Jump to content
GIGN Forum

Critical |


Alpha Dog.
 Share

Recommended Posts

Ja es saliktu frag movie, ticu, ka vareetu konkureet ar jums Pokemoniek (attiecinats uz atseviskiem sierinjiem) , bet nuuu.. ko lai dara, ka es nenodarbojos ar movie meikingu un demo saglabaashanu nebaltaam dieninjaam.

p.s +1 alfam.. taa Beata ir lielisks komanda loceklis, kura spele css jau 10 gadus? :D lai gan css neeksistee tik ilgi. :D gribeetos uzzinaat ko tad iisti vinja spelejusi tos 10 gadus, ja pashai ir kaadi nu cik? 16?

Link to comment
Share on other sites

un tev vajadzētu beidzot iemācīties lietot admina tiesības, nevis draudēt ar banu par to, ka kāds pasaka, ka specos ir skatītāji, ka es sarunājos pa mikrafonu ar savu komandas biedru. Btw, tev vispār filma nav un pats nemaz spēles laikā nepildi misijas, frageri! :)

Par manām admina tiesībām - tās man ir jau 3. gadu - šaubos, ka nemāku viņas lietot savādāk tās man jau sen būtu atņemtas.

Par bļaušanu mikrafonā - ir jau labi, bet ja man tajā 5 sekunžu intervālā, kurā es dzirdu arī pretinieku (ne tavu balsi) man ir jāsaklausa kurā virzienā viņš iet, tad piedod, atvaino. Uzskatu, ka šī funkcija ir domāta, lai dotu īsus norādījumus par to, kur ir pretinieki vai kurā plantā bumba uzlikta vai kurā virzienā vajadzētu palīdzību.

Par to ka man nav filma - jā, es labāk izdaru kaut ko vērtīgāku nekā pavadu stundas pie video miksēšanas. (lai gan patiesībā man ir kādas 100 demkas pieglabātas, kurās man ir labi kadri un ar domu, ka kaut kad varbūt uztaisīšu tiešām labu un interersantu filmu no kuras arī varēs pamācīties kā jāspēlē).

Par misiju nepildīšanu - tu mani labi ja 30 minūtes esi redzējusi gign`ā, vispār gribas pajautāt kā tu vari atļauties dirst kaut esi redzējusi labi, ja melnumiņu aiz naga ?

Cmon uzdirst visi maak. Uzspelejam cw 5x5. un tad ko spried + mums neviens Cw laikaa nebreec. Bet visi jau zin ka tu esi taads atpalicis liels puika, kas neko nesajeedz )))

Aizmirsu tev vēl atbildēt - neesmu klanos spēlējošs un tie daži retie ar kuriem esmu spēlējis ir kārtīgi un domājoši! Tu pat neizlasi tekstu, kad es paslavēju, ka jums ir spēcīgs sastāvs, bet mēģini tik lekties, jo esmu nolicis mūviju, kurš ar neko sevišķu neizceļas!

Link to comment
Share on other sites

Par manām admina tiesībām - tās man ir jau 3. gadu - šaubos, ka nemāku viņas lietot savādāk tās man jau sen būtu atņemtas.

Par bļaušanu mikrafonā - ir jau labi, bet ja man tajā 5 sekunžu intervālā, kurā es dzirdu arī pretinieku (ne tavu balsi) man ir jāsaklausa kurā virzienā viņš iet, tad piedod, atvaino. Uzskatu, ka šī funkcija ir domāta, lai dotu īsus norādījumus par to, kur ir pretinieki vai kurā plantā bumba uzlikta vai kurā virzienā vajadzētu palīdzību.

Par to ka man nav filma - jā, es labāk izdaru kaut ko vērtīgāku nekā pavadu stundas pie video miksēšanas. (lai gan patiesībā man ir kādas 100 demkas pieglabātas, kurās man ir labi kadri un ar domu, ka kaut kad varbūt uztaisīšu tiešām labu un interersantu filmu no kuras arī varēs pamācīties kā jāspēlē).

Par misiju nepildīšanu - tu mani labi ja 30 minūtes esi redzējusi gign`ā, vispār gribas pajautāt kā tu vari atļauties dirst kaut esi redzējusi labi, ja melnumiņu aiz naga ?

+Alfam :) - ne visi katru dienu dabūn dažus labus fragus un atd tikai to dažu fragu dēļ lādē demo un aidā - liek klāt movie, ar lielu smaidu sejā, domādams/dama, ka nu tik citi teiks "atzinības" vārdus :)

Link to comment
Share on other sites

+Alfam :) - ne visi katru dienu dabūn dažus labus fragus un atd tikai to dažu fragu dēļ lādē demo un aidā - liek klāt movie, ar lielu smaidu sejā, domādams/dama, ka nu tik citi teiks "atzinības" vārdus :)

tieshi taa. Tad jau es arii saakshu likt katra raunda video, kuraa man ir 5 vai 6 killi un ziimeshos te ar filmam. Vareejaat jau tieshaam pagaidiit un uztaisii kko nopietnaaku.

Link to comment
Share on other sites

tieshi taa. Tad jau es arii saakshu likt katra raunda video, kuraa man ir 5 vai 6 killi un ziimeshos te ar filmam. Vareejaat jau tieshaam pagaidiit un uztaisii kko nopietnaaku.

Tiec pie tiem pashiem un tad runā.

Es ieteiktu arī šo taisīt ciet. Te, kā jau pēdējo mēnesi, forums tiek piegružots ar šādām kakām. Kur palika warn likšanas princips? piemēram Neverminds pa tukšo, kārtejo reizi iepostojis. Kādēļ? lai vnk atrakstītos, ka šeit vēl eksistē?

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Tas taču ir parasta reklama. Lai paspelet CW. Malači. Labs klans, nav 100 cilvēku ka citos klanos! Ja jūs vel spēlētu steam, tad vispar viss būs labi! Patrenejat kādas stratēgijas, jums parasti nepietik komandas spēlēs. ;)

P.S. Spēlēt kopā, laba lieta, bet vinnēt kopā, tas ir vēl interesantāk. :)

Edited by AmuLet
  • Like 1
  • Downvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

×
×
  • Create New...