Jump to content
GIGN Forum

Adminu Truukums Vai Bezatbildiiba?


abcdefuck
 Share

Recommended Posts

Eu, puika, kur es minēju, ka runāju par acc?! :whatever:

Ieej labak uzspēlē css ^^ nerunā par tēmām, par kurām nezini ko teikt, tā vietā centies man ieriebt ^^ - varu apbēdīnāt - citus neuztrauc tavs viedoklis, tu esi gnīda :)

Uh, puika jaunus vārdiņus samācijies - skolā tev to māca? :D tad jau arī būsi iemācijies kā paglaudīt sev galviņu, par labi padarītu darbiņu :tadaa:

Šo tekstu ''Un tgd,ja tu atbildēsi uz manu commentu tas pierādis tikai to,cik liels atmars,trināriks no primārika tu esi'' uz tevi varu attiecināt tāpat kā uz spaikiju..puika :plzdie: = :partytime:

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Šo tekstu ''Un tgd,ja tu atbildēsi uz manu commentu tas pierādis tikai to,cik liels atmars,trināriks no primārika tu esi'' uz tevi varu attiecināt tāpat kā uz spaikiju..puika :plzdie: = :partytime:

^_o Ar to, Tu, cerēji ka man interesēs tavas domas, un es neko tev, gnīdam, neatbildēšu? - Maldies, Tu vari sapņot par to, ka es, Spaiks vai citi - saprātīgi ļaudis beigsim uzskatīt Tevi par nulli, taču, patiesība ir tāda, ka tu neko labāku neesi pelnījis, ej pildi mājas darbus. :whatever:

Or nopērc vēl 10 unban un ieej uzspēlē contru, jo tāpat gudrāks nepaliec.

  • Downvote 6
Link to comment
Share on other sites

SMS bans ienestu patiešam daudz naudas, protams, tas ir slikts risinājums. :shades:

Atkārtošos, bet gigns nav tā vieta, kas būtu pazīstama ar adminstrātoru trūkumu. Kā arī GIGNs, manuprāt, notur cilvēkus tieši ar savu "tīro" spēli, respektīvi nav muļķīgi un nereali daudz plugini.

Heh... es tāpat kādreiz spriedu par gign 1.6 pubu un war3 :) Bet uz šo brīdi man gribētos, kaut vairāk domājoši spēlētāji spēlētu, nevis k-kādi dreiki un stifleri, kuriem galvenais ir pasprēgāt!

Link to comment
Share on other sites

njaaaaa ritiigie komentaari skatos ka te dazhiem ir iipasi auksts IQ .....

bet nu vismaz ir par ko pasmieties ...

Neuztver nopietni,bet runājot par IQ...''Augsts'' rakstās ar g nevis ar k.Tu tgd var man uzdirst par to,ka tevi izlaboju,bet cilvēki mēdz kļūdīties.. :)

seezhu kā kutināts, apzinoties, ka otrā pusē ar nika - pwned sēž 16 gadīgs strutaini, pumpains tiinis, kuram hormoni spiež uz smadzenēm. Aizej iepazīsties beidzot ar kādu meiteni, nevis zaudē nevainību ar roku. :coffee:

Tavai zināšanai pumpu laiks sen jau beidzies,bet nu tu laikam paskatoties spoguli ieraugi savu pumpaino,strutaino seju,tāpēc varētu būt,ka tu tgd par tām runā :)

  • Downvote 3
Link to comment
Share on other sites

Neuztver nopietni,bet runājot par IQ...''Augsts'' rakstās ar g nevis ar k.Tu tgd var man uzdirst par to,ka tevi izlaboju,bet cilvēki mēdz kļūdīties.. :)

Tavai zināšanai pumpu laiks sen jau beidzies,bet nu tu laikam paskatoties spoguli ieraugi savu pumpaino,strutaino seju,tāpēc varētu būt,ka tu tgd par tām runā :)

Tu tak esi āksts, par Tevi vnk ņirdz, bet Tu vēljoprojām centies kaut ko kādam uzd****, lai redz - neplaiktu parādā. Good Luck with that :slap:

Un jā, tiešām iepazīsties ar kādu skuķi, jo pie sievietēm tev jēga vēl nav iet. Varbūt tad atslābsi un beigsi izligt savas negācijas, kas skolas solā sakrājušās, jo kāds puika tevi apceļ, un nomierināsies :):tadaa:

  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tavai zināšanai pumpu laiks sen jau beidzies,bet nu tu laikam paskatoties spoguli ieraugi savu pumpaino,strutaino seju,tāpēc varētu būt,ka tu tgd par tām runā :)

... Un ko tu īsti centies šeit pateikt? Tev sirsniņa sāp, ka mammīte uzmanību vairāk pievērš mazajam brālim, nevis tev, lielajam zirgam? Pasaki skaidri un gaiši. Jo Es sniedzu konsultācijas. Dod ziņa ja vēlies atbraukt ciemos. Iedošu vizītkarti.

p.s Vrb taisam ciet? Mustanga topikis vajadzētu aizliegt.

Edited by puisiitis
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...