir pietiekami liels. Pie datora vidēji dienā pavadu 5-6h.
  6. Linki uz spēlētaju statos - http://stats.gign.lv/war3ps/player.php?id=875
  7. OBLIGĀTI - Reģistrētais niks vēlamajā serverī - IR.Mcaa

Esmu nospēlējis krietni vairāk par 400h war3 serverī, un šis skaitlis nav sasniegts gadu garumā, bet gan, manuprāt, 4-5 mēnešos. Reģistrēts niks vairāk kā 2 mēnešus. Ir daži reporti sūdzību sadaļā. Skills nav no tiem augstākajiem, tajā ziņā būtu tāds neitrāls admins.. Esmu stīmots.

Šo topiku rakstu, iespaidojoties uz Juniora atzinumu, ka man ir iespēja iegūt tiesības serverī.

Vēlētos slap, slay, gag, kick, ban, lai varētu pilnvērtīgi adminēt war3 serverī.

Link to comment
Share on other sites

Neredzu imeslu kāpēc, lai viņam nedotu acc. Bieži ir serverī. Normāli spēlē. Nekad neesmu dzirdējis,ka par kaut ko stresotu vai lamātos, spēlētājs,kas spēlē godīgi. Nekad nav nācies viņu kikot,slayot. Stundas arī daudz nospēlētas.

Domā ar galvu. Patīkams kandidāts.

Es lieku REC.

Link to comment
Share on other sites

Es lieku REC.

A kas Tu!?

Lab,lai "lielie" nelamājas,tad bik par tēmu!Mcaa ir tiešām normāls čalis,nu vismaz bija,kad vēl spēlēju,gan jau nebūs mainījies,jaunāks jau nepaliek,prāts ir un bla bla! Kā saka viedie urāli "adminku" var dot!

Link to comment
Share on other sites

A kas Tu!?

Lab,lai "lielie" nelamājas,tad bik par tēmu!Mcaa ir tiešām normāls čalis,nu vismaz bija,kad vēl spēlēju,gan jau nebūs mainījies,jaunāks jau nepaliek,prāts ir un bla bla! Kā saka viedie urāli "adminku" var dot!

(@_@)*Juniors*

Forumā nevarēju regoties ar in-game niku :D

Link to comment
Share on other sites

Es ar šitam kandidātam dodu savu balsi, jo nekāds dirsējs lielais nav bijis un spēlējis klusi, mierīgi un galvenais, ka sakarīgi. Nekādu sliktu emociju nav sakrājies. :)

ok, šis būs uz tavu atbildību! :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...